Vyhledávání družstva v turnajích

Datum Turnaj / Hr. místo Hráč / Družstvo Kategorie Hráčů Pořadí
24.11.18 Regionální Master - dvojice muži
Březnice
Urbánek Petr
* DC Black Panthers
Vitásek Michal
Modrý strom A
Dvojice
Muži
17 7. - 8.
26.12.17 Open Gool Bar
Gool bar
Urbánek Petr
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
23 4.
11.3.17 Regionální Master - muži
Březnice
Urbánek Petr
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
39 33. - 48.
25.11.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Urbánek Petr
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
11.11.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Urbánek Petr
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
22.12.14 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Urbánek Petr
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
13.9.14 Regionální Master - muži
U dvou tygrů Malenovice
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
37 33. - 48.
16.4.14 Open Oblasti - muži
Zbrojbar Kostelec
Kovář Jiří
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
20 9. - 12.
11.1.14 Regionální Master - muži
U Kolegy Biskupice
Kovář Jiří
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
46 13. - 16.
23.11.13 Regionální Master - dvojice muži
U dvou tygrů Malenovice
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Brůna Pavel
Dvojice
Muži
9 7. - 8.
23.11.13 Regionální Master - muži
U dvou tygrů Malenovice
Kovář Jiří
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
36 25. - 32.
10.10.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
15 2.
1.10.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
21.9.13 Regionální masters
Rest. Přerovská Slušovice
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
24 9. - 12.
10.9.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
15 7. - 8.
29.5.13 Open Oblasti - muži
Na hřišti Louky
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
17 4.
23.5.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
16.5.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
11.5.13 Regionální Master - muži
U Kolegy Biskupice
Urbánek Petr
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
32 25. - 32.
9.5.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
25.4.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
18.4.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
17.4.13 Open Oblasti - muži
Zbrojbar Kostelec
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
20 4.
11.4.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
4.4.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
2.4.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
28.3.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
16.3.13 Regionální Master - muži
U dvou tygrů Malenovice
Urbánek Petr
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
35 25. - 32.
14.3.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
7.3.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
28.2.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
21.2.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
14.2.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
13.2.13 Open Oblasti - muži
U Burdů Jalubí
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
24 17. - 24.
6.2.13 Open Louky
Na hřišti Louky
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
31.1.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
30.1.13 Open Louky
Na hřišti Louky
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
24.1.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
22 13. - 16.
19.1.13 Regionální Master - dvojice
U dvou tygrů Malenovice
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Štancl Petr
Dvojice
Smíšené
17 9. - 12.
19.1.13 Regionální Master - muži
U dvou tygrů Malenovice
Urbánek Petr
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
42 25. - 32.
17.1.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
15.1.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Urbánek Petr
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
10.1.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
15 2.
3.1.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
29.11.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
14 3.
27.11.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
17 9. - 12.
22.11.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
15.11.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
14.11.12 Open Oblasti - muži
U Šneka Malenovice
Kovář Jiří
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
27 17. - 24.
25.10.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
17 3.
20.10.12 Regionální Master - dvojice muži
Restaurace Přerovská - Slušovice
Urbánek Petr
* DC Black Panthers
Kadubec Robert
Dvojice
Muži
13 13. - 16.
20.10.12 Regionální Master - muži
Restaurace Přerovská - Slušovice
Urbánek Petr
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
33 17. - 24.
18.10.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
16 4.
9.10.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
4.10.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
2.10.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
25.9.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
8.9.12 Regionální Master - dvojice
Restaurace Družba Uh. Brod
Urbánek Petr
* DC Black Panthers
Kadubec Robert
Dvojice
Smíšené
11 5. - 6.
8.9.12 Regionální Master - muži
Restaurace Družba Uh. Brod
Urbánek Petr
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
23 17. - 24.
17.6.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
15.6.12 Open Korál
Hospůdka Korál
Malota Michal
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
15 7. - 8.
9.6.12 Regionální Master - dvojice muži
Rest. Přerovská Slušovice
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Šopf Vladimír
Dvojice
Muži
14 4.
9.6.12 Regionální Master - muži
Rest. Přerovská Slušovice
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
34 7. - 8.
8.6.12 Open Korál
Hospůdka Korál
Kovář Jakub
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
7.6.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
1.6.12 Open Korál
Hospůdka Korál
Malota Michal
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
31.5.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
29.5.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
25.5.12 Open Korál
Hospůdka Korál
Malota Michal
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
22.5.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
19.5.12 Open Korál
Hospůdka Korál
Malota Michal
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
16.5.12 Open Oblasti - muži
rest. Myslivna Bzenec
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
28 5. - 6.
15.5.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
11.5.12 Open Korál
Hospůdka Korál
Malota Michal
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
8.5.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
4.5.12 Open Korál
Hospůdka Korál
Kovář Jakub
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
1.5.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
27.4.12 Open Korál
Hospůdka Korál
Malota Michal
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
24.4.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
20.4.12 Open Korál
Hospůdka Korál
Malota Michal
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
13 13. - 16.
17.4.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
14.4.12 Regionální Master - muži
U Kolegy Biskupice
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
37 17. - 24.
13.4.12 Open Korál
Hospůdka Korál
Malota Michal
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
6.4.12 Open Korál
Hospůdka Korál
Malota Michal
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
5.4.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Urbánek Petr
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
17 9. - 12.
30.3.12 Open Korál
Hospůdka Korál
Kovář Jakub
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
23.3.12 Open Korál
Hospůdka Korál
Kovář Jakub
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
21.3.12 Open Oblasti - muži
Louky rest. na hřišti
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
20 7. - 8.
16.3.12 Open Korál
Hospůdka Korál
Malota Michal
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
9.3.12 Open Korál
Hospůdka Korál
Kovář Jakub
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
2.3.12 Open Korál
Hospůdka Korál
Malota Michal
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
24.2.12 Open Korál
Hospůdka Korál
Kovář Jakub
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
22.2.12 Open Oblasti - muži
U Šneka Malenovice
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
39 1.
17.2.12 Open Korál
Hospůdka Korál
Malota Michal
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
11.2.12 Regionální Master - muži
Bowling Club Zlechov
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
47 17. - 24.
10.2.12 Open Korál
Hospůdka Korál
Kovář Jakub
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
9.2.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Urbánek Petr
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
3.2.12 Open Korál
Hospůdka Korál
Malota Michal
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
2.2.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Urbánek Petr
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
27.1.12 Open Korál
Hospůdka Korál
Malota Michal
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
24.1.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Urbánek Petr
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
19 9. - 12.
20.1.12 Open Korál
Hospůdka Korál
Kovář Jakub
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
18.1.12 Open Oblasti - muži
Osmek Uh. Ostroh
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
31 7. - 8.
13.1.12 Open Korál
Hospůdka Korál
Malota Michal
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
12.1.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Urbánek Petr
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
10.1.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Urbánek Petr
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
6.1.12 Open Korál
Hospůdka Korál
Malota Michal
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
3.1.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
31.12.11 Open Korál
Hospůdka Korál
Malota Michal
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
19 9. - 12.
23.12.11 Open Korál
Hospůdka Korál
Malota Michal
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
17.12.11 Open Korál
Hospůdka Korál
Kovář Jakub
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
10.12.11 Regionální Master - muži
U Kolegy Biskupice
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
42 9. - 12.
8.12.11 Open Korál
Hospůdka Korál
Kovář Jakub
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
2.12.11 Open Korál
Hospůdka Korál
Malota Michal
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
25.11.11 Open Korál
Hospůdka Korál
Kovář Jakub
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
18.11.11 Open Korál
Hospůdka Korál
Malota Michal
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
16.11.11 Open Oblasti - muži
Zbrojbar Kostelec
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
33 9. - 12.
11.11.11 Open Korál
Hospůdka Korál
Malota Michal
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
4.11.11 Open Korál
Hospůdka Korál
Malota Michal
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
28.10.11 Open Korál
Hospůdka Korál
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
27.10.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Urbánek Petr
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
19 17. - 24.
21.10.11 Open Korál
Hospůdka Korál
Malota Michal
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
15 7. - 8.
14.10.11 Open Korál
Hospůdka Korál
Kovář Jakub
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
8.10.11 Regionální Master - muži
Restaurace Přerovská - Slušovice
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
39 5. - 6.
6.10.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Urbánek Petr
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
13 13. - 16.
30.9.11 Open Korál
Hospůdka Korál
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
23.9.11 Open Korál
Hospůdka Korál
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
13.9.11 Open Korál
Hospůdka Korál
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
6.9.11 Open Korál
Hospůdka Korál
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
21.4.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Urbánek Petr
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
31.3.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Urbánek Petr
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
21 5. - 6.
12.2.11 Regionální Master - muži
U Kolegy Biskupice
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
46 9. - 12.
11.12.10 Regionální Master - muži
U Kolegy Biskupice
Kovář Jiří
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
51 49. - 64.
13.11.10 Regionální Master - muži
Rest. BELVEDER Malenovice
Kovář Jiří
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
49 17. - 24.
16.10.10 Regionální Master - muži
U Kolegy Biskupice
Kovář Jiří
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
55 25. - 32.
12.4.08 Regionální Master muži
U Kolegy Biskupice
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
40 17. - 24.
16.2.08 Regionální Master muži
Ludslavice
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
49 17. - 24.
15.12.07 Regionální Master muži
Rest. Přerovská Slušovice
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
39 33. - 48.
27.10.07 Regionální Master muži
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
44 25. - 32.
19.5.07 Reg.Master muži
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
42 17. - 24.
21.4.07 GP Muži
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
272 257. - 384.
17.3.07 Masters muži
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
51 25. - 32.
13.3.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
12 4.
6.3.06 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
21.1.06 Masters Muži
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
58 49. - 64.
9.1.06 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
2.1.06 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
3.10.05 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
1.6.05 Góól Bar
Urbánek Petr
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
11.5.05 Góól Bar
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
15 2.
21.3.05 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Urbánek Petr
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
13.3.05 3. Velká cena ČMŠS
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
90 49. - 64.
9.3.05 Góól Bar
Urbánek Petr
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
28.2.05 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Urbánek Petr
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
16.2.05 Góól Bar
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
12.2.05 Masters
Billiard Slušovice
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
51 17. - 24.
9.2.05 Góól Bar
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
31.1.05 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
26.1.05 Góól Bar
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
14 2.
22.1.05 3. Velká cena Zlína
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
122 33. - 48.
5.1.05 Open Oblasti Slušovice
Billiard Slušovice
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
48 17. - 24.
29.12.04 Góól Bar
Urbánek Petr
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
22.12.04 Góól Bar
Urbánek Petr
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
20.12.04 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
19 3.
15.12.04 Open Oblasti Mor. Písek
Bar Na Školce Mor. Písek
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
37 13. - 16.
4.12.04 Masters
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
42 33. - 48.
1.12.04 Góól Bar
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
20.11.04 2.Velká cena Kopřivnice
Kovář Jakub
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
107 33. - 48.
17.11.04 Góól Bar
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
26 17. - 24.
15.11.04 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
10.11.04 Góól Bar
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
8.11.04 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
18 3.
4.11.04 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Kovář Jakub
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
21 7. - 8.
3.11.04 Góól Bar
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
2.11.04 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
19 2.
1.11.04 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
27.10.04 Open oblasti
Hostinec Na kopci
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
42 17. - 24.
20.10.04 Góól bar
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
18.10.04 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
16 4.
14.10.04 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
30 5. - 6.
7.10.04 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
19 4.
4.10.04 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
2.10.04 1.Velká cena Hořice
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
61 33. - 48.
18.9.04 Masters
Skála Walter
* DC Black Panthers
Jednotlivci
Muži
42 25. - 32.

Jak jsem hrál?

TIP: Napište své jméno, nebo jeho část a stiskněte enter. Po načtení stránky uvidíte všechny turnaje, kterých jste se účastnil.