Vyhledávání družstva v turnajích

Datum Turnaj / Hr. místo Hráč / Družstvo Kategorie Hráčů Pořadí
15.6.19 Open Oblasti - muži
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
33 17. - 24.
15.6.19 Open Oblasti - dvojice mixy
Boston
Březovják Michal
Rebels Bulls
Pelikánová Eva
Rebels Cats
Dvojice
Smíšené
19 13. - 16.
14.6.19 Open Boston
Boston
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
10.6.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
30 7. - 8.
7.6.19 Open Boston
Boston
Wolczik Daniel
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
5.6.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
3.6.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 4.
31.5.19 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
29.5.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
27.5.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 1.
24.5.19 Open Boston
Boston
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
20.5.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 3.
17.5.19 Open Boston
Boston
Wolczik Daniel
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
15.5.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
11.5.19 Regionální Master - dvojice muži
Březnice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Landt Pavel
Modré rakety
Dvojice
Muži
20 13. - 16.
11.5.19 Regionální Master - muži
Březnice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
51 9. - 12.
10.5.19 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
6.5.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 5. - 6.
3.5.19 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
26.4.19 Open Boston
Boston
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
22.4.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
28 9. - 12.
19.4.19 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
15.4.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 5. - 6.
13.4.19 Open Oblasti - muži
Březnice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
29 25. - 32.
13.4.19 Open Oblasti - dvojice mixy
Březnice
Illéš Michal
Rebels Bulls
Kučová Veronika
Dvojice
Smíšené
12 5. - 6.
12.4.19 Open Boston
Boston
Wolczik Daniel
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
8.4.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 9. - 12.
5.4.19 Open Boston
Boston
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 1.
1.4.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
29.3.19 Open Boston
Boston
Wolczik Daniel
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 4.
25.3.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 5. - 6.
23.3.19 Regionální Master - muži
Tichov
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
35 17. - 24.
23.3.19 Regionální Master - dvojice muži
Tichov
Illéš Michal
Rebels Bulls
Malota Richard
Dvojice
Muži
16 13. - 16.
22.3.19 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
18.3.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
22 4.
15.3.19 Open Boston
Boston
Wolczik Daniel
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
11.3.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
22 5. - 6.
8.3.19 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
7.3.19 Open Slavičín
Slavičín
Illéš Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
7.3.19 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
6.3.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
4.3.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
1.3.19 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
27.2.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 1.
25.2.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
32 3.
23.2.19 Open Oblasti - muži
Březnice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
38 5. - 6.
23.2.19 Open Oblasti - dvojice mixy
Březnice
Wolczik Daniel
Rebels Bulls
Marečková Kateřina
Dvojice
Smíšené
14 9. - 12.
22.2.19 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
18.2.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
28 3.
15.2.19 Open Boston
Boston
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
12.2.19 Open Gool Bar
Gool bar
Illéš Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
11.2.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 7. - 8.
8.2.19 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
4.2.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 4.
1.2.19 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 4.
30.1.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
28.1.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 2.
26.1.19 Regionální Master - dvojice muži
malenovice
Illéš Michal
Rebels Bulls
Malota Richard
Dvojice
Muži
19 5. - 6.
26.1.19 Regionální Master - muži
malenovice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
43 17. - 24.
25.1.19 Open Boston
Boston
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 1.
23.1.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
21.1.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 3.
18.1.19 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 9. - 12.
14.1.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 3.
11.1.19 Open Boston
Boston
Wolczik Daniel
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
7.1.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 9. - 12.
4.1.19 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
3.1.19 Open Slavičín
Slavičín
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
31.12.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
28.12.18 Open Boston
Boston
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
27.12.18 Open Slavičín
Slavičín
Illéš Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
25.12.18 Open Gool Bar
Gool bar
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
24.12.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
21.12.18 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
15.12.18 Open Oblasti - muži
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
34 7. - 8.
15.12.18 Open Oblasti - dvojice mixy
Boston
Březovják Michal
Rebels Bulls
Pelikánová Eva
Rebels Cats
Dvojice
Smíšené
14 4.
14.12.18 Open Boston
Boston
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
13.12.18 Open Slavičín
Slavičín
Illéš Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
11.12.18 Open Gool Bar
Gool bar
Illéš Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
7.12.18 Open Boston
Boston
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
4.12.18 Open Gool Bar
Gool bar
Wolczik Daniel
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 13. - 16.
3.12.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
30.11.18 Open Boston
Boston
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
29.11.18 Open Slavičín
Slavičín
Illéš Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 5. - 6.
26.11.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 9. - 12.
24.11.18 Regionální Master - muži
Březnice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
39 13. - 16.
24.11.18 Regionální Master - dvojice muži
Březnice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Landt Pavel
Modré rakety
Dvojice
Muži
17 9. - 12.
22.11.18 Open Slavičín
Slavičín
Illéš Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 4.
20.11.18 Open Gool Bar
Gool bar
Illéš Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
16.11.18 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
12.11.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
9.11.18 Open Boston
Boston
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
8.11.18 Open Slavičín
Slavičín
Illéš Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
6.11.18 Open Gool Bar
Gool bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 7. - 8.
5.11.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
24 7. - 8.
2.11.18 Open Boston
Boston
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
29.10.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
22 1.
27.10.18 Open Oblasti - dvojice mixy
Březnice
Zemčík David
Rebels Bulls
Zemková Pavlína
Dvojice
Smíšené
14 9. - 12.
27.10.18 Open Oblasti - muži
Březnice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
32 13. - 16.
26.10.18 Open Boston
Boston
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
23.10.18 Open Gool Bar
Gool bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
22.10.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
19.10.18 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
16.10.18 Open Gool Bar
Gool bar
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
15.10.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
12.10.18 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
11.10.18 Open Slavičín
Slavičín
Illéš Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
24 1.
10.10.18 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Illéš Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
9.10.18 Open Gool Bar
Gool bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
8.10.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
5.10.18 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
4.10.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
2.10.18 Open Gool Bar
Gool bar
Wolczik Daniel
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
1.10.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
29.9.18 Regionální Master - dvojice muži
Gool bar
Wolczik Daniel
Rebels Bulls
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Dvojice
Muži
14 13. - 16.
29.9.18 Regionální Master - muži
Gool bar
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
32 5. - 6.
28.9.18 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
27.9.18 Open Slavičín
Slavičín
Illéš Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
25.9.18 Open Gool Bar
Gool bar
Wolczik Daniel
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
24.9.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
32 5. - 6.
21.9.18 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
20.9.18 Open Slavičín
Slavičín
Illéš Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 3.
18.9.18 Open Gool Bar
Gool bar
Wolczik Daniel
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
14.9.18 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
13.9.18 Open Slavičín
Slavičín
Illéš Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 2.
11.9.18 Open Gool Bar
Gool bar
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 4.
10.9.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 7. - 8.
7.9.18 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
6.9.18 Open Slavičín
Slavičín
Illéš Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
4.9.18 Open Gool Bar
Gool bar
Wolczik Daniel
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 4.
3.9.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 2.
16.6.18 Open Oblasti - muži
Štítná nad Vláří
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
27 5. - 6.
16.6.18 Open Oblasti - dvojice mixy
Štítná nad Vláří
Zemčík David
Rebels Bulls
Kučová Veronika
Dvojice
Smíšené
19 13. - 16.
15.6.18 Open Rebel bar
Open Rebel bar
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
14.6.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
11.6.18 Open Modrý strom Zlín
Open Modrý strom Zlín
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
21 3.
8.6.18 Open Rebel bar
Open Rebel bar
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
4.6.18 Open Modrý strom Zlín
Open Modrý strom Zlín
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
32 3.
1.6.18 Open Rebel bar
Open Rebel bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
28.5.18 Open Modrý strom Zlín
Open Modrý strom Zlín
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
25 1.
25.5.18 Open Rebel bar
Open Rebel bar
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
21.5.18 Open Modrý strom Zlín
Open Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 3.
19.5.18 Regionální Master - muži
Březnice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
44 13. - 16.
19.5.18 Regionální Master - dvojice muži
Březnice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Mařák Oto
Slza Malenovice
Dvojice
Muži
17 3.
18.5.18 Open Rebel bar
Open Rebel bar
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
17.5.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
14.5.18 Open Modrý strom Zlín
Open Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 2.
11.5.18 Open Rebel bar
Open Rebel bar
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
7.5.18 Open Modrý strom Zlín
Open Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
25 13. - 16.
4.5.18 Open Rebel bar
Open Rebel bar
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
1.5.18 Open Gool Bar
Open Gool Bar
Illéš Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
30.4.18 Open Modrý strom Zlín
Open Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
32 17. - 24.
27.4.18 Open Rebel bar
Open Rebel bar
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 2.
23.4.18 Open Modrý strom Zlín
Open Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
21 7. - 8.
20.4.18 Open Rebel bar
Open Rebel bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
16.4.18 Open Modrý strom Zlín
Open Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 13. - 16.
14.4.18 Open Oblasti - dvojice mixy
Březnice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Pelikánová Eva
Rebels Cats
Dvojice
Smíšené
24 4.
14.4.18 Open Oblasti - muži
Březnice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
35 3.
13.4.18 Open Rebel bar
Open Rebel bar
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
9.4.18 Open Modrý strom Zlín
Open Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
26 2.
6.4.18 Open Rebel bar
Open Rebel bar
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
2.4.18 Open Modrý strom Zlín
Open Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
31 25. - 32.
30.3.18 Open Rebel bar
Open Rebel bar
Illéš Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
29.3.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
21 2.
26.3.18 Open Modrý strom Zlín
Open Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
22 3.
24.3.18 Regionální Master - muži
Březnice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
44 17. - 24.
24.3.18 Regionální Master - dvojice muži
Březnice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Mařák Oto
Slza Malenovice
Dvojice
Muži
22 5. - 6.
23.3.18 Open Rebel bar
Open Rebel bar
Wolczik Daniel
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
19.3.18 Open Modrý strom Zlín
Open Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
34 25. - 32.
16.3.18 Open Rebel bar
Open Rebel bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 13. - 16.
12.3.18 Open Modrý strom Zlín
Open Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
22 9. - 12.
9.3.18 Open Rebel bar
Open Rebel bar
Wolczik Daniel
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
5.3.18 Open Modrý strom Zlín
Open Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
26.2.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
24 5. - 6.
24.2.18 Open Oblasti - dvojice mixy
Březnice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Pelikánová Eva
Rebels Cats
Dvojice
Smíšené
19 13. - 16.
24.2.18 Open Oblasti - muži
Březnice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
42 17. - 24.
23.2.18 Open Rebel bar
Open Rebel bar
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
19.2.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
21 9. - 12.
16.2.18 Open Rebel bar
Open Rebel bar
Illéš Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
12.2.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
29 17. - 24.
9.2.18 Open Rebel bar
Rebel bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 1.
2.2.18 Open Rebel bar
Rebel bar
Illéš Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 1.
29.1.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
22 2.
27.1.18 Regionální Master - dvojice muži
Štítná nad Vláří
Březovják Michal
Rebels Bulls
Mařák Oto
Slza Malenovice
Dvojice
Muži
21 5. - 6.
27.1.18 Regionální Master - muži
Štítná nad Vláří
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
55 7. - 8.
26.1.18 Open Rebel bar
Rebel bar
Wolczik Daniel
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
22.1.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 4.
19.1.18 Open Rebel bar
Rebel bar
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 3.
16.1.18 Open Gool Bar
Open Gool Bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 7. - 8.
15.1.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
28 7. - 8.
12.1.18 Open Rebel bar
Rebel bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 9. - 12.
5.1.18 Open Rebel bar
Rebel bar
Wolczik Daniel
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
1.1.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
21 3.
29.12.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
26.12.17 Open Gool Bar
Gool bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
23 9. - 12.
25.12.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 9. - 12.
22.12.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
18.12.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
33 5. - 6.
15.12.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 2.
11.12.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
9.12.17 Open Oblasti - dvojice mixy
Březnice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Pelikánová Eva
Rebels Cats
Dvojice
Smíšené
15 2.
9.12.17 Open Oblasti - muži
Březnice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
33 3.
5.12.17 Open Gool Bar
Gool bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
4.12.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
23 4.
1.12.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
27.11.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 4.
24.11.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
20.11.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 3.
18.11.17 Regionální Master - muži
Březnice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
46 9. - 12.
18.11.17 Regionální Master - dvojice muži
Březnice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Dědek Tomáš
Dvojice
Muži
22 17. - 24.
17.11.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
14.11.17 Open Gool Bar
Gool bar
Wolczik Daniel
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
10.11.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
22 1.
7.11.17 Open Gool Bar
Gool bar
Wolczik Daniel
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
6.11.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
28 25. - 32.
3.11.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
28.10.17 Open Oblasti - muži
malenovice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
37 5. - 6.
28.10.17 Open Oblasti - dvojice mixy
malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Pelikánová Eva
Rebels Cats
Dvojice
Smíšené
16 9. - 12.
27.10.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
23.10.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 9. - 12.
20.10.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Wolczik Daniel
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
17.10.17 Open Gool Bar
Gool bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
13.10.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Wolczik Daniel
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 3.
9.10.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 2.
6.10.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
21 5. - 6.
3.10.17 Open Gool Bar
Gool bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 1.
29.9.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
28.9.17 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 5. - 6.
25.9.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
22 9. - 12.
22.9.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Wolczik Daniel
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
18.9.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 4.
16.9.17 Regionální Master - dvojice muži
Gool bar Zlín
Březovják Michal
Rebels Bulls
Mařák Oto
Slza Malenovice
Dvojice
Muži
15 3.
16.9.17 Regionální Master - muži
Gool bar Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
39 13. - 16.
15.9.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 5. - 6.
8.9.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
5.9.17 Open Gool Bar
Gool bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 3.
4.9.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
22 17. - 24.
30.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
U Plašilů
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 7. - 8.
27.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Gool bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 1.
26.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Modrý strom Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
23.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
U Plašilů
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
22.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Peklo Otrokovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 1.
20.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Gool bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
19.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Modrý strom Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 5. - 6.
16.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
U Plašilů
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
12.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Modrý strom Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
23 4.
9.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
U Plašilů
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
7.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Bar Do schodů Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
6 1.
6.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Gool bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
5.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Modrý strom Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
2.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
U Plašilů
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
30.5.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Gool bar
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
26.5.17 Předprázdninový Jackpot Cup
U Plašilů
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
22.5.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Modrý strom Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 1.
19.5.17 Předprázdninový Jackpot Cup
U Plašilů
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
16.5.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Gool bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 4.
15.5.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Modrý strom Zlín
Wolczik Daniel
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
13.5.17 Open Oblasti - muži
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
28 7. - 8.
13.5.17 Open Oblasti - dvojice mixy
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Pelikánová Eva
Rebels Cats
Dvojice
Smíšené
15 7. - 8.
12.5.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 2.
8.5.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
43 7. - 8.
5.5.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 2.
28.4.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
24.4.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
22.4.17 Regionální Master - dvojice muži
Na rožku Malenovice
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Oberstein Michal
Zbrojbar
Dvojice
Muži
12 2.
22.4.17 Regionální Master - muži
Na rožku Malenovice
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
32 9. - 12.
21.4.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
18.4.17 Open Gool Bar
Gool bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
17.4.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
25 7. - 8.
14.4.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 2.
13.4.17 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
10.4.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 3.
7.4.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 4.
4.4.17 Open Gool Bar
Gool bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
1.4.17 Open Oblasti - dvojice mixy
Gool bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Vinklárková Gertruda
Rebels Cats
Dvojice
Smíšené
18 7. - 8.
1.4.17 Open Oblasti - muži
Gool bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
26 17. - 24.
31.3.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
28.3.17 Open Gool Bar
Gool bar
Wolczik Daniel
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
21 13. - 16.
27.3.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 4.
24.3.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
32 1.
21.3.17 Open Gool Bar
Gool bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 2.
20.3.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
17.3.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
14.3.17 Open Gool Bar
Gool bar
Wolczik Daniel
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
23 17. - 24.
13.3.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 4.
11.3.17 Regionální Master - dvojice muži
Březnice
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Oberstein Michal
Zbrojbar
Dvojice
Muži
18 5. - 6.
11.3.17 Regionální Master - muži
Březnice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
39 4.
10.3.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 1.
6.3.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
27 7. - 8.
3.3.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
25 9. - 12.
28.2.17 Open Gool Bar
Gool bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
21 5. - 6.
25.2.17 Open Oblasti - muži
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
27 4.
25.2.17 Open Oblasti - dvojice mixy
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Pelikánová Eva
Rebels Cats
Dvojice
Smíšené
16 7. - 8.
24.2.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
21.2.17 Open Gool Bar
Gool bar
Wolczik Daniel
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
20.2.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
17.2.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
15.2.17 Open Malenovice
malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
14.2.17 Open Gool Bar
Gool bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
13.2.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
22 7. - 8.
10.2.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
21 2.
6.2.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
3.2.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
24 3.
31.1.17 Open Gool Bar
Gool bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
30.1.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
23 7. - 8.
27.1.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 9. - 12.
23.1.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 4.
21.1.17 Regionální Master - muži
Louky
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
34 7. - 8.
21.1.17 Regionální Master - dvojice muži
Louky
Březovják Michal
Rebels Bulls
Mařák Oto
Slza Malenovice
Dvojice
Muži
16 3.
20.1.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
18.1.17 Open Malenovice
malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
17.1.17 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
17.1.17 Open Gool Bar
Gool bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
16.1.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
21 13. - 16.
13.1.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
11.1.17 Open Malenovice
malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
10.1.17 Open Gool Bar
Gool bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
6.1.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
28 4.
5.1.17 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
2.1.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 5. - 6.
30.12.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 3.
27.12.16 Open Gool Bar
Gool bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
26.12.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 3.
23.12.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
21.12.16 Open Malenovice
malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
16.12.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
13.12.16 Open Gool Bar
Gool bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
12.12.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
10.12.16 Open Oblasti - dvojice mixy
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Pelikánová Eva
Rebels Cats
Dvojice
Smíšené
13 9. - 12.
10.12.16 Open Oblasti - muži
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
28 5. - 6.
9.12.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
8.12.16 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
2.12.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 13. - 16.
28.11.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
25.11.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
23.11.16 Open Malenovice
malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 1.
22.11.16 Open Gool Bar
Gool bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
21.11.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
21 1.
18.11.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
22 9. - 12.
16.11.16 Open Malenovice
malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
14.11.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 1.
12.11.16 Regionální Master - dvojice muži
Kostelec
Březovják Michal
Rebels Bulls
Mařák Oto
Slza Malenovice
Dvojice
Muži
16 9. - 12.
12.11.16 Regionální Master - muži
Kostelec
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
33 2.
11.11.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
8.11.16 Open Gool Bar
Gool bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 3.
4.11.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 13. - 16.
31.10.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 5. - 6.
28.10.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
26.10.16 Open Malenovice
malenovice
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 9. - 12.
24.10.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
21.10.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 1.
19.10.16 Open Malenovice
malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
17.10.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
15.10.16 Open Oblasti - dvojice mixy
Kostelec
Březovják Michal
Rebels Bulls
Pelikánová Eva
Rebels Cats
Dvojice
Smíšené
15 9. - 12.
15.10.16 Open Oblasti - muži
Kostelec
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
26 1.
14.10.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
21 1.
11.10.16 Open Gool Bar
Gool bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 7. - 8.
10.10.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 5. - 6.
7.10.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 3.
5.10.16 Open Malenovice
malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
4.10.16 Open Gool Bar
Gool bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
3.10.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
30.9.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 13. - 16.
28.9.16 Open Malenovice
malenovice
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
27.9.16 Open Gool Bar
Gool bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
23.9.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
21 3.
21.9.16 Open Malenovice
malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
19.9.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
16.9.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 5. - 6.
12.9.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 13. - 16.
9.9.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
5.9.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
8.6.16 Open Oblasti - muži
Pitín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
21 7. - 8.
6.6.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
21 7. - 8.
3.6.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
2.6.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
30.5.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
27.5.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
23.5.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 3.
20.5.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
18.5.16 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
16.5.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 1.
13.5.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
12.5.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
9.5.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 2.
7.5.16 Regionální Master - muži
Březnice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
40 9. - 12.
7.5.16 Regionální Master - dvojice muži
Březnice
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Dvojice
Muži
13 5. - 6.
6.5.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
5.5.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
4.5.16 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
29.4.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
28.4.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 2.
27.4.16 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
25.4.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
22.4.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
21.4.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
19.4.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
18.4.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
15.4.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
14.4.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
13.4.16 Open Oblasti - muži
Louky
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
31 5. - 6.
11.4.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
8.4.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
7.4.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 4.
6.4.16 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
5.4.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 4.
4.4.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 13. - 16.
1.4.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 2.
31.3.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
28.3.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
25.3.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
24.3.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
21.3.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
19.3.16 Regionální Master - muži
Bzenec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
39 33. - 48.
18.3.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
16.3.16 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
14.3.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 3.
11.3.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
10.3.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
7.3.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
4.3.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
3.3.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
2.3.16 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
26.2.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 3.
25.2.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Wolczik Daniel
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
24.2.16 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
23.2.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
19.2.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
18.2.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 9. - 12.
17.2.16 Open Oblasti - muži
Louka
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
27 9. - 12.
15.2.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 4.
12.2.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 2.
11.2.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
10.2.16 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 4.
8.2.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
5.2.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
4.2.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Wolczik Daniel
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
1.2.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
29.1.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
28.1.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
27.1.16 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
25.1.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
23.1.16 Regionální Master - muži
U Plašilů
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
34 9. - 12.
23.1.16 Regionální Master - dvojice muži
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Kliment Petr
Dvojice
Muži
15 13. - 16.
22.1.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
21.1.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
18.1.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
26 7. - 8.
15.1.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
14.1.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
13.1.16 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 3.
8.1.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 4.
7.1.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
6.1.16 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
1.1.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 2.
30.12.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
28.12.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
24 2.
23.12.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 2.
21.12.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
29 5. - 6.
16.12.15 Open Oblasti - muži
U Šneka Malenovice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
25 7. - 8.
14.12.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
11.12.15 Open U Plašilů
U Plašilů
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 13. - 16.
9.12.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
23 3.
7.12.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
4.12.15 Open U Plašilů
U Plašilů
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
3.12.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
2.12.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
27.11.15 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
26.11.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 7. - 8.
23.11.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
20.11.15 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
19.11.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 3.
16.11.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
13.11.15 Open U Plašilů
U Plašilů
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
12.11.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
11.11.15 Open Oblasti - muži
U Plašilů
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
25 5. - 6.
9.11.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
5.11.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
2.11.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
29.10.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
28.10.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
26.10.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 4.
23.10.15 Open Louka
Louka
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 4.
22.10.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 7. - 8.
21.10.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
20.10.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
19.10.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
17.10.15 Regionální Master - muži
Slušovice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
30 5. - 6.
15.10.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
13.10.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
12.10.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
8.10.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
7.10.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
5.10.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
1.10.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
30.9.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
28.9.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
23.9.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
21.9.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
19.9.15 Regionální Master - muži
Biskupice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
20 3.
17.9.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
16.9.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
14.9.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
10.9.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
7.9.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
3.9.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
10.6.15 Open Oblasti - muži
Zbrojbar Kostelec
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
14 9. - 12.
9.6.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
8.6.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 2.
1.6.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
26.5.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
25.5.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
21.5.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 13. - 16.
18.5.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
14.5.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
13.5.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
12.5.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
9.5.15 Regionální Master - muži
Val. Klobouky - Koliba
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
31 5. - 6.
9.5.15 Regionální Master - dvojice muži
Val. Klobouky - Koliba
Zemčík David
Rebels Bulls
Hofschneider Alois
Dvojice
Muži
13 9. - 12.
6.5.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
4.5.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
29.4.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
27.4.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
23.4.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
22.4.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
20.4.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
15.4.15 Open Oblasti - muži
U Šneka Malenovice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
24 13. - 16.
14.4.15 Open Crystal Brumov
Crystal Brumov
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
13.4.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
9.4.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 3.
7.4.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
6.4.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
2.4.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
22 9. - 12.
30.3.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
26.3.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
25.3.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
24.3.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
23.3.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
21.3.15 Regionální Master - muži
U Kolegy Biskupice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
35 13. - 16.
19.3.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
18.3.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
17.3.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
16.3.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
13.3.15 Open Lavazza Louka
Lavazza Louka
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
21 13. - 16.
12.3.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
11.3.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
9.3.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 13. - 16.
6.3.15 Open Lavazza Louka
Lavazza Louka
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 4.
5.3.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
4.3.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
3.3.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
2.3.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
26.2.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
25.2.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
23.2.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 4.
19.2.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
18.2.15 Open Oblasti - muži
Louky
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
17 9. - 12.
16.2.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
12.2.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 4.
10.2.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
9.2.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
5.2.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
3.2.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
2.2.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
29.1.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 7. - 8.
26.1.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
24.1.15 Regionální Master - muži
Hospoda U Plašilů
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
38 4.
20.1.15 Open Crystal Brumov
Crystal Brumov
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
12.1.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
5.1.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
1.1.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
17.12.14 Open Oblasti - muži
Crystal Brumov
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
20 3.
16.12.14 Open Crystal Brumov
Crystal Brumov
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
15.12.14 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
9.12.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
9.12.14 Open Crystal Brumov
Crystal Brumov
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
18.11.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
11.11.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
29.10.14 Open Gool Bar
Gool bar Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
28.10.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
27.10.14 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
20.10.14 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
18.10.14 Regionální Master - dvojice muži
U Kolegy Biskupice
Zemčík David
Rebels Bulls
Filip Radovan
Dvojice
Muži
15 1.
18.10.14 Regionální Master - muži
U Kolegy Biskupice
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
36 5. - 6.
14.10.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
7.10.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
30.9.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
23.9.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
22.9.14 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
18.9.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 4.
16.9.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
15.9.14 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
13.9.14 Regionální Master - muži
U dvou tygrů Malenovice
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
37 5. - 6.
13.9.14 Regionální Master - dvojice muži
U dvou tygrů Malenovice
Zemčík David
Rebels Bulls
Filip Radovan
Dvojice
Muži
13 3.
9.9.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
2.9.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
26.8.14 Zbrojbar Cup 2014
Zbrojbar Kostelec
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
19.8.14 Zbrojbar Cup 2014
Zbrojbar Kostelec
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
5.8.14 Zbrojbar Cup 2014
Zbrojbar Kostelec
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
9 5. - 6.
29.7.14 Zbrojbar Cup 2014
Zbrojbar Kostelec
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
8 5. - 6.
8.7.14 Zbrojbar Cup 2014
Zbrojbar Kostelec
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
9 1.
1.7.14 Zbrojbar Cup 2014
Zbrojbar Kostelec
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 4.
24.6.14 Zbrojbar Cup 2014
Zbrojbar Kostelec
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
20.5.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
29.4.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 4.
16.4.14 Open Oblasti - muži
Zbrojbar Kostelec
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
20 9. - 12.
11.1.14 Regionální Master - muži
U Kolegy Biskupice
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
46 33. - 48.
19.3.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
12.3.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
5.3.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
26.2.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
15.1.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
18.12.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 13. - 16.
11.12.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 7. - 8.
4.12.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 9. - 12.
27.11.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 2.
20.11.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
13.11.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 2.
6.11.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Zemčík David
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 4.
11.1.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 7. - 8.
24.11.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
15.9.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 13. - 16.
8.9.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 9. - 12.
1.9.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
25.8.09 Zbrojar Cup 2009
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
4.8.09 Zbrojar Cup 2009
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 13. - 16.
28.7.09 Zbrojar Cup 2009
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
21.7.09 Zbrojar Cup 2009
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 9. - 12.
17.3.07 Masters muži
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
51 33. - 48.
27.2.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
17.2.07 Reg.Master muži
Rest. Přerovská Slušovice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
56 33. - 48.
7.11.06 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 13. - 16.
31.10.06 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 7. - 8.
24.10.06 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
17.10.06 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
10.10.06 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 17. - 24.
3.10.06 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 17. - 24.
2.10.06 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
26.9.06 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 13. - 16.
25.9.06 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
19.9.06 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
16.9.06 Reg.Master muži
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
33 25. - 32.
12.9.06 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
16.5.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 9. - 12.
2.5.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
25.4.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 9. - 12.
18.4.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
11.4.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
4.4.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
30.3.06 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 7. - 8.
28.3.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
25.3.06 Masters Muži
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
42 33. - 48.
21.3.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
14.3.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 7. - 8.
7.3.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
28.2.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
21.2.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
18.2.06 Grand muži Tišnov
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
269 193. - 256.
14.2.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
7.2.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
24.1.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
21.1.06 Masters Muži
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
58 49. - 64.
17.1.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 17. - 24.
27.12.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
20.12.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 9. - 12.
13.12.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
6.12.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
29.11.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
21.11.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
25 9. - 12.
15.11.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
15.11.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
1.11.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
22 17. - 24.
25.10.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
16.11.04 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 9. - 12.
9.11.04 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
7.10.04 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 13. - 16.

Jak jsem hrál?

TIP: Napište své jméno, nebo jeho část a stiskněte enter. Po načtení stránky uvidíte všechny turnaje, kterých jste se účastnil.