Vyhledávání družstva v turnajích

Datum Turnaj / Hr. místo Hráč / Družstvo Kategorie Hráčů Pořadí
15.6.19 Open Oblasti - dvojice mixy
Boston
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Chudárková Drahomíra
Rebels Cats
Dvojice
Smíšené
19 7. - 8.
15.6.19 Open Oblasti - muži
Boston
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
33 9. - 12.
14.6.19 Open Boston
Boston
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
13.6.19 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
11.6.19 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
19 13. - 16.
6.6.19 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
31.5.19 Open Boston
Boston
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
30.5.19 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
28.5.19 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
23.5.19 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
20.5.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
20 4.
17.5.19 Open Boston
Boston
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
16.5.19 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
14.5.19 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
11.5.19 Regionální Master - muži
Březnice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
51 9. - 12.
11.5.19 Regionální Master - dvojice muži
Březnice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Dvojice
Muži
20 7. - 8.
9.5.19 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
16 3.
7.5.19 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
22 7. - 8.
2.5.19 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
25.4.19 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
23.4.19 Open Gool Bar
Gool bar
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
23 9. - 12.
22.4.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
28 25. - 32.
18.4.19 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
13.4.19 Open Oblasti - dvojice mixy
Březnice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Chudárková Drahomíra
Rebels Cats
Dvojice
Smíšené
12 3.
13.4.19 Open Oblasti - muži
Březnice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
29 7. - 8.
11.4.19 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
15 4.
9.4.19 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
4.4.19 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
28.3.19 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
26.3.19 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
23.3.19 Regionální Master - muži
Tichov
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
35 17. - 24.
23.3.19 Regionální Master - dvojice muži
Tichov
Vyoral Milan
Zbrojbar
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Dvojice
Muži
16 4.
19.3.19 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
18.3.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
22 9. - 12.
14.3.19 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
7.3.19 Open Slavičín
Slavičín
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
7.3.19 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
28.2.19 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
23.2.19 Open Oblasti - muži
Březnice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
38 9. - 12.
23.2.19 Open Oblasti - dvojice mixy
Březnice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Chudárková Drahomíra
Rebels Cats
Dvojice
Smíšené
14 5. - 6.
21.2.19 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
7.2.19 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
5.2.19 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
4.2.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
19 1.
31.1.19 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
14 3.
26.1.19 Regionální Master - dvojice muži
malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Dvojice
Muži
19 9. - 12.
26.1.19 Regionální Master - muži
malenovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
43 5. - 6.
24.1.19 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
18 1.
17.1.19 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
17 4.
15.1.19 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
27.12.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
20.12.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
18.12.18 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
15.12.18 Open Oblasti - muži
Boston
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
34 25. - 32.
15.12.18 Open Oblasti - dvojice mixy
Boston
Vyoral Milan
Zbrojbar
Puková Romana
Modrý strom B
Dvojice
Smíšené
14 13. - 16.
13.12.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
11.12.18 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
6.12.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
29.11.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
27.11.18 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
24.11.18 Regionální Master - dvojice muži
Březnice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Vyoral Milan
Zbrojbar
Dvojice
Muži
17 5. - 6.
24.11.18 Regionální Master - muži
Březnice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
39 5. - 6.
22.11.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
15.11.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
22 2.
13.11.18 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
9.11.18 Open Boston
Boston
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
1.11.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
30.10.18 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
27.10.18 Open Oblasti - dvojice mixy
Březnice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Puková Romana
Modrý strom B
Dvojice
Smíšené
14 5. - 6.
27.10.18 Open Oblasti - muži
Březnice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
32 17. - 24.
25.10.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
23.10.18 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
18.10.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
16.10.18 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
9.10.18 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
4.10.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
2.10.18 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
29.9.18 Regionální Master - muži
Gool bar
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
32 17. - 24.
29.9.18 Regionální Master - dvojice muži
Gool bar
Vyoral Milan
Zbrojbar
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Dvojice
Muži
14 7. - 8.
27.9.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
20.9.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
13.9.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
7.9.18 Open Boston
Boston
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
6.9.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
16.6.18 Open Oblasti - dvojice mixy
Štítná nad Vláří
Vyoral Milan
Zbrojbar
Puková Romana
Modrý strom B
Dvojice
Smíšené
19 7. - 8.
16.6.18 Open Oblasti - muži
Štítná nad Vláří
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
27 9. - 12.
14.6.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
5.6.18 Open Gool Bar
Open Gool Bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
1.6.18 Open Rebel bar
Open Rebel bar
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
14 3.
31.5.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
29.5.18 Open Gool Bar
Open Gool Bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
24.5.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
22.5.18 Open Gool Bar
Open Gool Bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
19.5.18 Regionální Master - muži
Březnice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
44 9. - 12.
19.5.18 Regionální Master - dvojice muži
Březnice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Vyoral Milan
Zbrojbar
Dvojice
Muži
17 4.
17.5.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
14.5.18 Open Modrý strom Zlín
Open Modrý strom Zlín
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
17 1.
10.5.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
15 2.
8.5.18 Open Gool Bar
Open Gool Bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
7.5.18 Open Modrý strom Zlín
Open Modrý strom Zlín
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
25 4.
3.5.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
1.5.18 Open Gool Bar
Open Gool Bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
26.4.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
19 4.
24.4.18 Open Gool Bar
Open Gool Bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
19.4.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
19 3.
14.4.18 Open Oblasti - muži
Březnice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
35 17. - 24.
9.4.18 Open Modrý strom Zlín
Open Modrý strom Zlín
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
26 5. - 6.
5.4.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
15 2.
3.4.18 Open Gool Bar
Open Gool Bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
29.3.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
21 9. - 12.
24.3.18 Regionální Master - dvojice muži
Březnice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Mac Lubomír
Dvojice
Muži
22 5. - 6.
24.3.18 Regionální Master - muži
Březnice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
44 33. - 48.
20.3.18 Open Gool Bar
Open Gool Bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
13 13. - 16.
19.3.18 Open Modrý strom Zlín
Open Modrý strom Zlín
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
34 4.
15.3.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
20 5. - 6.
9.3.18 Open Rebel bar
Open Rebel bar
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
6.3.18 Open Gool Bar
Open Gool Bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
1.3.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
20 5. - 6.
24.2.18 Open Oblasti - dvojice mixy
Březnice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Puková Romana
Modrý strom B
Dvojice
Smíšené
19 7. - 8.
24.2.18 Open Oblasti - muži
Březnice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
42 7. - 8.
20.2.18 Open Gool Bar
Open Gool Bar
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
27 3.
12.2.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
29 4.
9.2.18 Open Rebel bar
Rebel bar
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
18 4.
6.2.18 Open Gool Bar
Open Gool Bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
1.2.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
22 1.
29.1.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
22 13. - 16.
27.1.18 Regionální Master - dvojice muži
Štítná nad Vláří
Vyoral Milan
Zbrojbar
Kučera Martin
Dvojice
Muži
21 7. - 8.
27.1.18 Regionální Master - muži
Štítná nad Vláří
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
55 13. - 16.
23.1.18 Open Gool Bar
Open Gool Bar
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
24 4.
18.1.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
16 4.
12.1.18 Open Rebel bar
Rebel bar
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
18 3.
9.1.18 Open Gool Bar
Gool bar
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
19 1.
4.1.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
2.1.18 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
28.12.17 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
26.12.17 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
23 17. - 24.
19.12.17 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
18.12.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
33 25. - 32.
15.12.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
17 9. - 12.
12.12.17 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
9.12.17 Open Oblasti - dvojice mixy
Březnice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Chudárková Drahomíra
Rebels Cats
Dvojice
Smíšené
15 13. - 16.
9.12.17 Open Oblasti - muži
Březnice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
33 17. - 24.
8.12.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
7.12.17 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
15 7. - 8.
5.12.17 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
30.11.17 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
28.11.17 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
23.11.17 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
21.11.17 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
18.11.17 Regionální Master - muži
Březnice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
46 17. - 24.
18.11.17 Regionální Master - dvojice muži
Březnice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Kučera Martin
Dvojice
Muži
22 3.
14.11.17 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
9.11.17 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
6.11.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
28 7. - 8.
31.10.17 Open Gool Bar
Gool bar
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
22 9. - 12.
28.10.17 Open Oblasti - dvojice mixy
malenovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Chudárková Drahomíra
Rebels Cats
Dvojice
Smíšené
16 13. - 16.
28.10.17 Open Oblasti - muži
malenovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
37 17. - 24.
26.10.17 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
24.10.17 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
17.10.17 Open Gool Bar
Gool bar
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
13.10.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
14 2.
10.10.17 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
6.10.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
21 1.
3.10.17 Open Gool Bar
Gool bar
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
17 7. - 8.
28.9.17 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
18 1.
26.9.17 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
21.9.17 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
19.9.17 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
16.9.17 Regionální Master - muži
Gool bar Zlín
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
39 25. - 32.
16.9.17 Regionální Master - dvojice muži
Gool bar Zlín
Chudárek Michal
Zbrojbar
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Dvojice
Muži
15 9. - 12.
14.9.17 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
12.9.17 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
11.9.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
20 7. - 8.
5.9.17 Open Gool Bar
Gool bar
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
20 9. - 12.
30.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
U Plašilů
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
19 9. - 12.
27.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
18 17. - 24.
26.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Modrý strom Zlín
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
16 4.
22.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Peklo Otrokovice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
17 2.
19.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Modrý strom Zlín
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
20 13. - 16.
13.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
12.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Modrý strom Zlín
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
23 1.
8.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Peklo Otrokovice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
6.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
5.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Modrý strom Zlín
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
30.5.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
23.5.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
22.5.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Modrý strom Zlín
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
19 17. - 24.
16.5.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
13.5.17 Open Oblasti - dvojice mixy
U Plašilů
Vyoral Milan
Zbrojbar
Holková Jarmila
Dvojice
Smíšené
15 9. - 12.
13.5.17 Open Oblasti - muži
U Plašilů
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
28 13. - 16.
11.5.17 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
9.5.17 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
1.5.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
22 7. - 8.
27.4.17 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
25.4.17 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
22.4.17 Regionální Master - muži
Na rožku Malenovice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
32 9. - 12.
22.4.17 Regionální Master - dvojice muži
Na rožku Malenovice
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Holek David
Slza Malenovice
Dvojice
Muži
12 9. - 12.
18.4.17 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
13.4.17 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
11.4.17 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
4.4.17 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
1.4.17 Open Oblasti - muži
Gool bar
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
26 17. - 24.
1.4.17 Open Oblasti - dvojice mixy
Gool bar
Vyoral Milan
Zbrojbar
Holková Jarmila
Dvojice
Smíšené
18 7. - 8.
28.3.17 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
21 13. - 16.
23.3.17 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
16.3.17 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
14.3.17 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
23 17. - 24.
13.3.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
11.3.17 Regionální Master - dvojice muži
Březnice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Malota Richard
Dvojice
Muži
18 17. - 24.
11.3.17 Regionální Master - muži
Březnice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
39 9. - 12.
9.3.17 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
6.3.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
27 5. - 6.
2.3.17 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
28.2.17 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
21 17. - 24.
25.2.17 Open Oblasti - dvojice mixy
U Plašilů
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jurigová Pavla
Dvojice
Smíšené
16 5. - 6.
25.2.17 Open Oblasti - muži
U Plašilů
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
27 13. - 16.
23.2.17 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
21.2.17 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
21 9. - 12.
16.2.17 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
14.2.17 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
14.2.17 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
9.2.17 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
7.2.17 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
7.2.17 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
17 4.
3.2.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
24 7. - 8.
2.2.17 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
31.1.17 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
31.1.17 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
30.1.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
23 9. - 12.
26.1.17 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
14 2.
24.1.17 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
24.1.17 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
14 13. - 16.
21.1.17 Regionální Master - dvojice muži
Louky
Vyoral Milan
Zbrojbar
Benischko Roman
Dvojice
Muži
16 2.
21.1.17 Regionální Master - muži
Louky
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
34 5. - 6.
20.1.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
19.1.17 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
17.1.17 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
17.1.17 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
12.1.17 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
10.1.17 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
5.1.17 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
3.1.17 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
3.1.17 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
27.12.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
22.12.16 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
20.12.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
15.12.16 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
13.12.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
10.12.16 Open Oblasti - dvojice mixy
U Plašilů
Vyoral Milan
Zbrojbar
Holková Jarmila
Dvojice
Smíšené
13 9. - 12.
10.12.16 Open Oblasti - muži
U Plašilů
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
28 9. - 12.
6.12.16 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
6.12.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
5.12.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
1.12.16 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
29.11.16 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
24.11.16 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
22.11.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
22.11.16 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
21.11.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
21 7. - 8.
18.11.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
22 17. - 24.
17.11.16 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
15 4.
15.11.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
15.11.16 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
14.11.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
18 2.
12.11.16 Regionální Master - muži
Kostelec
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
33 7. - 8.
12.11.16 Regionální Master - dvojice ženy
Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Železná Markéta
Dvojice
Ženy
8 5. - 6.
12.11.16 Regionální Master - ženy
Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
17 13. - 16.
12.11.16 Regionální Master - dvojice muži
Kostelec
Vyoral Milan
Zbrojbar
Benischko Roman
Dvojice
Muži
16 3.
10.11.16 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
8.11.16 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
8.11.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
3.11.16 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
1.11.16 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
1.11.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
31.10.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Chudárek Marcel
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
18 9. - 12.
27.10.16 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
26.10.16 Open Malenovice
malenovice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
17 2.
25.10.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
25.10.16 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
18.10.16 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
18.10.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
15.10.16 Open Oblasti - ženy
Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
16 13. - 16.
15.10.16 Open Oblasti - muži
Kostelec
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
26 13. - 16.
15.10.16 Open Oblasti - dvojice mixy
Kostelec
Vyoral Milan
Zbrojbar
Holková Jarmila
Dvojice
Smíšené
15 5. - 6.
11.10.16 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
15 7. - 8.
11.10.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
10.10.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
20 1.
6.10.16 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
11 4.
4.10.16 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
4.10.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
29.9.16 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
27.9.16 Open Gool Bar
Gool bar
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
27.9.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
20.9.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
17.9.16 Regionální Master - dvojice muži
Březnice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Kliment Martin
Dvojice
Muži
11 4.
17.9.16 Regionální Master - muži
Březnice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
28 5. - 6.
13.9.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
12.9.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
20 1.
6.9.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
8.6.16 Open Oblasti - muži
Pitín
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
21 5. - 6.
7.6.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
22 3.
31.5.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
24.5.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
15 7. - 8.
17.5.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
12.5.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
10.5.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
7.5.16 Regionální Master - dvojice muži
Březnice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Benischko Roman
Dvojice
Muži
13 5. - 6.
7.5.16 Regionální Master - ženy
Březnice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
17 9. - 12.
7.5.16 Regionální Master - muži
Březnice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
40 9. - 12.
3.5.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 4.
26.4.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
19.4.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
13.4.16 Open Oblasti - muži
Louky
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
31 7. - 8.
12.4.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
5.4.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
15 7. - 8.
4.4.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
19 9. - 12.
31.3.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
29.3.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
22.3.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
14 13. - 16.
19.3.16 Regionální Master - muži
Bzenec
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
39 13. - 16.
19.3.16 Regionální Master - dvojice muži
Bzenec
Vyoral Milan
Zbrojbar
Benischko Roman
Dvojice
Muži
15 1.
15.3.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
8.3.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
1.3.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
29.2.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
15 2.
23.2.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
18.2.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
17 1.
17.2.16 Open Oblasti - muži
Louka
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
27 2.
16.2.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
9.2.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
2.2.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
1.2.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
16 4.
27.1.16 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
26.1.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
25.1.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
23.1.16 Regionální Master - dvojice muži
U Plašilů
Vyoral Milan
Zbrojbar
Benischko Roman
Dvojice
Muži
15 1.
23.1.16 Regionální Master - muži
U Plašilů
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
34 4.
19.1.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
18.1.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
26 4.
13.1.16 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
12.1.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
6.1.16 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
5.1.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
30.12.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
29.12.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
28.12.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
24 9. - 12.
23.12.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
22.12.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
22 13. - 16.
21.12.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
29 1.
16.12.15 Open Oblasti - muži
U Šneka Malenovice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
25 9. - 12.
15.12.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
14.12.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
9.12.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
23 1.
8.12.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
4.12.15 Open U Plašilů
U Plašilů
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
14 2.
2.12.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
1.12.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
30.11.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
14 2.
26.11.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
18 1.
24.11.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
18 17. - 24.
20.11.15 Open U Plašilů
U Plašilů
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
19.11.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
17.11.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
16.11.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
12.11.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
11.11.15 Open Oblasti - muži
U Plašilů
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
25 13. - 16.
10.11.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
9.11.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
5.11.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
16 4.
3.11.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
2.11.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
28.10.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
26.10.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
22.10.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
20 1.
21.10.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
20.10.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
19.10.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
15 2.
17.10.15 Regionální Master - muži
Slušovice
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Muži
30 9. - 12.
17.10.15 Regionální Master - dvojice
Slušovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Benischko Roman
Dvojice
Smíšené
12 4.
13.10.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
12.10.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
7.10.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
11 4.
30.9.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
23.9.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Oberstein Michal
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
22.9.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
10.6.15 Open Oblasti - muži
Zbrojbar Kostelec
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
14 3.
9.6.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
26.5.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
25.5.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
19.5.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
12.5.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
9.5.15 Regionální Master - dvojice ženy
Val. Klobouky - Koliba
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Válková Kamila
Dvojice
Ženy
4 1.
9.5.15 Regionální Master - muži
Val. Klobouky - Koliba
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
31 2.
9.5.15 Regionální Master - ženy
Val. Klobouky - Koliba
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
9 5. - 6.
9.5.15 Regionální Master - dvojice muži
Val. Klobouky - Koliba
Vyoral Milan
Zbrojbar
Benischko Roman
Dvojice
Muži
13 2.
21.4.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
15.4.15 Open Oblasti - muži
U Šneka Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
24 9. - 12.
15.4.15 Open Oblasti - ženy
U Šneka Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
8 7. - 8.
14.4.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
7.4.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
31.3.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
24.3.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
21.3.15 Regionální Master - muži
U Kolegy Biskupice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
35 4.
21.3.15 Regionální Master - dvojice ženy
U Kolegy Biskupice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Válková Kamila
Dvojice
Ženy
7 1.
21.3.15 Regionální Master - dvojice muži
U Kolegy Biskupice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Benischko Roman
Dvojice
Muži
15 1.
21.3.15 Regionální Master - ženy
U Kolegy Biskupice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
14 13. - 16.
17.3.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
10.3.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
9.3.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
3.3.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
24.2.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
18.2.15 Open Oblasti - muži
Louky
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
17 9. - 12.
17.2.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
10.2.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
3.2.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 4.
27.1.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
24.1.15 Regionální Master - ženy
Hospoda U Plašilů
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
10 5. - 6.
24.1.15 Regionální Master - dvojice muži
Hospoda U Plašilů
Vyoral Milan
Zbrojbar
Benischko Roman
Dvojice
Muži
13 1.
24.1.15 Regionální Master - muži
Hospoda U Plašilů
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
38 9. - 12.
24.1.15 Regionální Master - dvojice ženy
Hospoda U Plašilů
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Válková Kamila
Dvojice
Ženy
5 1.
20.1.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
13.1.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
6.1.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
30.12.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
29.12.14 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
23.12.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
17.12.14 Open Oblasti - ženy
Crystal Brumov
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
5 3.
16.12.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
15.12.14 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
15 7. - 8.
9.12.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
2.12.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
1.12.14 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
25.11.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
19.11.14 Open Oblasti - ženy
U Šneka Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
5 5. - 6.
19.11.14 Open Oblasti - muži
U Šneka Malenovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
21 3.
18.11.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
11.11.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
4.11.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
28.10.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
21.10.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
18.10.14 Regionální Master - dvojice ženy
U Kolegy Biskupice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Válková Kamila
Dvojice
Ženy
4 2.
18.10.14 Regionální Master - muži
U Kolegy Biskupice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
36 7. - 8.
18.10.14 Regionální Master - ženy
U Kolegy Biskupice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
7 4.
18.10.14 Regionální Master - dvojice muži
U Kolegy Biskupice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Benischko Roman
Dvojice
Muži
15 3.
14.10.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
7.10.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
6.10.14 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 4.
30.9.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
24.9.14
Gool bar Zlín
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
24.9.14 Open Gool Bar
Gool bar Zlín
Doležel Marek
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
23.9.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
22.9.14 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
13.9.14 Regionální Master - ženy
U dvou tygrů Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
10 9. - 12.
13.9.14 Regionální Master - muži
U dvou tygrů Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
37 7. - 8.
13.9.14 Regionální Master - dvojice ženy
U dvou tygrů Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Válková Kamila
Dvojice
Ženy
5 2.
13.9.14 Regionální Master - dvojice muži
U dvou tygrů Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Benischko Roman
Dvojice
Muži
13 1.
9.9.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
8.9.14 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
2.9.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
26.8.14 Zbrojbar Cup 2014
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
19.8.14 Zbrojbar Cup 2014
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
12.8.14 Zbrojbar Cup 2014
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
8 3.
5.8.14 Zbrojbar Cup 2014
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
9 9. - 12.
29.7.14 Zbrojbar Cup 2014
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
8 3.
22.7.14 Zbrojbar Cup 2014
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
15.7.14 Zbrojbar Cup 2014
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
8 5. - 6.
8.7.14 Zbrojbar Cup 2014
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
9 7. - 8.
1.7.14 Zbrojbar Cup 2014
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
24.6.14 Zbrojbar Cup 2014
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
11.6.14 Open Oblasti - ženy
U Šneka Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
6 5. - 6.
11.6.14 Open Oblasti - muži
U Šneka Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
20 3.
10.6.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 4.
3.6.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
27.5.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 13. - 16.
20.5.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
17.5.14 Regionální Master - muži
rest Přerovská
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
25 5. - 6.
17.5.14 Regionální Master - ženy
rest Přerovská
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
8 4.
13.5.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
17 2.
29.4.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
22.4.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
16.4.14 Open Oblasti - muži
Zbrojbar Kostelec
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
20 3.
16.4.14 Open Oblasti - ženy
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
11 5. - 6.
15.4.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
1.4.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
18 17. - 24.
25.3.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 13. - 16.
11.3.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 4.
8.3.14 Regionální Master - dvojice muži
U dvou tygrů Malenivice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Benischko Roman
Dvojice
Muži
9 2.
8.3.14 Regionální Master - muži
U dvou tygrů Malenivice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
32 17. - 24.
8.3.14 Regionální Master - ženy
U dvou tygrů Malenivice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
7 7. - 8.
4.3.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
25.2.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
18.2.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
11.2.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
4.2.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
28.1.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
21.1.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
14.1.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
11.1.14 Regionální Master - ženy
U Kolegy Biskupice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
6 3.
11.1.14 Regionální Master - dvojice
U Kolegy Biskupice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Benischko Roman
Dvojice
Smíšené
20 5. - 6.
11.1.14 Regionální Master - muži
U Kolegy Biskupice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
46 13. - 16.
7.1.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
17.12.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
22 2.
11.12.13 Open Oblasti - muži
U Šneka Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
27 13. - 16.
11.12.13 Open Oblasti - ženy
U Šneka Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
7 5. - 6.
10.12.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
20 5. - 6.
3.12.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
23.11.13 Regionální Master - ženy
U dvou tygrů Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
5 3.
23.11.13 Regionální Master - muži
U dvou tygrů Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
36 13. - 16.
19.11.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
12.11.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
20 9. - 12.
7.11.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
5.11.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
15 7. - 8.
29.10.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
24.10.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
22.10.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
16.10.13 Open Oblasti - smíšený
U Kolegy Biskupice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
17 13. - 16.
15.10.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
20 13. - 16.
10.10.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
8.10.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
1.10.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
26.9.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
24.9.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
21.9.13 Vložený turnaj
Přerovská
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Kainer Radek
Dvojice
Smíšené
6 4.
21.9.13 Regionální Master - dvojice
Rest. Přerovská Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Válková Kamila
Dvojice
Smíšené
10 7. - 8.
21.9.13 Regionální masters
Rest. Přerovská Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
24 17. - 24.
17.9.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
10.9.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
3.9.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
29.5.13 Open Oblasti - muži
Na hřišti Louky
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
17 7. - 8.
29.5.13 Open Oblasti - ženy
Na hřišti Louky
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
7 3.
28.5.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
21.5.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
14.5.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
11.5.13 Regionální Master - muži
U Kolegy Biskupice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
32 4.
11.5.13 Regionální Master - ženy
U Kolegy Biskupice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
7 7. - 8.
11.5.13 Regionální Master - dvojice ženy
U Kolegy Biskupice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Kučerová Michaela
Dvojice
Ženy
3 3.
11.5.13 Regionální Master - dvojice muži
U Kolegy Biskupice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Benischko Roman
Dvojice
Muži
12 5. - 6.
7.5.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
30.4.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
17 13. - 16.
23.4.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
17.4.13 Open Oblasti - muži
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Muži
20 17. - 24.
17.4.13 Open Oblasti - ženy
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
8 7. - 8.
16.4.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
9.4.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
4.4.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
2.4.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
26.3.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
19.3.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
16.3.13 Regionální Master - dvojice ženy
U dvou tygrů Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Kučerová Michaela
Dvojice
Ženy
4 3.
16.3.13 Regionální Master - muži
U dvou tygrů Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
35 25. - 32.
16.3.13 Regionální Master - ženy
U dvou tygrů Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
8 7. - 8.
14.3.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
12.3.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
7.3.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
5.3.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
26.2.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
19.2.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
14.2.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
13.2.13 Open Oblasti - muži
U Burdů Jalubí
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
24 1.
13.2.13 Open Oblasti - ženy
U Burdů Jalubí
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
7 5. - 6.
12.2.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
7.2.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
5.2.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
29.1.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
24.1.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
22 13. - 16.
23.1.13 Open Louky
Na hřišti Louky
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
22.1.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
19.1.13 Regionální Master - dvojice
U dvou tygrů Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Kučerová Michaela
Dvojice
Smíšené
17 13. - 16.
19.1.13 Regionální Master - muži
U dvou tygrů Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
42 33. - 48.
19.1.13 Regionální Master - ženy
U dvou tygrů Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
6 5. - 6.
15.1.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
8.1.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
1.1.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
25.12.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
20.12.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
18.12.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
17 7. - 8.
12.12.12 Open Oblasti - muži
Billiard bar Kyjov
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
29 5. - 6.
12.12.12 Open Oblasti - ženy
Billiard bar Kyjov
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
5 3.
11.12.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
6.12.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
4.12.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
18 13. - 16.
27.11.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
17 13. - 16.
22.11.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
20.11.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
15.11.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
14.11.12 Open Oblasti - muži
U Šneka Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
27 3.
14.11.12 Open Oblasti - ženy
U Šneka Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
5 4.
13.11.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
18 9. - 12.
8.11.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
6.11.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
17 5. - 6.
1.11.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
30.10.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
25.10.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
17 17. - 24.
23.10.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 13. - 16.
20.10.12 Regionální Master - muži
Restaurace Přerovská - Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
33 17. - 24.
20.10.12 Regionální Master - dvojice ženy
Restaurace Přerovská - Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Kašpárková Jana
Dvojice
Ženy
4 4.
20.10.12 Regionální Master - dvojice muži
Restaurace Přerovská - Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Škrla Pavel
Dvojice
Muži
13 7. - 8.
20.10.12 Regionální Master - ženy
Restaurace Přerovská - Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
9 3.
18.10.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
16.10.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
19 9. - 12.
11.10.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
9.10.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
4.10.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
2.10.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
27.9.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
18 2.
25.9.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
20.9.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
11.9.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
8.9.12 Regionální Master - muži
Restaurace Družba Uh. Brod
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
23 17. - 24.
8.9.12 Regionální Master - ženy
Restaurace Družba Uh. Brod
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
4 4.
9.6.12 Regionální Master - ženy
Rest. Přerovská Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
10 7. - 8.
9.6.12 Regionální Master - dvojice ženy
Rest. Přerovská Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Roubínková Hana
Modré rakety
Dvojice
Ženy
5 5. - 6.
9.6.12 Regionální Master - muži
Rest. Přerovská Slušovice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
34 13. - 16.
29.5.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
22.5.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
17.5.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
16.5.12 Open Oblasti - ženy
rest. Myslivna Bzenec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
5 5. - 6.
16.5.12 Open Oblasti - muži
rest. Myslivna Bzenec
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
28 5. - 6.
15.5.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
8.5.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
3.5.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
17 2.
1.5.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
24.4.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
19.4.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
19 17. - 24.
17.4.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
14.4.12 Regionální Master - muži
U Kolegy Biskupice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
37 17. - 24.
14.4.12 Regionální Master - dvojice muži
U Kolegy Biskupice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Dvojice
Muži
14 9. - 12.
14.4.12 Regionální Master - ženy
U Kolegy Biskupice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
10 7. - 8.
10.4.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
3.4.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
27.3.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
21.3.12 Open Oblasti - muži
Louky rest. na hřišti
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
20 9. - 12.
21.3.12 Open Oblasti - ženy
Louky rest. na hřišti
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
7 5. - 6.
13.3.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
8.3.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
16 3.
6.3.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
1.3.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
28.2.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
22.2.12 Open Oblasti - muži
U Šneka Malenovice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
39 25. - 32.
22.2.12 Open Oblasti - ženy
U Šneka Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
10 7. - 8.
21.2.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
16.2.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
14.2.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
11.2.12 Regionální Master - ženy
Bowling Club Zlechov
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
8 7. - 8.
11.2.12 Regionální Master - dvojice ženy
Bowling Club Zlechov
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Chudárková Zdeňka
Modrý strom B
Dvojice
Ženy
5 4.
11.2.12 Regionální Master - muži
Bowling Club Zlechov
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
47 9. - 12.
9.2.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
7.2.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
31.1.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
24.1.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
19 13. - 16.
19.1.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
18.1.12 Open Oblasti - muži
Osmek Uh. Ostroh
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
31 25. - 32.
18.1.12 Open Oblasti - ženy
Osmek Uh. Ostroh
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
8 7. - 8.
17.1.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
10.1.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
5.1.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
19 9. - 12.
3.1.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
29.12.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
27.12.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
22.12.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
20 17. - 24.
20.12.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
16.12.11 Open Kyjov
Ferrari bar Kyjov
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
17 13. - 16.
15.12.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
13.12.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
20 7. - 8.
10.12.11 Regionální Master - muži
U Kolegy Biskupice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
42 17. - 24.
10.12.11 Regionální Master - ženy
U Kolegy Biskupice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
12 3.
10.12.11 Regionální Master - dvojice ženy
U Kolegy Biskupice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Chudárková Zdeňka
Modrý strom B
Dvojice
Ženy
5 2.
8.12.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
18 1.
6.12.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
1.12.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
29.11.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
24.11.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
22.11.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
17.11.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
16.11.11 Open Oblasti - muži
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
33 25. - 32.
16.11.11 Open Oblasti - ženy
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
8 7. - 8.
15.11.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
10.11.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
17 9. - 12.
8.11.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
18 4.
3.11.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
25 25. - 32.
1.11.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
27.10.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
19 1.
25.10.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
20.10.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
18.10.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
13.10.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
11.10.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
8.10.11 Regionální Master - muži
Restaurace Přerovská - Slušovice
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Muži
39 17. - 24.
8.10.11 Regionální Master - dvojice ženy
Restaurace Přerovská - Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Chudárková Zdeňka
Modrý strom B
Dvojice
Ženy
4 2.
8.10.11 Regionální Master - ženy
Restaurace Přerovská - Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
8 7. - 8.
6.10.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
4.10.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
29.9.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
27.9.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
15.9.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
14.9.11 Open Podhoří
Restaurace Podhoří
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
13.9.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
8.9.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
6.9.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
31.5.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
26.5.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
24.5.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
17.5.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
12.5.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
14 3.
10.5.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
5.5.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
3.5.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
28.4.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
26.4.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
21.4.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
15 7. - 8.
19.4.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
14.4.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 2.
13.4.11 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
12.4.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
17 17. - 24.
7.4.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
6.4.11 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
14 3.
5.4.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
31.3.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
21 17. - 24.
29.3.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
24.3.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
23.3.11 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
22.3.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
17.3.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
17 13. - 16.
15.3.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
10.3.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
18 2.
9.3.11 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
8.3.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
2.3.11 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
11 4.
1.3.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
24.2.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
23.2.11 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
22.2.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
17.2.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
16 4.
15.2.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
12.2.11 Regionální Master - dvojice muži
U Kolegy Biskupice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Kadubec Robert
Dvojice
Muži
21 17. - 24.
12.2.11 Regionální Master - muži
U Kolegy Biskupice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
46 33. - 48.
12.2.11 Regionální Master - ženy
U Kolegy Biskupice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
14 9. - 12.
10.2.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
18 9. - 12.
9.2.11 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
8.2.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
19 17. - 24.
2.2.11 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
1.2.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
27.1.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
17 13. - 16.
26.1.11 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
25.1.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
20.1.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
19 1.
19.1.11 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
18.1.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
15.1.11 Regionální Master - ženy
Rest. BELVEDER Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
21 17. - 24.
15.1.11 Regionální Master - muži
Rest. BELVEDER Malenovice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
52 25. - 32.
13.1.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
18 2.
11.1.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
17 2.
6.1.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
20 3.
5.1.11 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
4.1.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
29.12.10 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
26 5. - 6.
28.12.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
23.12.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
19 7. - 8.
22.12.10 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
21.12.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
15.12.10 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
14.12.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
11.12.10 Regionální Master - ženy
U Kolegy Biskupice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
16 9. - 12.
11.12.10 Regionální Master - dvojice muži
U Kolegy Biskupice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Kadubec Robert
Dvojice
Muži
19 9. - 12.
11.12.10 Regionální Master - dvojice ženy
U Kolegy Biskupice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Nováková Soňa
Dvojice
Ženy
6 5. - 6.
11.12.10 Regionální Master - muži
U Kolegy Biskupice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
51 33. - 48.
8.12.10 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
7.12.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
30.11.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
25.11.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
24.11.10 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
23.11.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
18.11.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 13. - 16.
16.11.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
21 5. - 6.
13.11.10 Regionální Master - ženy
Rest. BELVEDER Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
15 13. - 16.
13.11.10 Regionální Master - dvojice muži
Rest. BELVEDER Malenovice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Kadubec Robert
Dvojice
Muži
14 7. - 8.
13.11.10 Regionální Master - dvojice ženy
Rest. BELVEDER Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Nováková Soňa
Dvojice
Ženy
5 5. - 6.
13.11.10 Regionální Master - muži
Rest. BELVEDER Malenovice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
49 25. - 32.
10.11.10 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
9.11.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
4.11.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
15 4.
3.11.10 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
2.11.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
26.10.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
20 13. - 16.
19.10.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
17.10.10 Muži Finále Trophy Cup 20100
U Kolegy Biskupice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
26 17. - 24.
17.10.10 Ženy Finále Trophy Cup 20100
U Kolegy Biskupice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
12 9. - 12.
16.10.10 Regionální Master - muži
U Kolegy Biskupice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
55 33. - 48.
16.10.10 Regionální Master - ženy
U Kolegy Biskupice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
16 7. - 8.
16.10.10 Regionální Master - dvojice muži
U Kolegy Biskupice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Kadubec Robert
Dvojice
Muži
20 13. - 16.
16.10.10 Regionální Master - dvojice ženy
U Kolegy Biskupice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Nováková Soňa
Dvojice
Ženy
5 4.
13.10.10 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
12.10.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
18 13. - 16.
7.10.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
6.10.10 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
5.10.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
17 1.
30.9.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
19 9. - 12.
29.9.10 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
28.9.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
21.9.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
14.9.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
8.9.10 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
7.9.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
31.8.10 Zbrojbar Cup 2010
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
25.8.10 Bratřejov Cup 2010
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
24.8.10 Zbrojbar Cup 2010
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
18.8.10 Bratřejov Cup 2010
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
17.8.10 Zbrojbar Cup 2010
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
10.8.10 Zbrojbar Cup 2010
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
3.8.10 Zbrojbar Cup 2010
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
28.7.10 Bratřejov Cup 2010
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
27.7.10 Zbrojbar Cup 2010
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
20.7.10 Zbrojbar Cup 2010
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
13.7.10 Zbrojbar Cup 2010
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
9 2.
29.6.10 Zbrojbar Cup 2010
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
22.6.10 Zbrojbar Cup 2010
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
15.6.10 Zbrojbar Cup 2010
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
8.6.10 Zbrojbar Cup 2010
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
1.6.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
26.5.10 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
25.5.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
19.5.10 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
17 3.
18.5.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
11.5.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
17 4.
4.5.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
28.4.10 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
27.4.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
26.4.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
21.4.10 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
20.4.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
14.4.10 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
13.4.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
12.4.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
10.4.10 Regionální Master - muži
Rest. BELVEDER Malenovice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
36 25. - 32.
10.4.10 Regionální Master - ženy
Rest. BELVEDER Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
12 9. - 12.
10.4.10 Regionální Master - dvojice muži
Rest. BELVEDER Malenovice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Konečný Tomáš
Dvojice
Muži
9 5. - 6.
7.4.10 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
6.4.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
30.3.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
24.3.10 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
23.3.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
17.3.10 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
16.3.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
15.3.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
11.3.10 Open U Černého Býka
Hostinec U Černého Býka
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
9.3.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
8.3.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
17 1.
6.3.10 Regionální Master - ženy
restaurace U Barcuchů
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
12 9. - 12.
6.3.10 Regionální Master - dvojice muži
restaurace U Barcuchů
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Hrabec Tomáš
Dvojice
Muži
17 13. - 16.
6.3.10 Regionální Master - muži
restaurace U Barcuchů
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
56 49. - 64.
4.3.10 Open U Černého Býka
Hostinec U Černého Býka
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
3.3.10 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
2.3.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
23.2.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
17.2.10 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
16.2.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
19 13. - 16.
15.2.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
10.2.10 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
9.2.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
8.2.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
3.2.10 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
2.2.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
19 17. - 24.
26.1.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
25.1.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
20.1.10 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
19.1.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
16.1.10 Regionální Master - ženy
Rest. BELVEDER Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
12 9. - 12.
16.1.10 Regionální Master - muži
Rest. BELVEDER Malenovice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
56 33. - 48.
14.1.10 Open U Černého Býka
Hostinec U Černého Býka
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
12.1.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
11.1.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
19 2.
6.1.10 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
5.1.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
15 2.
30.12.09 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
29.12.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
28.12.09 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
23.12.09 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
22.12.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
16.12.09 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
15.12.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
9.12.09 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
8.12.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
17 7. - 8.
2.12.09 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
1.12.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
19 3.
25.11.09 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
24.11.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
23.11.09 Open Malenovice
Rest. BELVEDER Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
12 4.
18.11.09 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
18.11.09 Open Na hřišti Jaroslavice
Na hřišti Jaroslavice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
17.11.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
21 4.
11.11.09 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
10.11.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
9.11.09 Open Malenovice
Rest. BELVEDER Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
7.11.09 Velká cena Ženy
KD Želiv
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
18 13. - 16.
7.11.09 Velká cena dvojice Muži
KD Želiv
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Kolář Pavel
Dvojice
Muži
19 9. - 12.
7.11.09 Velká cena Muži
KD Želiv
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
53 49. - 64.
4.11.09 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
3.11.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
28.10.09 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
19 3.
27.10.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
26.10.09 Open Malenovice
Rest. BELVEDER Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
15 4.
21.10.09 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
20.10.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
16 4.
14.10.09 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
12.10.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
19 17. - 24.
10.10.09 Regionální Master - dvojice muži
Rest. Přerovská Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Škrla Pavel
Dvojice
Muži
14 1.
10.10.09 Regionální Master - muži
Rest. Přerovská Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
43 25. - 32.
10.10.09 Regionální Master - ženy
Rest. Přerovská Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
12 9. - 12.
7.10.09 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
6.10.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
30.9.09 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
23.9.09 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
22.9.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
16.9.09 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
15.9.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
9.9.09 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 4.
8.9.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
19 5. - 6.
5.9.09 Regionální Master - muži
Rest. BELVEDER Malenovice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
45 33. - 48.
5.9.09 Regionální Master - ženy
Rest. BELVEDER Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
13 9. - 12.
1.9.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
25.8.09 Zbrojar Cup 2009
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
18.8.09 Zbrojar Cup 2009
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
17 3.
12.8.09 Bratřejov Cup 2009
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 13. - 16.
11.8.09 Zbrojar Cup 2009
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
4.8.09 Zbrojar Cup 2009
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
17 4.
28.7.09 Zbrojar Cup 2009
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
21.7.09 Zbrojar Cup 2009
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
17 5. - 6.
15.7.09 Bratřejov Cup 2009
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
14.7.09 Zbrojar Cup 2009
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
6.7.09 Zbrojar Cup 2009
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
1.7.09 Bratřejov Cup 2009
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
30.6.09 Zbrojar Cup 2009
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
24.6.09 Bratřejov Cup 2009
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
23.6.09 Zbrojar Cup 2009
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
16.6.09 Zbrojar Cup 2009
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 4.
9.6.09 Zbrojar Cup 2009
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
3.6.09 Bratřejov Cup 2009
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
2.6.09 Zbrojar Cup 2009
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
29.5.09 Open Biskupice
U Kolegy Biskupice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
27.5.09 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
17 9. - 12.
26.5.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
18 5. - 6.
20.5.09 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
19.5.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
13.5.09 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
12.5.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
6.5.09 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
5.5.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
18 13. - 16.
29.4.09 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
28.4.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
18 7. - 8.
22.4.09 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
21.4.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
20.4.09 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
15.4.09 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
14.4.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
8.4.09 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
7.4.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
1.4.09 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 4.
31.3.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
21 9. - 12.
28.3.09 Regionální Master - muži
Rest. BELVEDER Malenovice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
49 13. - 16.
28.3.09 Regionální Master - ženy
Rest. BELVEDER Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
17 9. - 12.
28.3.09 Regionální Master - dvojice
Rest. BELVEDER Malenovice
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Dvojice
Smíšené
24 9. - 12.
24.3.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
19.3.09 Open Osmek
Herna Osmek
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
21 17. - 24.
17.3.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
18 7. - 8.
16.3.09 Open Osmek
Herna Osmek
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
21 9. - 12.
10.3.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
4.3.09 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
17 1.
3.3.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
25.2.09 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
24.2.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
20 2.
18.2.09 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
17.2.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
11.2.09 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
10.2.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
7.2.09 Velká cena ženy
Pizzerie Střížkov - Praha 9
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
20 17. - 24.
7.2.09 Velká cena MUŽI
Pizzerie Střížkov - Praha 9
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
38 9. - 12.
4.2.09 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
18 17. - 24.
3.2.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
22 9. - 12.
28.1.09 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
27.1.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
18 9. - 12.
23.1.09 Open Biskupice
U Kolegy Biskupice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
21.1.09 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 7. - 8.
20.1.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
18 9. - 12.
17.1.09 Regionální Master - ženy
Rest. BELVEDER Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
16 13. - 16.
17.1.09 Regionální Master - muži
Rest. BELVEDER Malenovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
64 25. - 32.
17.1.09 Regionální Master - dvojice
Rest. BELVEDER Malenovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Dvojice
Smíšené
23 9. - 12.
14.1.09 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
17 3.
13.1.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
7.1.09 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
6.1.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
30.12.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
20 5. - 6.
29.12.08 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
24 7. - 8.
23.12.08 Open Brumov
Pinice Crystal Brumov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
23.12.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
17.12.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
16.12.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
13.12.08 Regionální Master - ženy
Rest. BELVEDER Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
20 13. - 16.
13.12.08 Regionální Master - muži
Rest. BELVEDER Malenovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
58 17. - 24.
13.12.08 Regionální Master - dvojice
Rest. BELVEDER Malenovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Hrabec Tomáš
Dvojice
Smíšené
26 7. - 8.
10.12.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
9.12.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
3.12.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
2.12.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
19 17. - 24.
26.11.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
25.11.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
24.11.08 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
19.11.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
18.11.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
12.11.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
11.11.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
27 13. - 16.
5.11.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
4.11.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
15 4.
29.10.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
28.10.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
19 1.
25.10.08 Regionální Master - dvojice
U Kolegy Biskupice
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Dvojice
Smíšené
15 5. - 6.
25.10.08 Regionální Master - muži
U Kolegy Biskupice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
42 3.
25.10.08 Regionální Master - ženy
U Kolegy Biskupice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
14 9. - 12.
22.10.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
21.10.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
20 17. - 24.
15.10.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
14.10.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
18 9. - 12.
8.10.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
14 2.
7.10.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
18 13. - 16.
1.10.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
30.9.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
23.9.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
17.9.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
16.9.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
13.9.08 Regionální Master - muži
Rest. Přerovská Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
35 17. - 24.
13.9.08 Regionální Master - ženy
Rest. Přerovská Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
12 9. - 12.
13.9.08 Regionální Master - dvojice
Rest. Přerovská Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Hrabec Tomáš
Dvojice
Smíšené
12 5. - 6.
10.9.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
9.9.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
3.9.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
2.9.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
14.6.08 Regionální Master - ženy
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
10 5. - 6.
14.6.08 Regionální Master - muži
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
37 5. - 6.
14.6.08 Regionální Master - dvojice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Hrabec Tomáš
Dvojice
Smíšené
16 3.
11.6.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
10.6.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
4.6.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
3.6.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
17 13. - 16.
28.5.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
27.5.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
21.5.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
20.5.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
14.5.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
13.5.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
17 17. - 24.
7.5.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
6.5.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
30.4.08 Open Na hřišti Jaroslavice
Na hřišti Jaroslavice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
30.4.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
20 1.
29.4.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
19 1.
23.4.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
22 5. - 6.
22.4.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
19 4.
18.4.08 Open Ferrari bar Kyjov
Ferrari bar Kyjov
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
20 13. - 16.
16.4.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
15.4.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
12.4.08 Regionální Master muži
U Kolegy Biskupice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
40 13. - 16.
12.4.08 Regionální Master dvojice
U Kolegy Biskupice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Kadlečková Michaela
Dvojice
Smíšené
17 13. - 16.
12.4.08 Regionální Master ženy
U Kolegy Biskupice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
9 7. - 8.
9.4.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
20 4.
8.4.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
2.4.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
20 5. - 6.
1.4.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
28.3.08 Open Biskupice
U Kolegy Biskupice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
18 13. - 16.
26.3.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
17 1.
25.3.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
20 1.
19.3.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
17 1.
18.3.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
22 7. - 8.
12.3.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
18 5. - 6.
11.3.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
23 13. - 16.
7.3.08 Open Biskupice
U Kolegy Biskupice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
5.3.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
4.3.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
29.2.08 Open Biskupice
U Kolegy Biskupice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
17 9. - 12.
27.2.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
20 1.
26.2.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
26 2.
20.2.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
19.2.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
16.2.08 Regionální Master ženy
Ludslavice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
9 7. - 8.
16.2.08 Regionální Master muži
Ludslavice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
49 5. - 6.
16.2.08 Regionální Master dvojice
Ludslavice
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Válka Petr
Dvojice
Smíšené
20 7. - 8.
13.2.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
18 2.
12.2.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
20 1.
6.2.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
5.2.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
30.1.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
17 9. - 12.
29.1.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
29 25. - 32.
23.1.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
14 2.
22.1.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
16.1.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
17 1.
15.1.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
18 2.
11.1.08 Open Biskupice
U Kolegy Biskupice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
18 13. - 16.
9.1.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
8.1.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
2.1.08 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
1.1.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
26.12.07 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
25.12.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
19.12.07 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
18.12.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
15.12.07 Regionální Master dvojice
Rest. Přerovská Slušovice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Janalík Tomáš
* ŠK Kavec Hulín
Dvojice
Smíšené
16 13. - 16.
15.12.07 Regionální Master ženy
Rest. Přerovská Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
9 5. - 6.
15.12.07 Regionální Master muži
Rest. Přerovská Slušovice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
39 25. - 32.
13.12.07 Open Billiard Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
12.12.07 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
11.12.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
7.12.07 Open Biskupice
U Kolegy Biskupice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 13. - 16.
6.12.07 Open Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
5.12.07 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
4.12.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
18 5. - 6.
29.11.07 Open Billiard Slušovice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
28.11.07 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
27.11.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
22.11.07 Open Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
21.11.07 Open Oblasti Ženy
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
7 7. - 8.
21.11.07 Open Oblasti Muži
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
26 13. - 16.
20.11.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
19.11.07 Open U Krtka Zlín
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
15.11.07 Open Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
16 3.
13.11.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
26 9. - 12.
8.11.07 Open Billiard Slušovice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
17 9. - 12.
6.11.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
2.11.07 Open Biskupice
U Kolegy Biskupice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
1.11.07 Open Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
21 9. - 12.
31.10.07 Open Na hřišti Jaroslavice
Na hřišti Jaroslavice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
30.10.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
21 3.
29.10.07 Open U Krtka Zlín
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
18 9. - 12.
27.10.07 Regionální Master ženy
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
9 7. - 8.
27.10.07 Regionální Master dvojice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Hrabec Tomáš
Dvojice
Smíšené
18 5. - 6.
27.10.07 Regionální Master muži
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
44 9. - 12.
25.10.07 Open Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
24.10.07 Open Na hřišti Jaroslavice
Na hřišti Jaroslavice
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
14 3.
23.10.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
23 5. - 6.
18.10.07 Open Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
17 2.
16.10.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
11.10.07 Open Billiard Slušovice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
10.10.07 Open Na hřišti Jaroslavice
Na hřišti Jaroslavice
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
9.10.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
19 13. - 16.
4.10.07 Open Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
14 3.
3.10.07 Open Peklo Hulín
Peklo Hulín
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
2.10.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
20 5. - 6.
1.10.07 Open U Krtka Zlín
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
27.9.07 Open Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
19 9. - 12.
25.9.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
17 7. - 8.
24.9.07 Open U Krtka Zlín
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
14 13. - 16.
20.9.07 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
18.9.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
15 2.
13.9.07 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
11.9.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 2.
6.9.07 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
4.9.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
21 5. - 6.
30.8.07 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
28.8.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
23.8.07 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
21.8.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
19 5. - 6.
16.8.07 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
14.8.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
16 4.
9.8.07 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
7.8.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
2.8.07 Open Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
31.7.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
18 5. - 6.
26.7.07 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
24.7.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
18 9. - 12.
18.7.07 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
17.7.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
11.7.07 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
10.7.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
19 17. - 24.
4.7.07 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
3.7.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
27.6.07 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
26.6.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
20.6.07 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
19.6.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
13.6.07 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
12.6.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
5.6.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
29.5.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
22.5.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
19.5.07 Reg.Master muži
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
42 4.
19.5.07 Reg.Master DVOJICE
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Hrabec Tomáš
Dvojice
Smíšené
16 5. - 6.
19.5.07 Reg.Master ženy
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
10 9. - 12.
17.5.07 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
16.5.07 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
15.5.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
27 7. - 8.
14.5.07 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
11.5.07 Open Kopec Hulín
Hostinec Na kopci
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
10.5.07 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
9.5.07 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
8.5.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
18 2.
3.5.07 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
2.5.07 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
1.5.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
17 7. - 8.
25.4.07 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
24.4.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
21.4.07 GP Muži
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
272 25. - 32.
21.4.07 GP ženy
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
75 49. - 64.
19.4.07 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
18.4.07 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
17.4.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
17 4.
12.4.07 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
11.4.07 Open Jaroslavice Na hřišti
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
11.4.07 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
10.4.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
6.4.07 Open Ferrari bar Kyjov
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
21 13. - 16.
5.4.07 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
4.4.07 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
19 1.
3.4.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
28.3.07 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
28.3.07 Open Jaroslavice Na hřišti
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
27.3.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
17 13. - 16.
22.3.07 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
21.3.07 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 2.
20.3.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
19.3.07 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
17.3.07 Masters muži
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
51 25. - 32.
17.3.07 Reg. Masters dvojice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Hrabec Tomáš
Dvojice
Smíšené
22 17. - 24.
17.3.07 Masters ženy
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
11 9. - 12.
15.3.07 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
14.3.07 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
18 1.
13.3.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
8.3.07 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
7.3.07 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
17 1.
7.3.07 Open Jaroslavice Na hřišti
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
6.3.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
28.2.07 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
17 17. - 24.
27.2.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
23.2.07 Open Ferrari bar Kyjov
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
19 9. - 12.
22.2.07 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
21 5. - 6.
21.2.07 Open Jaroslavice Na hřišti
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
21.2.07 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
20.2.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
21 4.
17.2.07 Reg.Master DVOJICE
Rest. Přerovská Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Dvojice
Smíšené
18 13. - 16.
17.2.07 Reg.Master ženy
Rest. Přerovská Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
14 9. - 12.
17.2.07 Reg.Master muži
Rest. Přerovská Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
56 17. - 24.
15.2.07 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
14.2.07 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
21 1.
13.2.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
17 5. - 6.
8.2.07 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 4.
7.2.07 Open Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
6.2.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
1.2.07 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
31.1.07 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
31.1.07 Open Jaroslavice Na hřišti
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
16 3.
30.1.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
25.1.07 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
24.1.07 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
23.1.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
20.1.07 1.GP Trutnov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
288 65. - 96.
17.1.07 Open Jaroslavice Na hřišti
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
17.1.07 Open Bratřejov
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
16.1.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
11.1.07 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
10.1.07 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
16 4.
9.1.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
16 4.
8.1.07 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
4.1.07 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
3.1.07 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
2.1.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
21 1.
28.12.06 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
27.12.06 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
26.12.06 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
18 13. - 16.
20.12.06 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
19.12.06 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
14.12.06 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
13.12.06 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
12.12.06 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
7.12.06 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
6.12.06 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
5.12.06 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
30.11.06 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
29.11.06 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
28.11.06 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
17 4.
23.11.06 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
22.11.06 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
21.11.06 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
19 2.
16.11.06 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
11 4.
15.11.06 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
14.11.06 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
17 13. - 16.
8.11.06 Open Bratřejov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
7.11.06 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
20 9. - 12.
6.11.06 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
2.11.06 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
18 13. - 16.
31.10.06 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
17 7. - 8.
26.10.06 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
24.10.06 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
21.10.06 Reg.Master ženy
Rest. Přerovská Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
12 9. - 12.
20.10.06 Reg.Master muži
Rest. Přerovská Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
39 9. - 12.
19.10.06 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
17.10.06 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
16.10.06 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
18 13. - 16.
12.10.06 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
17 3.
10.10.06 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
17 13. - 16.
9.10.06 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
5.10.06 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
3.10.06 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
20 13. - 16.
2.10.06 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
30.9.06 Grand Prix muži
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
229 33. - 48.
28.9.06 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
26.9.06 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
18 2.
25.9.06 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
21.9.06 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
19.9.06 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
18.9.06 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
16.9.06 Reg.Master ženy
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
15 13. - 16.
16.9.06 Reg.Master muži
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
33 9. - 12.
16.9.06 Reg.Master DVOJICE
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Kopečný Dušan
Dvojice
Smíšené
9 5. - 6.
14.9.06 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
12.9.06 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
17.6.06 Reg.Master muži
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
28 5. - 6.
17.6.06 Reg.Master DVOJICE
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Vinklárková Radana
Dvojice
Smíšené
8 7. - 8.
15.6.06 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
22 5. - 6.
13.6.06 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
8.6.06 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
20 9. - 12.
7.6.06 Open Kopec Hulín
Hostinec Na kopci
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
24 3.
5.6.06 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
1.6.06 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
18 7. - 8.
30.5.06 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
23.5.06 U Karla Uh. Brod
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 2.
23.5.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
18.5.06 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
16.5.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
20 9. - 12.
9.5.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
15 4.
8.5.06 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
2.5.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
25.4.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
19 3.
24.4.06 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
22.4.06 Grand muži Valdice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
172 97. - 128.
18.4.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
13.4.06 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
18 5. - 6.
12.4.06 Open Oblasti Uh. Brod Muži
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
33 7. - 8.
11.4.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
4.4.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
28.3.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
25.3.06 Masters Muži
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
42 33. - 48.
25.3.06 Masters Ženy
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
12 9. - 12.
21.3.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
16.3.06 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
27 4.
14.3.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
18 3.
7.3.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
6.3.06 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
2.3.06 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
1.3.06 Open Oblasti Mladcová Ženy
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
11 9. - 12.
1.3.06 Open Oblasti Mladcová Muži
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
28 25. - 32.
28.2.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
21.2.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
18.2.06 Grand muži Tišnov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
269 129. - 192.
16.2.06 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
14.2.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
13.2.06 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
9.2.06 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
17 2.
7.2.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
6.2.06 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
2.2.06 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
31.1.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
26.1.06 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
19 9. - 12.
24.1.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
21.1.06 Masters Ženy
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
14 13. - 16.
21.1.06 Masters Dvojice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Dvojice
Muži
7 1.
21.1.06 Masters Muži
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Muži
58 33. - 48.
19.1.06 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
17.1.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
18 3.
16.1.06 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
19 2.
10.1.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
17 3.
3.1.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
27.12.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
26.12.05 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
19 17. - 24.
22.12.05 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 4.
20.12.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
18 4.
19.12.05 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
15.12.05 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
11 4.
14.12.05 Open Oblasti Muži Malenovice
Rest. BELVEDER Malenovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
30 4.
14.12.05 Open Oblasti Ženy Malenovice
Rest. BELVEDER Malenovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
12 9. - 12.
13.12.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
8.12.05 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
14 2.
6.12.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 2.
5.12.05 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
18 7. - 8.
1.12.05 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
29.11.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 2.
28.11.05 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
17 3.
24.11.05 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
21.11.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
25 7. - 8.
21.11.05 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
19.11.05 Grand muži Trutnov
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
211 97. - 128.
17.11.05 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
15.11.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
15.11.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
14.11.05 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
10.11.05 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
8.11.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
3.11.05 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Šafránek Ondřej
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 13. - 16.
1.11.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
22 9. - 12.
31.10.05 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
27.10.05 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
23 13. - 16.
26.10.05 Open Oblasti Muži Hulín
Hostinec Na kopci
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
28 13. - 16.
26.10.05 Open Oblasti Ženy Hulín
Hostinec Na kopci
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
8 7. - 8.
25.10.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 4.
24.10.05 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
20.10.05 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
18.10.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
17.10.05 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
20 7. - 8.
15.10.05 Masters Muži 15.10.2005
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Muži
42 17. - 24.
15.10.05 Masters Ženy 15.10.2005
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
15 13. - 16.
13.10.05 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
14 2.
11.10.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
17 2.
10.10.05 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
6.10.05 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
4.10.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
3.10.05 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
29.9.05 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
27.9.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
26.9.05 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
22.9.05 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
19.9.05 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
13.9.05 Large - club
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
13.9.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
6.9.05 Large - club
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
5.9.05 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
20.8.05 Masters Muži 20.8.2005
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Muži
24 5. - 6.
20.8.05 Masters Ženy 20.8.2005
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
5 5. - 6.
11.6.05 Masters muži
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Muži
43 17. - 24.
11.6.05 Masters ženy
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
15 9. - 12.
11.6.05 Masters dvojice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Holík Zdeněk
Dvojice
Smíšené
14 9. - 12.
10.6.05 Na Kopci Hulín
Hostinec Na kopci
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
9.6.05 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
27 17. - 24.
7.6.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
31.5.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
30.5.05 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
27.5.05 Na Kopci Hulín
Hostinec Na kopci
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
26.5.05 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 13. - 16.
24.5.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
20.5.05 Na Kopci Hulín
Hostinec Na kopci
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
14 13. - 16.
19.5.05 U Karla Uh. Brod
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
21 13. - 16.
17.5.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
17 13. - 16.
16.5.05 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Matyáš Radim
ŠK Zbrojbar Kostelec A
Jednotlivci
Smíšené
17 4.
13.5.05 Na Kopci Hulín
Hostinec Na kopci
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
10.5.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
19 9. - 12.
9.5.05 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
12 4.
3.5.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
29.4.05 Na Kopci Hulín
Hostinec Na kopci
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
28.4.05 Bar Na Školce Mor. Písek
Bar Na Školce Mor. Písek
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
26.4.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
22.4.05 Na Kopci Hulín
Hostinec Na kopci
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
21.4.05 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
20.4.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
14 13. - 16.
20.4.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Muži
39 33. - 48.
19.4.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
14.4.05 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
17 13. - 16.
12.4.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
8.4.05 Na Kopci Hulín
Hostinec Na kopci
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
7.4.05 Bar Na Školce Mor. Písek
Bar Na Školce Mor. Písek
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
5.4.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
2.4.05 Masters
Billiard Slušovice
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Dvojice
Smíšené
16 13. - 16.
2.4.05 Masters
Billiard Slušovice
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Muži
43 25. - 32.
2.4.05 Masters
Billiard Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
17 17. - 24.
31.3.05 U Karla Uh. Brod
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
29.3.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
22.3.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
13.3.05 3. Velká cena ČMŠS
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Muži
90 65. - 96.
13.3.05 3. Velká cena ČMŠS
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
27 25. - 32.
10.3.05 U Karla Uh. Brod
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
9.3.05 Góól Bar
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
8.3.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
4.3.05 Na Kopci Hulín
Hostinec Na kopci
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
3.3.05 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
18 9. - 12.
1.3.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
1.3.05 Large - club
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
24.2.05 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
19 17. - 24.
23.2.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
14 2.
18.2.05 Na Kopci Hulín
Hostinec Na kopci
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
15.2.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
12.2.05 Masters
Billiard Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
18 13. - 16.
12.2.05 Masters
Billiard Slušovice
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Muži
51 25. - 32.
8.2.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
3.2.05 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
21 17. - 24.
1.2.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
27.1.05 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
18 5. - 6.
25.1.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
23.1.05 3. Velká cena Zlína
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Dvojice
Smíšené
7 5. - 6.
22.1.05 3. Velká cena Zlína
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Muži
122 97. - 128.
22.1.05 3. Velká cena Zlína
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
34 25. - 32.
18.1.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
13.1.05 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
21 17. - 24.
11.1.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
6.1.05 Bar Na Školce Mor. Písek
Bar Na Školce Mor. Písek
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
5.1.05 Open Oblasti Slušovice
Billiard Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
12 9. - 12.
5.1.05 Open Oblasti Slušovice
Billiard Slušovice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
48 5. - 6.
4.1.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
30.12.04 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
28.12.04 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
21.12.04 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
16.12.04 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
19 17. - 24.
15.12.04 Open Oblasti Mor. Písek
Bar Na Školce Mor. Písek
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
37 9. - 12.
15.12.04 Open Oblasti Mor. Písek
Bar Na Školce Mor. Písek
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
13 9. - 12.
14.12.04 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
10.12.04 Na Kopci Hulín
Hostinec Na kopci
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
9.12.04 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
26 17. - 24.
7.12.04 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
4.12.04 Masters
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
42 9. - 12.
4.12.04 Masters
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
13 9. - 12.
2.12.04 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
24 17. - 24.
30.11.04 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
26.11.04 Na Kopci Hulín
Hostinec Na kopci
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
17 13. - 16.
25.11.04 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
17 13. - 16.
23.11.04 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
17 13. - 16.
21.11.04 2.Velká cena Kopřivnice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Manďák Vítězslav
Dvojice
Smíšené
15 13. - 16.
20.11.04 2.Velká cena Kopřivnice
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Muži
107 65. - 96.
20.11.04 2.Velká cena Kopřivnice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
31 25. - 32.
18.11.04 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
20 17. - 24.
16.11.04 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
17 13. - 16.
11.11.04 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
24 17. - 24.
9.11.04 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
5.11.04 Na Kopci Hulín
Hostinec Na kopci
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
4.11.04 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
21 13. - 16.
2.11.04 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
19 17. - 24.
29.10.04 Na Kopci Hulín
Hostinec Na kopci
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
28.10.04 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
22 9. - 12.
27.10.04 Open oblasti
Hostinec Na kopci
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
14 9. - 12.
27.10.04 Open oblasti
Hostinec Na kopci
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
42 9. - 12.
26.10.04 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
25.10.04 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
15 4.
22.10.04 Na Kopci Hulín
Hostinec Na kopci
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
18 17. - 24.
21.10.04 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
20 13. - 16.
19.10.04 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
18 17. - 24.
14.10.04 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
30 17. - 24.
12.10.04 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
20 5. - 6.
8.10.04 Na Kopci Hulín
Hostinec Na kopci
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
17 13. - 16.
7.10.04 Bar Na Školce Mor. Písek
Bar Na Školce Mor. Písek
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
5.10.04 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
2.10.04 1.Velká cena Hořice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
23 13. - 16.
2.10.04 1.Velká cena Hořice
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
61 49. - 64.
30.9.04 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
24 13. - 16.
28.9.04 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
24.9.04 Na Kopci Hulín
Hostinec Na kopci
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
21.9.04 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
18.9.04 Masters
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Ženy
12 9. - 12.
18.9.04 Masters
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Muži
42 33. - 48.
16.9.04 Bar Na Školce Mor. Písek
Bar Na Školce Mor. Písek
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
14.9.04 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vyoralová Hana
ŠK Zbrojbar Kostelec B
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
10.9.04 Na Kopci Hulín
Hostinec Na kopci
Vyoral Milan
Zbrojbar
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.

Jak jsem hrál?

TIP: Napište své jméno, nebo jeho část a stiskněte enter. Po načtení stránky uvidíte všechny turnaje, kterých jste se účastnil.