Diskuze: Ostatní

Všechny zde uvedené příspěvky vyjadřují názor čtenářů. Oblastní šipkový svaz Střední Morava k nim nezaujímá žádný postoj. K napsání příspěvku použijte formulář na spodu stránky. Pokud formulář nevidíte, přihlašte se, anonymní uživatel si může příspěvky pouze číst.

zmena půsledniho mastersu (Ludmila Lukášová 15.4.2005 17:55)
Prosím výkonný výbor o změnu termínu posledního mastersu,neboť v tom samém termínu se koná v Maďarsku ME. Možná to nebylo úmyslné přeložení ale já za mou osobu žádám o přeložení,neboť hraju celou sezonu oba svazy a nepřipadá mě správné nezúčastnit se jedné z výše uvedených akcí.když celý rok jsem tomu věnovala maximální čas a nemalé finance. Je to pro mě vyvrcholení celoročního úsilí.Děkuji za pochopení a kladné vyřízení mé žádosti,myslím si,že času je ještě dost.
Reakce (Jiří Požár 15.4.2005 18:56)
Ahoj Lidko, přesto, že nemám s výkonným výborem (potažmo už ani s řízením turnajů) nic společného, rozhodně mně tvá žádost zarazila. Přiznám se, že je to velmi zvláštní požadavek, a navíc na narážka na úmyslné přeložení.....
To si vážně pořád ještě myslíš, že ti všichni ubližují (nebo alespoň chtějí ubližovat)????
Je pravda, že jsi hodně dobrou hráčkou, ale asi by to bylo poprvé, kdy by byl nějaký turnaj přeložen jen kvůli jednomu hráči. Nemyslím, že by mohl v našem svazu mít někdo takové privilegia.
Sám za sebe se přiznám, že mne osobně, kdybych byl hráčem tvých kvalit, by musela hanba fackovat, kdybych měl o něco takového žádat, a ještě takhle veřejně. Myslím, že v téhle žádosti se za tebe asi nikdo nepostaví.
JAK SE DÁ VYHRÁT!! (Stanislav Žoch 8.1.2006 18:36)
To co prováděla p.Kaňovská při ligovém zápase v Chropyni to se dá přirovnat jen ke sprosťárně a nefér hře! Pří hře soupeře si neustále hrála s mobilem a rušila tak hru vyzváněním! Zrovna taková (reprezentantka) která si neustále na něco stěžuje by se měla nad svojím chováním zamyslet.
Re: JAK SE DÁ VYHRÁT!! (Tomáš Křupka 10.1.2006 13:37)
Ani nevím proč mne to nepřekvapuje. Možná protože mám své zkušenosti s p.Kaňovskou.
Nevím jestli to je úmysl, nebo jestli si neuvědomuje, že jsou i jiní lidé než ona. Má zkušenost byla z openu oblasti v Malenovicích. Kdy jsem hrál o postup do finále z leva s Milanem, vedle stojí p.Kaňovská a kouká jak Milan míjí dabl na který měl 1 šipku za stavu 1:1, jdu k terči, všude naprostý klid, hraje se jediný zápas. Stoupnu k terči a chystám se při svých 82 hodit na střed v tom piúúúú.... p. Kaňovská dospěla k závěru, že můj hod ji nazajímá a stoupla si přímo k terči vedle mne (ne že když už cítí potřebu se rozházet, aby šla na druhou stranu sálu, kde navíc terč neřve) a klidně si odhazuje, zjevně bez pocitu, že dělá něco co by nikoho jiného nenapadlo. Neměl jsem náladu nechat se rozhazovat touto věcí, tak jsem si v klidu musel počkat až si odhodí všechny šipky a pak teprve hrát....
Zanechalo to ve mne jen dojem, že mi asi nefandila
Re: zmena půsledniho mastersu (Roman Benischko 15.4.2005 22:24)
Zdravím všechny hráče a hráčky šipek. Právě jsem dočetl článek Lidky a musím souhlasit s tím, že je nepříjemné, když se shodují termíny turnajů různých organizací. O to nepříjemnější se mi zdá každá změna termínu těsně před ukončením dlouhodobé soutěže, pakliže termín byl avizován s velmi dostatečným časovým předstihem. Ptám se, jestli Lidka myslela i na ostatní hráče naší soutěže,(kteří jí věnovali také spoustu úsilí a finančních prostředků), jestli by změnu termínu nepovažovali za facku jejich celoročnímu snažení. Navrhoval bych Lidce, ať svou žádost přednese také Maďarským pořadatelům. Za sebe můžu Lidce slíbit, že se schůze vv zúčastním a její žádostí se budu zabývat.
p.s. Lidko jestli se Maďarská strana vyjádří dej mi prosím vědět. S pozdravem Beny
Re: zmena půsledniho mastersu (Dalibor Borovec 17.4.2005 08:39)
Tak jsem se tu dočetl jak jste se pěkně všichni do Lidky obuli.Ale já osobně si myslím,že problém vznikl úplně někde jinde.A to přeložením posledního mastru ze 14.5. na 11.6.Přiznám se,že nesleduji přesně dění kolem termínové listiny,takže nevím kdy změna vznikla.Ale jetiže na začátku sezóny dostanu termínovku,která celá sedí a změní se jen datum rozhodujícího mastru,je to velice problematické.
Za sebe musím říct,že se mi jako nejlepší řešení jeví ponechat v platnosti původní termín 14.5. a nechat holky ať si to o 1.místo rozdají na terči!!
WORWAŇ
Re: zmena půsledniho mastersu (Milan Vyoral 17.4.2005 23:52)
Sám za sebe můžu slíbit, že vv se bude zabývat žádostí L. Kaňovské. Nejsem schopen odhadnout jak bude znít závěrečný verdikt. Bohužel jsme se dostali opět do problému, kdy jeden hráč hraje víc soutěží(v tomto konkrétním případě 4) a nechce se rozhodnout, kde vlastně bude sbírat ovoce svého snažení. Osobně si myslím, že je to rozhodnutí samotného hráče. Po dvou telefonech s L. Kaňovskou, kdy jsem se snažil vyvrátit obvinění, že toto byl úmyslný krok proti Lidě, a že přehození termínu posledního mastru (změna byla v listopadu) bylo uděláno pro hráče, aby tento důstojně ukončil sezónu jednotlivců a sbírání bodů do žebříčku. Je to vcelku nepříjemná situace. Plně chápu postoje všech diskutujících, ale nechci teď rozebírat každou situaci zvlášť. Možná někteří z vás ví, nebo si dokáží představit, jak se složitě tvoří termínová listina. Je to o to horší, že tu nejsme sami a že je potřeba brát ohled i na akce konkurence, pokud to jde. O zahraničních akcích už nemluvím vůbec. To by jsme neodehráli ani jedno kolo soutěže, protože každý víkend je někde na světě turnaj, na kterém by mohl někdo z nás startovat. Možná přijde doba, kdy se konečně všichni staneme členy jedné velké a silné organizace a tyto problémy odpadnou. Pak by mohli hráči řešit „jen“ problémy rázu jestli masters pojedou odehrát do Brna, Plzně nebo třeba Kvasic. Závěrem mé reakce je nutno podotknout, že termín byl změněn dle aktuální situace(kdy o umístění v žebříčcích nemohla být ani řeč) a včas dán na vědomí hráčům (cca 5 měsíců předem).
Re: zmena půsledniho mastersu (Zdeněk Vendolský 18.4.2005 11:02)
Ahojte všichni. Můj názor k tomuto tématu. Termínová listina je daná na začátku celé sezóny a každý se jí může přizpůsobit. Pokud se v průběhu sezóny některý z termínů turnaje změní, tak podle mne to musí být s dostateným předstihem. A pokud je to cca 5 měsíců předem (viz příspěvek Milana V.) tak je to dostatečně dlouhá doba na to aby si každý promyslel, čemu dá přednost. Otázkou ale dále zůstává, zda bylo na změnu termínu turnaje dostatečně upozorněno.
Takže na závěr: Lidka požádala o přeložení turnaje na jiný termín (běžná žádost na pořadatele - což nikomu nemůže vadit) a VV rozhodne jestli je žádost oprávněná a vyhoví ji či nikoliv. To je vše.
Ať vám to všem lítá. Zdeněk V.
Re: zmena půsledniho mastersu (Karel Potočný 15.4.2005 20:45)
Pokud mohu, souhlasím zde s názorem Jirky Požára.
Navíc o rozlosování ligy se ví už více než půl roku, takže se Liduš mohla dříve zařídit. Také bych chtěl být na všech Masterech, Openech atd., ale musím i chodit do práce, mám i jiné koníčky, záliby, takže to není vždy možné. Lidě jde o první místo v tabulce (kdo by nechtěl být první?), ale Dana se holt snaží, a má více Openů. PROSTĚ AŤ SI KAŽDÝ VYBERE, ČEMU DÁVÁ PŘEDNOST.
Konečně se něco děje (Karel Potočný 21.4.2005 04:29)
Celou dobu se tu nic neděje, až Liduš (nevědomky) tady začala aspoň nějakou diskuzi. Pojďme se bavit o něčem konstruktivním, co nám pomůže vylepšit systém hry do příštího roku.
Co například říkáte na nápad s fotkami jednotlivých hráčů na inetu?
Re: Konečně se něco děje ( 21.4.2005 17:05)
Tak s těma fotkama bych to zase moc nepřeháněl,víš jak by to mohlo dopadnout...???:o)))to by klesla sledovanost stranek...
Malá otázka pro Milana... (Jan Fenyk 21.4.2005 16:45)
Ahoj Milane, chtěl bych se Tě zeptat jestli nemáš v plánu udělat něco podobného jako mají v ČMŠS. Je tam pěkné zpestření: Klub BINGO a 170.
Re: Malá otázka pro Milana... (Milan Vyoral 22.4.2005 09:06)
Děkuji za konstruktivní dotaz. Poradím se na toto téma jednak s výkonným výborem a pak taky s tvůrci programu.
ŽEBŘÍČKY (Martin Vrzal 26.11.2005 13:46)
Zajímalo by mě proč ještě nejsou dva poslední odehrané OPENY které se konaly 17.11. a 24.11.2005 na S-Baru v Kroměříži zaznamenány v žebříčku.Děkuji
Re: ŽEBŘÍČKY (Milan Vyoral 26.11.2005 22:59)
Jen ve stručnosti. Všechny odevzdané turnaje jsou v této chvíli zadány. Co zatím není, jsou výsledky turnajů Grand započítány do našich žebříčků .
Vánoční přání ( 19.12.2005 08:08)
Tím nejkrásnějším dárkem k Vánocům není nic, co se zlatem třpytí...
...je to úsměv, láska, pohlazení. Nad takový dar žádný není.
Krásné Vánoce a hodně štěstí v novém roce 2006
přeje
Šipkový klub Bizoni
Vánoční přání (Martin Vrzal 22.12.2005 20:12)
Hezké prožití svátků Vánočních a vše nejlepší do nového roku 2006 přeje SRPŠ Aréna B
PF 2006 (Roman Benischko 30.12.2005 20:12)
Tak,ať to v tom novém roce padá ještě líp než v tom starém,ať každý,kdo má šipky rád je má rád dál,ať je spokojen pořadatel i ten kdo rád hrál.Ať každý kdo šipkám něco dal si mohl říct,ten rok zato stál. Všechno nejlepší a hodně štěstíčka přeje Beny
2006 (Tomáš Křupka 2.1.2006 09:18)
Vše nejlepší v novém roce a hlavně spokojenosti....
Starejte se o automaty (Dalibor Borovec 8.2.2006 19:05)
Chtěl bych poprosit některé provozovatele,aby se kapku líp starali o své automatyJestliže majitele šipek v Zahnašovicích 2 měsíce neviděli,tak je pak vysoce pravděpodoné,že se mašina dříve nebo později právě při lize pos...!
Zabrání se tak zbytečné nervozitě mezi šipkaři.Což naštěstí nebyl náš případ,protože jsme se dokázali v neděli skvěle domluvit.Tím bych chtěl pozdravit celý Enem dym.
worwaň
CZDA (Robert Duffek 13.11.2011 21:44)
Nevím, jestli to tady někdo najde, ale doporučuji se podívat na stránky CZDA. Jsou tam dva docela zajímavé článečky. Jeden o vystoupení CZDA z EDU a druhý o již právním sporu CZDA x UŠO

Nemůžete psát komentáře dokud se nezaregistrujete, psaní komentářu anonymům není povoleno. Pokud jste již zaregistroavní, stačí se pouze přihlásit