Diskuze: Družstva a hráči

Všechny zde uvedené příspěvky vyjadřují názor čtenářů. Oblastní šipkový svaz Střední Morava k nim nezaujímá žádný postoj. K napsání příspěvku použijte formulář na spodu stránky. Pokud formulář nevidíte, přihlašte se, anonymní uživatel si může příspěvky pouze číst.

Kontumace, ale jaká? (Petr Haluza 12.11.2005 10:41)
V druhé lize ve skupině B se NEODEHRÁL soutěžní zápas mezi ŠK Start Uherský Brod a SRPŠ Aréna B kvůli tomu, že SOUPEŘ SE NEDOSTAVIL k utkání. Rád bych věděl proč ještě není tohle utkání uvedeno v tabulce 2. ligy sk. B a ve výsledcích výše uvedených týmů jako kontumační výhra ve prospěch domácích?!
Vysvětlení (Milan Vyoral 12.11.2005 12:23)
Kontumaci ve sporných bodech řeší výkonný výbor. Výkonný výbor zasedá v pondělí 14.11.05 kde tyto záležitosti bude řešit. K druhé části diskuse "Ještě kontumace" uvádím, že náhradní termín zápasu (bude - li) se bude řešit též na jednání VV. Pokud dojde k jednoznačnému porušení pravidel za které následuje kontumace, pak je tato přidělena automaticky a VV ji buď potvrdí, nebo naopak vyvrátí. O všech otázkách jsou pak všechny strany informovány. Milan
Ještě kontumace (Petr Haluza 12.11.2005 10:57)
Pravidla: čl. 20 a 21

V případě, že se kapitáni uvedených týmů domluvily s vedením soutěže na náhradním termínu k dodatečnému odehrání utkání, uveďte alespoň datum. Možná jenom otravuju, ale bylo by dobré kdyby v tom byl pořádek.

Nemůžete psát komentáře dokud se nezaregistrujete, psaní komentářu anonymům není povoleno. Pokud jste již zaregistroavní, stačí se pouze přihlásit