Vyhledávání družstva v turnajích

Datum Turnaj / Hr. místo Hráč / Družstvo Kategorie Hráčů Pořadí
11.6.21 Open Boston
Boston Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
23 5. - 6.
9.6.21 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Skovajsa Pavel
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
7.6.21 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 13. - 16.
4.6.21 Open Boston
Boston Zlín
Skovajsa Jakub
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
1.6.21 Open Gool Bar
Gool bar
Zvonař Robert
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
31.5.21 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
15.12.20 Open Gool Bar
Gool bar
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
14.12.20 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
11.12.20 Open Boston
Boston Zlín
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
9.12.20 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Skovajsa Pavel
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
8.12.20 Open Gool Bar
Gool bar
Skovajsa Jakub
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
7.12.20 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
4.12.20 Open Boston
Boston Zlín
Skovajsa Jakub
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
9.10.20 Open Boston
Boston Zlín
Skovajsa Jakub
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
7.10.20 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Skovajsa Jakub
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
6.10.20 Open Gool Bar
Gool bar
Skovajsa Jakub
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
5.10.20 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
2.10.20 Open Boston
Boston Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
30.9.20 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 4.
29.9.20 Open Gool Bar
Gool bar
Skovajsa Jakub
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
28.9.20 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 3.
25.9.20 Open Boston
Boston Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
23.9.20 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Skovajsa Jakub
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
22.9.20 Open Gool Bar
Gool bar
Skovajsa Jakub
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
21.9.20 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 1.
19.9.20 Regionální Master - dvojice muži
Boston Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Dvojice
Muži
14 4.
19.9.20 Regionální Master - muži
Boston Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
40 5. - 6.
18.9.20 Open Boston
Boston Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
15.9.20 Open Gool Bar
Gool bar
Zvonař Robert
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
14.9.20 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 7. - 8.
11.9.20 Open Boston
Boston Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
9.9.20 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Skovajsa Jakub
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
8.9.20 Open Gool Bar
Gool bar
Skovajsa Jakub
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 9. - 12.
7.9.20 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
4.9.20 Open Boston
Boston Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
2.9.20 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 2.
1.9.20 Open Gool Bar
Gool bar
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 5. - 6.
17.7.20 Open Boston
Boston
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
32 2.
15.7.20 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
23 5. - 6.
14.7.20 Open Gool Bar
Gool bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 17. - 24.
13.7.20 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
32 9. - 12.
11.7.20 Regionální Master - dvojice muži
Boston Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Dvojice
Muži
15 3.
11.7.20 Regionální Master - muži
Boston Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
39 17. - 24.
10.7.20 Open Boston
Boston
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
7.7.20 Open Gool Bar
Gool bar
Skovajsa Jakub
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
6.7.20 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
22 3.
3.7.20 Open Boston
Boston
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 2.
1.7.20 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 5. - 6.
29.6.20 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 5. - 6.
27.6.20 Open Oblasti - muži
malenovice
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
37 33. - 48.
27.6.20 Open Oblasti - dvojice mixy
malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Březovjáková Eva
Rebels Cats
Dvojice
Smíšené
16 9. - 12.
26.6.20 Open Boston
Boston
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
25.6.20 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Zvonař Robert
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
24.6.20 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
24.6.20 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Helešic Petr
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
22.6.20 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 3.
19.6.20 Open Boston
Boston
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 2.
17.6.20 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
17.6.20 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Skovajsa Jakub
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 2.
15.6.20 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
22 1.
13.6.20 Regionální Master - dvojice muži
Boston Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Dvojice
Muži
15 3.
13.6.20 Regionální Master - muži
Boston Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
37 3.
12.6.20 Open Boston
Boston
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
10.6.20 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 9. - 12.
10.6.20 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Skovajsa Jakub
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
9.6.20 Open Gool Bar
Gool bar
Helešic Petr
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
8.6.20 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 3.
5.6.20 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 3.
3.6.20 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 2.
1.6.20 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
22 4.
30.5.20 Open Oblasti - muži
Boston Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
38 2.
30.5.20 Open Oblasti - dvojice mixy
Boston Zlín
Březovják Michal
Rebels Bulls
Březovjáková Eva
Rebels Cats
Dvojice
Smíšené
14 9. - 12.
29.5.20 Open Boston
Boston
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
25.5.20 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
21 13. - 16.
11.3.20 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Skovajsa Pavel
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 1.
9.3.20 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
6.3.20 Open Boston
Boston
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
4.3.20 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Helešic Petr
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
21 13. - 16.
3.3.20 Open Gool Bar
Gool bar
Skovajsa Jakub
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
2.3.20 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
22 7. - 8.
28.2.20 Open Boston
Boston
Skovajsa Jakub
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 4.
26.2.20 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
24.2.20 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 5. - 6.
22.2.20 Regionální Master - dvojice muži
Březnice
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Dvojice
Muži
18 3.
22.2.20 Regionální Master - muži
Březnice
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
46 9. - 12.
21.2.20 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 2.
19.2.20 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 7. - 8.
19.2.20 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
17.2.20 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
22 4.
12.2.20 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Helešic Petr
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
10.2.20 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 3.
7.2.20 Open Boston
Boston
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 4.
3.2.20 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
24 17. - 24.
31.1.20 Open Boston
Boston
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
29.1.20 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 1.
27.1.20 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 4.
25.1.20 Open Oblasti - muži
Boston Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
46 7. - 8.
25.1.20 Open Oblasti - dvojice mixy
Boston Zlín
Březovják Michal
Rebels Bulls
Březovjáková Eva
Rebels Cats
Dvojice
Smíšené
18 7. - 8.
24.1.20 Open Boston
Boston
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
22.1.20 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Skovajsa Jakub
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
20.1.20 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
23 5. - 6.
17.1.20 Open Boston
Boston
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
15.1.20 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Skovajsa Pavel
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 4.
13.1.20 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
21 5. - 6.
10.1.20 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 3.
9.1.20 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
7.1.20 Open Gool Bar
Gool bar
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
6.1.20 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 5. - 6.
3.1.20 Open Boston
Boston
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 3.
30.12.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
25 1.
27.12.19 Open Boston
Boston
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
23.12.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
36 4.
21.12.19 Regionální Master - dvojice muži
Březnice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Dvojice
Muži
26 7. - 8.
21.12.19 Regionální Master - muži
Březnice
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
56 4.
20.12.19 Open Boston
Boston
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
18.12.19 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Skovajsa Pavel
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
16.12.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 5. - 6.
13.12.19 Open Boston
Boston
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
10.12.19 Open Gool Bar
Gool bar
Skovajsa Jakub
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
9.12.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
21 1.
6.12.19 Open Boston
Boston
Skovajsa Jakub
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
4.12.19 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
2.12.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 1.
30.11.19 Open Oblasti - muži
Boston Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
43 2.
30.11.19 Open Oblasti - dvojice mixy
Boston Zlín
Březovják Michal
Rebels Bulls
Březovjáková Eva
Rebels Cats
Dvojice
Smíšené
21 4.
29.11.19 Open Boston
Boston
Skovajsa Pavel
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
27.11.19 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Skovajsa Pavel
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
25.11.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
27 5. - 6.
22.11.19 Open Boston
Boston
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
18.11.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
23 7. - 8.
15.11.19 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
11.11.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 4.
8.11.19 Open Boston
Boston
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
4.11.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
22 5. - 6.
1.11.19 Open Boston
Boston
Zvonař Robert
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
30.10.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
28.10.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
26 7. - 8.
26.10.19 Regionální Master - muži
Březnice
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
49 25. - 32.
26.10.19 Regionální Master - dvojice muži
Březnice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Dvojice
Muži
19 3.
21.10.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 2.
18.10.19 Open Boston
Boston
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
16.10.19 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
14.10.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 9. - 12.
11.10.19 Open Boston
Boston
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
7.10.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
22 4.
4.10.19 Open Boston
Boston
Skovajsa Pavel
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
2.10.19 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 5. - 6.
30.9.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
26 2.
27.9.19 Open Boston
Boston
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
23.9.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
26 5. - 6.
21.9.19 Open Oblasti - muži
Gool bar Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
32 9. - 12.
20.9.19 Open Boston
Boston
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
16.9.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 5. - 6.
13.9.19 Open Boston
Boston
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 2.
12.9.19 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 4.
9.9.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 9. - 12.
2.9.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 7. - 8.
15.6.19 Open Oblasti - muži
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
33 17. - 24.
15.6.19 Open Oblasti - dvojice mixy
Boston
Březovják Michal
Rebels Bulls
Březovjáková Eva
Rebels Cats
Dvojice
Smíšené
19 13. - 16.
14.6.19 Open Boston
Boston
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
10.6.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
30 7. - 8.
7.6.19 Open Boston
Boston
Skovajsa Pavel
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
5.6.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
3.6.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 4.
31.5.19 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
29.5.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
27.5.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 1.
24.5.19 Open Boston
Boston
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
20.5.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 3.
17.5.19 Open Boston
Boston
Skovajsa Pavel
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
15.5.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
13.5.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Helešic Petr
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
11.5.19 Regionální Master - muži
Březnice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
51 9. - 12.
11.5.19 Regionální Master - dvojice muži
Březnice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Landt Pavel
Modré rakety
Dvojice
Muži
20 13. - 16.
10.5.19 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
6.5.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 5. - 6.
3.5.19 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
30.4.19 Open Gool Bar
Gool bar
Helešic Petr
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
29.4.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Helešic Petr
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 3.
26.4.19 Open Boston
Boston
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
22.4.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
28 9. - 12.
19.4.19 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
15.4.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 5. - 6.
13.4.19 Open Oblasti - muži
Březnice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
29 25. - 32.
12.4.19 Open Boston
Boston
Helešic Petr
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
8.4.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 9. - 12.
5.4.19 Open Boston
Boston
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 1.
1.4.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
29.3.19 Open Boston
Boston
Helešic Petr
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
26.3.19 Open Gool Bar
Gool bar
Zvonař Robert
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
25.3.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 5. - 6.
23.3.19 Regionální Master - muži
Tichov
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
35 17. - 24.
22.3.19 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
18.3.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
22 4.
15.3.19 Open Boston
Boston
Skovajsa Pavel
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
11.3.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
22 5. - 6.
8.3.19 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
7.3.19 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
6.3.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
4.3.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
1.3.19 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
27.2.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 1.
25.2.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
32 3.
23.2.19 Open Oblasti - muži
Březnice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
38 5. - 6.
22.2.19 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
18.2.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
28 3.
15.2.19 Open Boston
Boston
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
11.2.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 7. - 8.
8.2.19 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
4.2.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 4.
1.2.19 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 4.
30.1.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
28.1.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 2.
26.1.19 Regionální Master - muži
malenovice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
43 17. - 24.
25.1.19 Open Boston
Boston
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 1.
23.1.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
21.1.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 3.
18.1.19 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 9. - 12.
14.1.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 3.
11.1.19 Open Boston
Boston
Helešic Petr
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
7.1.19 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 9. - 12.
4.1.19 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
31.12.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
28.12.18 Open Boston
Boston
Helešic Petr
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
24.12.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
21.12.18 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
17.12.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Helešic Petr
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
22 17. - 24.
15.12.18 Open Oblasti - muži
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
34 7. - 8.
15.12.18 Open Oblasti - dvojice mixy
Boston
Březovják Michal
Rebels Bulls
Březovjáková Eva
Rebels Cats
Dvojice
Smíšené
14 4.
14.12.18 Open Boston
Boston
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
10.12.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Helešic Petr
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
7.12.18 Open Boston
Boston
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
3.12.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
30.11.18 Open Boston
Boston
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
26.11.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 9. - 12.
24.11.18 Regionální Master - dvojice muži
Březnice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Landt Pavel
Modré rakety
Dvojice
Muži
17 9. - 12.
24.11.18 Regionální Master - muži
Březnice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
39 13. - 16.
19.11.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Helešic Petr
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
16.11.18 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
12.11.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
9.11.18 Open Boston
Boston
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
6.11.18 Open Gool Bar
Gool bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 7. - 8.
5.11.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
24 7. - 8.
2.11.18 Open Boston
Boston
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
29.10.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
22 1.
27.10.18 Open Oblasti - muži
Březnice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
32 13. - 16.
26.10.18 Open Boston
Boston
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
23.10.18 Open Gool Bar
Gool bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
22.10.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
19.10.18 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
16.10.18 Open Gool Bar
Gool bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
15.10.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
12.10.18 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
9.10.18 Open Gool Bar
Gool bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
8.10.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
5.10.18 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
4.10.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
1.10.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
29.9.18 Regionální Master - muži
Gool bar
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
32 5. - 6.
28.9.18 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
24.9.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
32 5. - 6.
21.9.18 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
17.9.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Helešic Petr
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 13. - 16.
14.9.18 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
10.9.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 7. - 8.
7.9.18 Open Boston
Boston
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
3.9.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 2.
16.6.18 Open Oblasti - muži
Štítná nad Vláří
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
27 5. - 6.
15.6.18 Open Rebel bar
Open Rebel bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
14.6.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
11.6.18 Open Modrý strom Zlín
Open Modrý strom Zlín
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
21 3.
8.6.18 Open Rebel bar
Open Rebel bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
4.6.18 Open Modrý strom Zlín
Open Modrý strom Zlín
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
32 3.
1.6.18 Open Rebel bar
Open Rebel bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
28.5.18 Open Modrý strom Zlín
Open Modrý strom Zlín
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
25 1.
25.5.18 Open Rebel bar
Open Rebel bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
21.5.18 Open Modrý strom Zlín
Open Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 3.
19.5.18 Regionální Master - muži
Březnice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
44 13. - 16.
19.5.18 Regionální Master - dvojice muži
Březnice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Mařák Oto
Slza Malenovice
Dvojice
Muži
17 3.
18.5.18 Open Rebel bar
Open Rebel bar
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
17.5.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
14.5.18 Open Modrý strom Zlín
Open Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 2.
11.5.18 Open Rebel bar
Open Rebel bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
7.5.18 Open Modrý strom Zlín
Open Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
25 13. - 16.
30.4.18 Open Modrý strom Zlín
Open Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
32 17. - 24.
23.4.18 Open Modrý strom Zlín
Open Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
21 7. - 8.
20.4.18 Open Rebel bar
Open Rebel bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
16.4.18 Open Modrý strom Zlín
Open Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 13. - 16.
14.4.18 Open Oblasti - muži
Březnice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
35 3.
14.4.18 Open Oblasti - dvojice mixy
Březnice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Březovjáková Eva
Rebels Cats
Dvojice
Smíšené
24 4.
9.4.18 Open Modrý strom Zlín
Open Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
26 2.
6.4.18 Open Rebel bar
Open Rebel bar
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
2.4.18 Open Modrý strom Zlín
Open Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
31 25. - 32.
29.3.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
21 2.
26.3.18 Open Modrý strom Zlín
Open Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
22 3.
24.3.18 Regionální Master - dvojice muži
Březnice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Mařák Oto
Slza Malenovice
Dvojice
Muži
22 5. - 6.
24.3.18 Regionální Master - muži
Březnice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
44 17. - 24.
19.3.18 Open Modrý strom Zlín
Open Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
34 25. - 32.
16.3.18 Open Rebel bar
Open Rebel bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 13. - 16.
12.3.18 Open Modrý strom Zlín
Open Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
22 9. - 12.
5.3.18 Open Modrý strom Zlín
Open Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
26.2.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
24 5. - 6.
24.2.18 Open Oblasti - dvojice mixy
Březnice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Březovjáková Eva
Rebels Cats
Dvojice
Smíšené
19 13. - 16.
24.2.18 Open Oblasti - muži
Březnice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
42 17. - 24.
23.2.18 Open Rebel bar
Open Rebel bar
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
19.2.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
21 9. - 12.
12.2.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
29 17. - 24.
9.2.18 Open Rebel bar
Rebel bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 1.
2.2.18 Open Rebel bar
Rebel bar
Skovajsa Jakub
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 13. - 16.
29.1.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
22 2.
27.1.18 Regionální Master - muži
Štítná nad Vláří
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
55 7. - 8.
27.1.18 Regionální Master - dvojice muži
Štítná nad Vláří
Březovják Michal
Rebels Bulls
Mařák Oto
Slza Malenovice
Dvojice
Muži
21 5. - 6.
22.1.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 4.
19.1.18 Open Rebel bar
Rebel bar
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 3.
16.1.18 Open Gool Bar
Open Gool Bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 7. - 8.
15.1.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
28 7. - 8.
12.1.18 Open Rebel bar
Rebel bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 9. - 12.
1.1.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
21 3.
29.12.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
26.12.17 Open Gool Bar
Gool bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
23 9. - 12.
25.12.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 9. - 12.
18.12.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
33 5. - 6.
11.12.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
9.12.17 Open Oblasti - dvojice mixy
Březnice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Březovjáková Eva
Rebels Cats
Dvojice
Smíšené
15 2.
9.12.17 Open Oblasti - muži
Březnice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
33 3.
5.12.17 Open Gool Bar
Gool bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
4.12.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
23 4.
1.12.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
27.11.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 4.
24.11.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
20.11.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 3.
18.11.17 Regionální Master - dvojice muži
Březnice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Dědek Tomáš
Dvojice
Muži
22 17. - 24.
18.11.17 Regionální Master - muži
Březnice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
46 9. - 12.
17.11.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
10.11.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
22 1.
6.11.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
28 25. - 32.
3.11.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
28.10.17 Open Oblasti - muži
malenovice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
37 5. - 6.
28.10.17 Open Oblasti - dvojice mixy
malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Březovjáková Eva
Rebels Cats
Dvojice
Smíšené
16 9. - 12.
27.10.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
24.10.17 Open Gool Bar
Gool bar
Skovajsa Jakub
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
23.10.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 9. - 12.
17.10.17 Open Gool Bar
Gool bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
9.10.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 2.
6.10.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
21 5. - 6.
3.10.17 Open Gool Bar
Gool bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 1.
29.9.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
28.9.17 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 5. - 6.
25.9.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
22 9. - 12.
18.9.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 4.
16.9.17 Regionální Master - muži
Gool bar Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
39 13. - 16.
16.9.17 Regionální Master - dvojice muži
Gool bar Zlín
Březovják Michal
Rebels Bulls
Mařák Oto
Slza Malenovice
Dvojice
Muži
15 3.
15.9.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 5. - 6.
8.9.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
5.9.17 Open Gool Bar
Gool bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 3.
4.9.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
22 17. - 24.
30.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
U Plašilů
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 7. - 8.
27.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Gool bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 1.
26.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Modrý strom Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
23.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
U Plašilů
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
22.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Peklo Otrokovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 1.
20.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Gool bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
19.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Modrý strom Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 5. - 6.
16.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
U Plašilů
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
12.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Modrý strom Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
23 4.
9.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
U Plašilů
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
7.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Bar Do schodů Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
6 1.
6.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Gool bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
5.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Modrý strom Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
2.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
U Plašilů
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
30.5.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Gool bar
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
26.5.17 Předprázdninový Jackpot Cup
U Plašilů
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
22.5.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Modrý strom Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 1.
19.5.17 Předprázdninový Jackpot Cup
U Plašilů
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
16.5.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Gool bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 4.
13.5.17 Open Oblasti - dvojice mixy
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Březovjáková Eva
Rebels Cats
Dvojice
Smíšené
15 7. - 8.
13.5.17 Open Oblasti - muži
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
28 7. - 8.
12.5.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 2.
8.5.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
43 7. - 8.
5.5.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 2.
28.4.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
24.4.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
22.4.17 Regionální Master - dvojice muži
Na rožku Malenovice
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Oberstein Michal
Dvojice
Muži
12 2.
22.4.17 Regionální Master - muži
Na rožku Malenovice
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
32 9. - 12.
21.4.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
18.4.17 Open Gool Bar
Gool bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
17.4.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
25 7. - 8.
14.4.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 2.
13.4.17 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
10.4.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 3.
7.4.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 4.
4.4.17 Open Gool Bar
Gool bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
1.4.17 Open Oblasti - dvojice mixy
Gool bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Vinklárková Gertruda
Rebels Cats
Dvojice
Smíšené
18 7. - 8.
1.4.17 Open Oblasti - muži
Gool bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
26 17. - 24.
31.3.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
27.3.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 4.
24.3.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
32 1.
21.3.17 Open Gool Bar
Gool bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 2.
20.3.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
17.3.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
13.3.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 4.
11.3.17 Regionální Master - dvojice muži
Březnice
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Oberstein Michal
Dvojice
Muži
18 5. - 6.
11.3.17 Regionální Master - muži
Březnice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
39 4.
10.3.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 1.
6.3.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
27 7. - 8.
3.3.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
25 9. - 12.
28.2.17 Open Gool Bar
Gool bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
21 5. - 6.
25.2.17 Open Oblasti - dvojice mixy
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Březovjáková Eva
Rebels Cats
Dvojice
Smíšené
16 7. - 8.
25.2.17 Open Oblasti - muži
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
27 4.
24.2.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
20.2.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
17.2.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
15.2.17 Open Malenovice
malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
14.2.17 Open Gool Bar
Gool bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
13.2.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
22 7. - 8.
10.2.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
21 2.
6.2.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
3.2.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
24 3.
31.1.17 Open Gool Bar
Gool bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
30.1.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
23 7. - 8.
27.1.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 9. - 12.
23.1.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 4.
21.1.17 Regionální Master - dvojice muži
Louky
Březovják Michal
Rebels Bulls
Mařák Oto
Slza Malenovice
Dvojice
Muži
16 3.
21.1.17 Regionální Master - muži
Louky
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
34 7. - 8.
20.1.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
18.1.17 Open Malenovice
malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
17.1.17 Open Gool Bar
Gool bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
17.1.17 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
16.1.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
21 13. - 16.
13.1.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
11.1.17 Open Malenovice
malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
10.1.17 Open Gool Bar
Gool bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
6.1.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
28 4.
5.1.17 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
2.1.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 5. - 6.
30.12.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 3.
27.12.16 Open Gool Bar
Gool bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
26.12.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 3.
23.12.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
21.12.16 Open Malenovice
malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
16.12.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
13.12.16 Open Gool Bar
Gool bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
12.12.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
10.12.16 Open Oblasti - dvojice mixy
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Březovjáková Eva
Rebels Cats
Dvojice
Smíšené
13 9. - 12.
10.12.16 Open Oblasti - muži
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
28 5. - 6.
9.12.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
8.12.16 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
2.12.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 13. - 16.
28.11.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
25.11.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
23.11.16 Open Malenovice
malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 1.
22.11.16 Open Gool Bar
Gool bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
21.11.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
21 1.
18.11.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
22 9. - 12.
16.11.16 Open Malenovice
malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
14.11.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 1.
12.11.16 Regionální Master - muži
Kostelec
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
33 2.
12.11.16 Regionální Master - dvojice muži
Kostelec
Březovják Michal
Rebels Bulls
Mařák Oto
Slza Malenovice
Dvojice
Muži
16 9. - 12.
11.11.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
8.11.16 Open Gool Bar
Gool bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 3.
4.11.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 13. - 16.
31.10.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 5. - 6.
28.10.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
26.10.16 Open Malenovice
malenovice
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 9. - 12.
24.10.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
21.10.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 1.
19.10.16 Open Malenovice
malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
17.10.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
15.10.16 Open Oblasti - muži
Kostelec
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
26 1.
15.10.16 Open Oblasti - dvojice mixy
Kostelec
Březovják Michal
Rebels Bulls
Březovjáková Eva
Rebels Cats
Dvojice
Smíšené
15 9. - 12.
14.10.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
21 1.
11.10.16 Open Gool Bar
Gool bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 7. - 8.
10.10.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 5. - 6.
7.10.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 3.
5.10.16 Open Malenovice
malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
4.10.16 Open Gool Bar
Gool bar
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
3.10.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
30.9.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 13. - 16.
28.9.16 Open Malenovice
malenovice
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
27.9.16 Open Gool Bar
Gool bar
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
23.9.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
21 3.
21.9.16 Open Malenovice
malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
19.9.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
16.9.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 5. - 6.
12.9.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 13. - 16.
9.9.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
5.9.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
8.6.16 Open Oblasti - muži
Pitín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
21 7. - 8.
6.6.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
21 7. - 8.
3.6.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
2.6.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
30.5.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
27.5.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
23.5.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 3.
20.5.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
18.5.16 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
16.5.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 1.
13.5.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
12.5.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
9.5.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 2.
7.5.16 Regionální Master - dvojice muži
Březnice
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Hejtmánek Jan
Dvojice
Muži
13 5. - 6.
7.5.16 Regionální Master - muži
Březnice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
40 9. - 12.
6.5.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
5.5.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
4.5.16 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
29.4.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
28.4.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 2.
27.4.16 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
25.4.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
22.4.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
21.4.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
19.4.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
18.4.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 7. - 8.
15.4.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
14.4.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
13.4.16 Open Oblasti - muži
Louky
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
31 5. - 6.
11.4.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
8.4.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
7.4.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 4.
6.4.16 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
5.4.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 4.
4.4.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 13. - 16.
1.4.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 2.
31.3.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
28.3.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
25.3.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
24.3.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
21.3.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
19.3.16 Regionální Master - muži
Bzenec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
39 33. - 48.
18.3.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
16.3.16 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
14.3.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 3.
11.3.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
10.3.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
7.3.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
4.3.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
3.3.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
2.3.16 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
26.2.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 3.
24.2.16 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
23.2.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
19.2.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
18.2.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 9. - 12.
17.2.16 Open Oblasti - muži
Louka
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
27 9. - 12.
15.2.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 4.
12.2.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 2.
11.2.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
10.2.16 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 4.
8.2.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
5.2.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
1.2.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
29.1.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
28.1.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
27.1.16 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
25.1.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
23.1.16 Regionální Master - dvojice muži
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Kliment Petr
Dvojice
Muži
15 13. - 16.
23.1.16 Regionální Master - muži
U Plašilů
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
34 9. - 12.
22.1.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
21.1.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
18.1.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
26 7. - 8.
15.1.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
14.1.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
13.1.16 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 3.
8.1.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 4.
7.1.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
6.1.16 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
1.1.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 2.
30.12.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
28.12.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
24 2.
23.12.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 2.
21.12.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
29 5. - 6.
16.12.15 Open Oblasti - muži
U Šneka Malenovice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
25 7. - 8.
14.12.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
11.12.15 Open U Plašilů
U Plašilů
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 13. - 16.
9.12.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
23 3.
7.12.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
4.12.15 Open U Plašilů
U Plašilů
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
3.12.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
2.12.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
27.11.15 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
26.11.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 7. - 8.
23.11.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
20.11.15 Open U Plašilů
U Plašilů
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
19.11.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 3.
16.11.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
13.11.15 Open U Plašilů
U Plašilů
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
12.11.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
11.11.15 Open Oblasti - muži
U Plašilů
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
25 5. - 6.
9.11.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
5.11.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
2.11.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
29.10.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
28.10.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
26.10.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 4.
23.10.15 Open Louka
Louka
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 4.
22.10.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 7. - 8.
21.10.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
20.10.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
19.10.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
17.10.15 Regionální Master - muži
Slušovice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
30 5. - 6.
15.10.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
13.10.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skřivánek Stanislav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
12.10.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
8.10.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
7.10.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
5.10.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
1.10.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
30.9.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
28.9.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
23.9.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
21.9.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
19.9.15 Regionální Master - muži
Biskupice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
20 3.
17.9.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
16.9.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
14.9.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
10.9.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
7.9.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
3.9.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
8.6.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 2.
1.6.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
25.5.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
21.5.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 13. - 16.
18.5.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
14.5.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
13.5.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
9.5.15 Regionální Master - muži
Val. Klobouky - Koliba
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
31 5. - 6.
6.5.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
4.5.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
29.4.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
27.4.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
23.4.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
22.4.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
20.4.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
15.4.15 Open Oblasti - muži
U Šneka Malenovice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
24 13. - 16.
13.4.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
9.4.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 3.
7.4.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
6.4.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
2.4.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
22 9. - 12.
30.3.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
26.3.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
25.3.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
23.3.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
21.3.15 Regionální Master - muži
U Kolegy Biskupice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
35 13. - 16.
19.3.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
18.3.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
17.3.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
16.3.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
13.3.15 Open Lavazza Louka
Lavazza Louka
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
21 13. - 16.
12.3.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
11.3.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
9.3.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 13. - 16.
5.3.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
4.3.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Cyroň Zdeněk
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
2.3.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
26.2.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
25.2.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
23.2.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 4.
19.2.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
18.2.15 Open Oblasti - muži
Louky
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
17 9. - 12.
16.2.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
12.2.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 4.
9.2.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
5.2.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
2.2.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
29.1.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 7. - 8.
26.1.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
12.1.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
5.1.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
1.1.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
15.12.14 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
9.12.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
11.11.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
29.10.14 Open Gool Bar
Gool bar Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
27.10.14 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
20.10.14 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
14.10.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
23.9.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
22.9.14 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
18.9.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 4.
16.9.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
15.9.14 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
9.9.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
2.9.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
20.5.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
29.4.14 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 4.
23.9.11 Open Korál
Hospůdka Korál
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
14.9.11 Open Podhoří
Restaurace Podhoří
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
12.2.11 Regionální Master - muži
U Kolegy Biskupice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
46 25. - 32.
12.2.11 Regionální Master - dvojice muži
U Kolegy Biskupice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Trávníček Jaroslav
Dvojice
Muži
21 4.
15.1.11 Regionální Master - muži
Rest. BELVEDER Malenovice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
52 25. - 32.
11.1.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 7. - 8.
28.12.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
11.12.10 Regionální Master - muži
U Kolegy Biskupice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
51 17. - 24.
18.11.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
13.11.10 Regionální Master - muži
Rest. BELVEDER Malenovice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
49 17. - 24.
17.10.10 Muži Finále Trophy Cup 20100
U Kolegy Biskupice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
26 5. - 6.
16.10.10 Regionální Master - muži
U Kolegy Biskupice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
55 9. - 12.
16.10.10 Regionální Master - dvojice muži
U Kolegy Biskupice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Trávníček Jaroslav
Dvojice
Muži
20 9. - 12.
13.5.10 Open U Černého Býka
Hostinec U Černého Býka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
10.4.10 Regionální Master - dvojice muži
Rest. BELVEDER Malenovice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Trávníček Jaroslav
Dvojice
Muži
9 4.
10.4.10 Regionální Master - muži
Rest. BELVEDER Malenovice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
36 17. - 24.
8.4.10 Open U Černého Býka
Hostinec U Černého Býka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
1.4.10 Open U Černého Býka
Hostinec U Černého Býka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
11.3.10 Open U Černého Býka
Hostinec U Černého Býka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
6.3.10 Regionální Master - muži
restaurace U Barcuchů
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
56 49. - 64.
18.2.10 Open U Černého Býka
Hostinec U Černého Býka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
4.2.10 Open U Černého Býka
Hostinec U Černého Býka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
2.2.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 3.
28.1.10 Open U Černého Býka
Hostinec U Černého Býka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
21.1.10 Open U Černého Býka
Hostinec U Černého Býka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
16.1.10 Regionální Master - muži
Rest. BELVEDER Malenovice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
56 33. - 48.
14.1.10 Open U Černého Býka
Hostinec U Černého Býka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
11.1.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 9. - 12.
28.12.09 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 4.
21.12.09 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
16.12.09 Open Na hřišti Jaroslavice
Na hřišti Jaroslavice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
14.12.09 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
25.11.09 Open Na hřišti Jaroslavice
Na hřišti Jaroslavice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
24.11.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
16.11.09 Open Malenovice
Rest. BELVEDER Malenovice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 7. - 8.
7.11.09 Velká cena Muži
KD Želiv
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
53 33. - 48.
4.11.09 Open Na hřišti Jaroslavice
Na hřišti Jaroslavice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
3.11.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
28.10.09 Open Na hřišti Jaroslavice
Na hřišti Jaroslavice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
14.10.09 Open Na hřišti Jaroslavice
Na hřišti Jaroslavice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 2.
12.10.09 Open Malenovice
Rest. BELVEDER Malenovice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
23 5. - 6.
10.10.09 Regionální Master - dvojice muži
Rest. Přerovská Slušovice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Falta Tomáš
Dvojice
Muži
14 9. - 12.
10.10.09 Regionální Master - muži
Rest. Přerovská Slušovice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
43 17. - 24.
1.10.09 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
17.9.09 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
15.9.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 13. - 16.
10.9.09 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
8.9.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 9. - 12.
5.9.09 Regionální Master - muži
Rest. BELVEDER Malenovice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
45 13. - 16.
3.9.09 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
1.9.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
25.8.09 Zbrojar Cup 2009
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
4.8.09 Zbrojar Cup 2009
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 13. - 16.
28.7.09 Zbrojar Cup 2009
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
21.7.09 Zbrojar Cup 2009
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 9. - 12.
28.5.09 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
14.5.09 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
7.5.09 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
30.4.09 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
23.4.09 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
20.4.09 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
16.4.09 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
14.4.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 7. - 8.
9.4.09 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
5.4.09 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
2.4.09 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
28.3.09 Regionální Master - muži
Rest. BELVEDER Malenovice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
49 9. - 12.
28.3.09 Regionální Master - dvojice
Rest. BELVEDER Malenovice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Raška Pavel
Haluzáci z Goolu
Dvojice
Smíšené
24 17. - 24.
26.3.09 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
19.3.09 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
17.3.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 5. - 6.
16.3.09 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 9. - 12.
12.3.09 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 13. - 16.
9.3.09 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 4.
6.3.09 Open Biskupice
U Kolegy Biskupice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
5.3.09 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 13. - 16.
27.2.09 Open Biskupice
U Kolegy Biskupice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
26.2.09 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
19.2.09 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
16.2.09 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
12.2.09 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
10.2.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
7.2.09 Velká cena MUŽI
Pizzerie Střížkov - Praha 9
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
38 13. - 16.
29.1.09 Open U Krtka Zlín
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 4.
27.1.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 9. - 12.
22.1.09 Open U Krtka Zlín
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
17.1.09 Regionální Master - muži
Rest. BELVEDER Malenovice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
64 4.
17.1.09 Regionální Master - dvojice
Rest. BELVEDER Malenovice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Horák Jiří
Dvojice
Smíšené
23 13. - 16.
15.1.09 Open U Krtka Zlín
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
13.1.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 13. - 16.
8.1.09 Open U Krtka Zlín
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
22 17. - 24.
29.12.08 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
24 5. - 6.
25.12.08 Open U Krtka Zlín
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
24 7. - 8.
19.12.08 Open Biskupice
U Kolegy Biskupice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
18.12.08 Open U Krtka Zlín
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 2.
13.12.08 Regionální Master - dvojice
Rest. BELVEDER Malenovice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Horák Jiří
Dvojice
Smíšené
26 9. - 12.
13.12.08 Regionální Master - muži
Rest. BELVEDER Malenovice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
58 33. - 48.
2.10.08 Open U Krtka Zlín
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
25.9.08 Open U Krtka Zlín
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
13.9.08 Regionální Master - muži
Rest. Přerovská Slušovice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
35 17. - 24.
26.12.07 Open U Krtka Zlín
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
19.12.07 Open Na hřišti Jaroslavice
Na hřišti Jaroslavice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
17.3.07 Masters muži
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
51 33. - 48.
27.2.07 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
17.2.07 Reg.Master muži
Rest. Přerovská Slušovice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
56 33. - 48.
5.2.07 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
22.1.07 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
8.1.07 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
25.12.06 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
21 9. - 12.
7.11.06 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 13. - 16.
31.10.06 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 7. - 8.
30.10.06 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
24.10.06 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
17.10.06 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
10.10.06 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 17. - 24.
3.10.06 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 17. - 24.
2.10.06 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
26.9.06 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 13. - 16.
25.9.06 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
19.9.06 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
16.9.06 Reg.Master muži
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
33 25. - 32.
12.9.06 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
17.6.06 Reg.Master muži
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
28 9. - 12.
12.6.06 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
7.6.06 Open Kopec Hulín
Hostinec Na kopci
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
24 7. - 8.
30.5.06 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 2.
29.5.06 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
25.5.06 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
22.5.06 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
16.5.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 9. - 12.
15.5.06 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
2.5.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
1.5.06 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
27.4.06 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
25.4.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 9. - 12.
22.4.06 Grand muži Valdice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
172 97. - 128.
18.4.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
17.4.06 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
13.4.06 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 5. - 6.
12.4.06 Open Oblasti Uh. Brod Muži
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
33 17. - 24.
11.4.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
4.4.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
3.4.06 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
30.3.06 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 7. - 8.
28.3.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
25.3.06 Masters Muži
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
42 33. - 48.
21.3.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
16.3.06 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
27 2.
14.3.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 7. - 8.
7.3.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
6.3.06 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
1.3.06 Open Oblasti Mladcová Muži
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
28 7. - 8.
28.2.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
21.2.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
20.2.06 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
18.2.06 Grand muži Tišnov
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
269 193. - 256.
14.2.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
7.2.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
6.2.06 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
26.1.06 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 2.
24.1.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
21.1.06 Masters Muži
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
58 49. - 64.
17.1.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 17. - 24.
2.1.06 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
27.12.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
26.12.05 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 3.
20.12.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
18 9. - 12.
14.12.05 Open Oblasti Muži Malenovice
Rest. BELVEDER Malenovice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
30 9. - 12.
13.12.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
6.12.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
29.11.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
21.11.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
25 9. - 12.
15.11.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
15.11.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
1.11.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
22 17. - 24.
26.10.05 Open Oblasti Muži Hulín
Hostinec Na kopci
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
28 17. - 24.
25.10.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
17.10.05 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
20 4.
15.10.05 Masters Muži 15.10.2005
Zbrojbar Kostelec
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
42 25. - 32.
26.9.05 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
19.9.05 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
20.8.05 Masters Muži 20.8.2005
Zbrojbar Kostelec
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
24 9. - 12.
30.5.05 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
11.5.05 Góól Bar
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
2.5.05 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
27.4.05 Góól Bar
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
19.4.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 4.
13.4.05 Góól Bar
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
30.3.05 Góól Bar
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
8.3.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
12.2.05 Masters
Billiard Slušovice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
51 33. - 48.
7.2.05 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
26.1.05 Góól Bar
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
19.1.05 Góól Bar
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 3.
14.12.04 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
13.12.04 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
24.11.04 Góól Bar
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
22.11.04 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
25 13. - 16.
20.11.04 2.Velká cena Kopřivnice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
107 49. - 64.
16.11.04 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
17 9. - 12.
15.11.04 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
9.11.04 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
1.11.04 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
27.10.04 Open oblasti
Hostinec Na kopci
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Muži
42 33. - 48.
7.10.04 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Skokan Květoslav
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
19 13. - 16.
4.10.04 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
30.9.04 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
24 2.
20.9.04 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Vinklárek Vladimír
Rebels Bulls
Jednotlivci
Smíšené
12 2.

Jak jsem hrál?

TIP: Napište své jméno, nebo jeho část a stiskněte enter. Po načtení stránky uvidíte všechny turnaje, kterých jste se účastnil.