Posledních 10 komentářů

18.7.2018 14:05 | Příhoda | Ke článku: Družstva a hráči

1

1

18.7.2018 14:05 | Příhoda | Ke článku: Družstva a hráči

1

1

18.7.2018 14:05 | Příhoda | Ke článku: Družstva a hráči

1

1

18.7.2018 14:05 | Příhoda | Ke článku: Družstva a hráči

1

1

18.7.2018 14:05 | Příhoda | Ke článku: Družstva a hráči

1

1

18.7.2018 14:05 | Příhoda | Ke článku: Družstva a hráči

1

1

13.2.2013 12:56 | Urík Petr | Ke článku: Inzerce

Kontakt na Ulricha Juru

Prosím má někdo tel. nebo nějaký kontakt na Juru Ulricha stále se ho snažím sehnat. POMŮŽE MI NĚKDO!!!! Děkuji muj Tel. 732 629 524
s pozdravem Urík Petr

11.10.2012 11:08 | Hudeček Marek | Ke článku: Neodehraný zápas II. Ligy DC Lavazza Louka * Cavriago Team

REAKCE

Příště bych prosil pana Vyorala o přesnější vyjádřejní sledu událostí, tak aby to nevypadalo, že vina je jen na mně. Odemne jste žadné zrušení zapasu neměl ani telefonicky , ani sms a ani emailem. A to že se náš tým zučastnil v plném počtu , já přece neovlivním počasí, kvůli kterému byla nakonec hodová obchůzka zrušena.....

31.5.2012 21:41 | Skála Walter | Ke článku: Inzerce

Ušo na Zlínsku

Nazdar všichni.
Leni je to diskuze a jak píšu, ne jen pro Milana. Víc takových lidí, každý názor vítán.
Celou dobu tady píšu o tom, pojďme udělat ligu stejnou ne na tři sezony, ale napořád. To znamená hrát 1.ligu, 2.ligu, případně 3.ligu stylem každý s každým tak jak se to hraje všude jinde a konec. Sestup, postup popřípadě baráž. Proč neustále vymýšlet něco nového a každou sezonu začínat od nuly. Přijdou nové týmy budou začínat v 3.lize no a co. Pokud budou dobří a vyhrají, můžou jet na republiku hned první sezónu. Vítězové 1., 2., 3. ligy by měli možnost hrát o mistrovství republiky. Samozřejmě v případě, že bude naše Zlínská liga připojena v některém svazu, který to umožňuje. Pokud budeme pod svazem UŠO máme vše, co tady píšu.
Teď k pohárům na openech. Nevím, jak si četla, ale já poháry nechci zrušit. Chci, aby si mohl každý, kdo skončí na pohárových příčkách vybrat, jestli pohár nebo místo něj dá peníze do společného jackpotu. Opakuji, nikomu poháry neberu.
Problém s rozdělováním peněz na hracím místě opravdu nemám. Pro některé hráče to je jediná možnost, jak si urvat i něco pro sebe jelikož na jackpot nedosáhne v žebříčku jednotlivců ani v 32 hráčů s nejvyšším počtem odehraných turnajů.
Vidím, že si pěkně naočkovaná, protože cítit křivdu, za Open Oblasti nekonaném na Korálu. Tak nevím, ale nepamatuju si, že bych si někdy někde stěžoval, že nebyl u nás. A jedno zpoždění za 6 let? Já si vzpomenu letos hned na tři případy, kdy 10 dní před turnajem nebylo napsané hrací místo na termínovce ( Zlechov, Louky, Bzenec). A nejsem sám, komu to vadí, to mi věř.
Masters a liga v jeden víkend. Já to vidím zase trošku z jiného pohledu. Pokud se to hodí do jednoho víkendu, druhý můžeš mít celý volný. Tak jak je to teď máš víkend narušený šipkami vždy, takže máš volný víkend málokdy. Od 2.9.2012 do 28.4.2013 máš 35 víkendů a s tím se dá pracovat líp než letos.
Opožděné přihlášení týmů do nové sezony? A čemu se divíš, když nemáš termín nikde napsaný jenom slovně. Proto chci schůzi kapitánů na začátku, ale hlavně na konci sezony, kde se jasně všem řekne, co se bude hrát a jak další sezonu. Dál datum schůze kapitánů před novou sezonou, datum losování nové sezony a datum začátku nové sezony. Tyto datumy lze bez problémů napsat už dnes. To vše napsat na termínovku, protože prázdniny jsou dlouhé a paměť krátká. To si piš, že když bude znám termín losování, tak žádný tým nepropásne přihlášení. Tohle jsou věci, které by měli být automatické každou sezonu.

28.5.2012 15:09 | Horská Lenka | Ke článku: Inzerce

Ušo na Zlínsku

Ahojte ve Spolek ! Waltře promiň, že se do toho míchám, ale musím. K tomuto slavnému systému i já jsem pro něj zvedla ruku, nic méně na rozdíl od většiny, jsem byla pro smazání bodů, z důvodu, aby bylo opravdu proč toto hrát. Podívej se do tabulek v současnosti... je tam o co a proč to vlastně hrát? Maximálně tak dva týmy se navzájem nahání o jednu příčku. Promiň, ale přijde mi to zbytečné... a na rozdíl od jiných vymýšlení, proč je to tak na dlouho přiznám, neměla jsem se zachováním bodu, pro tento systém nadstavby, zvedat ruku.... Ruku na srdce, nadáváme si teď všichni (slyším to na zápasech od jednotlivých kapitánu pořád), tak bych, místo házení to na jednoho člověka, raději rozumně popřemýšlela, jak další sezonu pojmout a nevymýšlela jen promiň, ale někdy scestné způsoby zkrácení soutěže, ze kterých jen čiší „mi jsme chybu neudělali, za všechno může Milan!“ Když už píšu a zmínil jsi Play Of, řeknu jediné, silné týmy si odhlasovali, že nebude protože by mohli jedním dvojzápasem přijít o spoustu příček a zkazit dobře rozehranou sezonu, ale právě pokud tady voláme po zvednutí úrovně, pak by jsme se tohoto neměli bát, ne?? Pokud si vzpomínám, nebyla jsem jediná, komu se kdysi hrané Play Off líbilo. Teď k těm tvým pohárům. Sama nepatřím k lidem, co jich doma mají zrovna málo a dělá jim každý nový vyhraný pohár dětskou radost. I přesto a nebo možná právě proto říkám, poháry k tomuhle sportu patří asi tak jako k dítěti hračky. Když to vezmu i z jiné stránky, jako narážku, že díky tomu je menší Jackpot, pak se zeptám, co kdyby do Jackpotu opět směrovaly ty desetikoruny, co zůstávají na hracím místě?? Myslím, že by to přineslo více užitku, než když každý vedoucí hracího místa má problém, jak tyto peníze přerozdělit, aby tím přitáhl větší počet hráčů. Tohle byl důvod, proč to většina odhlasovala (myslím, že až na mě a Milana Číhla a Milana Vyorala jednohlasně). Ale asi to moc nefunguje, když teď máme tak malý Jackpot . Teď k lize. Myslím si, že na připomínky byla vždy diskuze a té se pokud vím, ze své zkušenosti Milan nikdy nebránil. Ovšem jak chceš začít 1.9. soutěž, když si zdejší týmy nehlídají nikdy termín přihlášení, ani dokonce po odhlasování penále za pozdní přihlášení. To opravdu nevím? Pravda letos to nestihly už jen dva týmy, ale pořád to není od nás, jako kapitánu v souladu s pravidly, kterými se tu neustále oháníme na střídačku všichni, když se nám něco nelíbí!! K místům turnajů. Nedělala bych z jednoho opoždění za 6 let co zde hraji aféru! Pokud teda nejde o to, že někdo cítí křivdu za to, že se nekonal žádný turnaj, takzvaně u něj doma na hospodě. A liga po mastru?? Za mě rozhodně ne a nemyslím si, že jen za mě. Sice ne ze všech týmu jezdí hráči na Mastery , ale pokud voláme po větší základně a větší účasti pak toto k ní nepomůže. Kolikrát se tu spousta z nás, oháněla volným dnem pro rodinu, partnera, výlet atd. viz debata z léta před tímto ročníkem. Celý víkend na šipkách ?? Spíš by došlo ke snížení účasti ! Lenka Horská