Termínová listina

Začátek Konec Název akce / Kontakt Typ / Místo
Neděle
10.9.2017
14:30
Liga 1.kolo
Družstva
Sobota
16.9.2017
10:00
Masters
Dvojice + Jednotlivci
Góól Bar Jižní Svahy
Neděle
24.9.2017
14:30
Liga 2.kolo
Družstva
Neděle
1.10.2017
14:30
Liga 3.kolo
Družstva
Neděle
8.10.2017
14:30
Liga 4.kolo
Družstva
Neděle
15.10.2017
14:30
Liga 5.kolo
Družstva
Neděle
22.10.2017
14:30
Liga 6.kolo
Družstva
Sobota
28.10.2017
10:00
Open Oblasti
Dvojice Mixy + Jednotlivci
Na rožku Malenovice
Neděle
5.11.2017
14:30
Liga 7.kolo
Družstva
Neděle
12.11.2017
14:30
Liga 8.kolo
Družstva
Sobota
18.11.2017
10:00
Masters
Dvojice + Jednotlivci
Sportovní hala TJ Sokol Březnice
Neděle
3.12.2017
14:30
Liga 9.kolo
Družstva
Sobota
9.12.2017
10:00
Open Oblasti
Dvojice Mixy + Jednotlivci
Sportovní hala TJ Sokol Březnice
Neděle
17.12.2017
14:30
Liga 10.kolo
Družstva
Neděle
7.1.2018
14:30
Liga 11.kolo
Družstva
Neděle
14.1.2018
14:30
Liga 12.kolo
Družstva
Neděle
21.1.2018
14:30
Liga 13.kolo
Družstva
Sobota
27.1.2018
10:00
Masters
Dvojice + Jednotlivci
Restaurace U Svatého Jana Štítná nad Vláří
Neděle
4.2.2018
14:30
Liga 14.kolo
Družstva
Neděle
11.2.2018
14:30
Liga 15.kolo
Družstva
Neděle
18.2.2018
14:30
Liga 16.kolo
Družstva
Sobota
24.2.2018
10:00
Open Oblasti
Dvojice Mixy + Jednotlivci
Sportovní hala TJ Sokol Březnice
Neděle
4.3.2018
14:30
Liga 17.kolo
Družstva
Neděle
11.3.2018
14:30
Liga 18.kolo
Družstva
Neděle
18.3.2018
14:30
Liga 19.kolo
Družstva
Sobota
24.3.2018
10:00
Masters
Dvojice + Jednotlivci
Sportovní hala TJ Sokol Březnice
Neděle
8.4.2018
14:30
Liga 20.kolo
Družstva
Sobota
14.4.2018
10:00
Open Oblasti
Dvojice Mixy + Jednotlivci
Sportovní hala TJ Sokol Březnice
Neděle
22.4.2018
14:30
Play off 1.kolo - 1. zápasy, nádstavbová část 1.kolo
Družstva
Sobota
28.4.2018
14:00
Play off 1.kolo - 2. zápasy
Družstva
Neděle
29.4.2018
14:30
Play off 1.kolo - případné 3. zápasy, nádstavbová část 2.kolo
Družstva
Neděle
6.5.2018
14:30
Play off 2.kolo - 1. zápasy, nádstavbová část 3.kolo
Družstva
Sobota
12.5.2018
14:30
Play off 2.kolo - 2. zápasy
Družstva
Neděle
13.5.2018
14:30
Play off 2.kolo - případné 3. zápasy, nádstavbová část 4.kolo
Družstva
Sobota
19.5.2018
10:00
Masters
Dvojice + Jednotlivci
Sportovní hala TJ Sokol Březnice
Neděle
27.5.2018
14:30
Play off 3.kolo - 1. zápasy, nádstavbová část 5.kolo
Družstva
Sobota
2.6.2018
14:30
Play off 3.kolo - 2. zápasy
Družstva
Neděle
3.6.2018
14:30
Play off 3.kolo - případné 3. zápasy, nádstavbová část 6.kolo
Družstva
Sobota
16.6.2018
10:00
Open Oblasti
Dvojice Mixy + Jednotlivci
Restaurace U Svatého Jana Štítná nad Vláří
Sobota
30.6.2018
14:00
Turnaj Top 32, Vyhlášení výsledků sezony,...
*
Bude upřesněno