Vyhledávání družstva v turnajích

Datum Turnaj / Hr. místo Hráč / Družstvo Kategorie Hráčů Pořadí
12.6.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
5.6.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
29.5.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
22.5.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
15.5.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
11.5.19 Regionální Master - muži
Březnice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
51 33. - 48.
11.5.19 Regionální Master - dvojice muži
Březnice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Ondrašík Radek
Modré rakety
Dvojice
Muži
20 9. - 12.
1.5.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
17.4.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
23.3.19 Regionální Master - muži
Tichov
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
35 25. - 32.
23.3.19 Regionální Master - dvojice muži
Tichov
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Marcaník Lukáš
Modrý strom A
Dvojice
Muži
16 9. - 12.
20.3.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
12.3.19 Open Gool Bar
Gool bar
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
6.3.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 4.
27.2.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
18 5. - 6.
23.2.19 Open Oblasti - muži
Březnice
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
38 25. - 32.
22.2.19 Open Boston
Boston
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
20.2.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 4.
13.2.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
8.2.19 Open Boston
Boston
Kulenda Václav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
30.1.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 13. - 16.
26.1.19 Regionální Master - dvojice muži
malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Ondrašík Radek
Modré rakety
Dvojice
Muži
19 13. - 16.
26.1.19 Regionální Master - muži
malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
43 17. - 24.
23.1.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
18.1.19 Open Boston
Boston
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
18 5. - 6.
16.1.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 4.
9.1.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
2.1.19 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
24.12.18 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
19.12.18 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
15.12.18 Open Oblasti - muži
Boston
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
34 33. - 48.
28.11.18 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 3.
24.11.18 Regionální Master - dvojice muži
Březnice
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Marcaník Lukáš
Modrý strom A
Dvojice
Muži
17 4.
24.11.18 Regionální Master - muži
Březnice
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
39 9. - 12.
21.11.18 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
7.11.18 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
31.10.18 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
24.10.18 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 4.
17.10.18 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
10.10.18 Open Na Rožku Malenovice
Na rožku Malenovice
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
5.10.18 Open Boston
Boston
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
29.9.18 Regionální Master - dvojice muži
Gool bar
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Ondrašík Radek
Modré rakety
Dvojice
Muži
14 13. - 16.
14.4.18 Open Oblasti - muži
Březnice
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
35 33. - 48.
24.3.18 Regionální Master - muži
Březnice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
44 17. - 24.
20.3.18 Open Gool Bar
Open Gool Bar
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
1.3.18 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Kulenda Václav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
20 13. - 16.
27.1.18 Regionální Master - muži
Štítná nad Vláří
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
55 33. - 48.
27.1.18 Regionální Master - dvojice muži
Štítná nad Vláří
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Ondrašík Radek
Modré rakety
Dvojice
Muži
21 13. - 16.
23.1.18 Open Gool Bar
Open Gool Bar
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
24 17. - 24.
26.12.17 Open Gool Bar
Gool bar
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
23 2.
22.12.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Kulenda Václav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
15.12.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Mařák Oto
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
17 9. - 12.
9.12.17 Open Oblasti - dvojice mixy
Březnice
Holek David
Slza Malenovice
Holková Jarmila
Dvojice
Smíšené
15 9. - 12.
9.12.17 Open Oblasti - muži
Březnice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
33 7. - 8.
21.11.17 Open Gool Bar
Gool bar
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
18.11.17 Regionální Master - muži
Březnice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
46 13. - 16.
18.11.17 Regionální Master - dvojice muži
Březnice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Ondrašík Radek
Modré rakety
Dvojice
Muži
22 17. - 24.
10.11.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
22 7. - 8.
3.11.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
28.10.17 Open Oblasti - muži
malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
37 7. - 8.
17.10.17 Open Gool Bar
Gool bar
Lehotský Petr
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
6.10.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
21 5. - 6.
3.10.17 Open Gool Bar
Gool bar
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
17 9. - 12.
26.9.17 Open Gool Bar
Gool bar
Lehotský Petr
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 3.
22.9.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
19.9.17 Open Gool Bar
Gool bar
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
16.9.17 Regionální Master - muži
Gool bar Zlín
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
39 33. - 48.
16.9.17 Regionální Master - dvojice muži
Gool bar Zlín
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Vitásek Michal
Modrý strom A
Dvojice
Muži
15 9. - 12.
15.9.17 Open Rebel bar
Rebel bar
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
19 9. - 12.
5.9.17 Open Gool Bar
Gool bar
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
20 17. - 24.
4.9.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý Strom
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
22 17. - 24.
27.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Gool bar
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
18 5. - 6.
23.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
U Plašilů
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
20.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Gool bar
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
16.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
U Plašilů
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 2.
13.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Gool bar
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
9.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
U Plašilů
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
7.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Bar Do schodů Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
6 5. - 6.
6.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Gool bar
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
5.6.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Modrý strom Zlín
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
30.5.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Gool bar
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
26.5.17 Předprázdninový Jackpot Cup
U Plašilů
Mařák Oto
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
24.5.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Bar Do schodů Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
23.5.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Gool bar
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
17.5.17 Předprázdninový Jackpot Cup
Bar Do schodů Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
6 1.
13.5.17 Open Oblasti - muži
U Plašilů
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
28 9. - 12.
12.5.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
18 13. - 16.
2.5.17 Open Gool Bar
Gool bar
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
28.4.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Kulenda Václav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
25.4.17 Open Gool Bar
Gool bar
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
22.4.17 Regionální Master - muži
Na rožku Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
32 17. - 24.
22.4.17 Regionální Master - dvojice muži
Na rožku Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Ondrašík Radek
Modré rakety
Dvojice
Muži
12 7. - 8.
21.4.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
18.4.17 Open Gool Bar
Gool bar
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
14.4.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Kulenda Václav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
17 4.
13.4.17 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Kulenda Václav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 4.
7.4.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
20 3.
1.4.17 Open Oblasti - muži
Gool bar
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
26 7. - 8.
24.3.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
32 9. - 12.
21.3.17 Open Gool Bar
Gool bar
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
17 17. - 24.
17.3.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
11.3.17 Regionální Master - muži
Březnice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
39 17. - 24.
11.3.17 Regionální Master - dvojice muži
Březnice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Ondrašík Radek
Modré rakety
Dvojice
Muži
18 9. - 12.
10.3.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Mařák Oto
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
18 2.
3.3.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
25 13. - 16.
28.2.17 Open Gool Bar
Gool bar
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
21 13. - 16.
21.2.17 Open Gool Bar
Gool bar
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 2.
17.2.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
15.2.17 Open Malenovice
malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
14.2.17 Open Gool Bar
Gool bar
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
10.2.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
21 9. - 12.
7.2.17 Open Gool Bar
Gool bar
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
3.2.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
24 13. - 16.
1.2.17 Open Malenovice
malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
27.1.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
19 5. - 6.
24.1.17 Open Gool Bar
Gool bar
Lehotský Petr
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
23.1.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
19 3.
21.1.17 Regionální Master - dvojice muži
Louky
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Brůna Pavel
Dvojice
Muži
16 9. - 12.
21.1.17 Regionální Master - muži
Louky
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
34 13. - 16.
20.1.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
18.1.17 Open Malenovice
malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
17.1.17 Open Gool Bar
Gool bar
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
13.1.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
11.1.17 Open Malenovice
malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
10.1.17 Open Gool Bar
Gool bar
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
6.1.17 Open U Plašilů
U Plašilů
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
28 17. - 24.
3.1.17 Open Gool Bar
Gool bar
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
2.1.17 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
19 17. - 24.
30.12.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
27.12.16 Open Gool Bar
Gool bar
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
23.12.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
21.12.16 Open Malenovice
malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
20.12.16 Open Gool Bar
Gool bar
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
16.12.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
15.12.16 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 7. - 8.
10.12.16 Open Oblasti - muži
U Plašilů
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
28 17. - 24.
9.12.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
8.12.16 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 4.
7.12.16 Open Malenovice
malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
2.12.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
25.11.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
23.11.16 Open Malenovice
malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
18 4.
18.11.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
22 13. - 16.
16.11.16 Open Malenovice
malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
12.11.16 Regionální Master - dvojice muži
Kostelec
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Brůna Pavel
Dvojice
Muži
16 13. - 16.
12.11.16 Regionální Master - muži
Kostelec
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
33 17. - 24.
11.11.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
4.11.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
28.10.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
26.10.16 Open Malenovice
malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
17 7. - 8.
21.10.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
19 9. - 12.
19.10.16 Open Malenovice
malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
15.10.16 Open Oblasti - muži
Kostelec
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
26 13. - 16.
14.10.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
21 13. - 16.
12.10.16 Open Malenovice
malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
7.10.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
18 9. - 12.
5.10.16 Open Malenovice
malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
30.9.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
20 9. - 12.
28.9.16 Open Malenovice
malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
27.9.16 Open Gool Bar
Gool bar
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
23.9.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
21 5. - 6.
22.9.16 Open Peklo Otrokovice
Peklo Otrokovice
Mařák Oto
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
21.9.16 Open Malenovice
malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
17.9.16 Regionální Master - muži
Březnice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
28 9. - 12.
17.9.16 Regionální Master - dvojice muži
Březnice
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Malota Richard
Dvojice
Muži
11 9. - 12.
16.9.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
18 7. - 8.
12.9.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
20 7. - 8.
9.9.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 4.
5.9.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
8.6.16 Open Oblasti - muži
Pitín
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
21 9. - 12.
7.6.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
22 9. - 12.
6.6.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
21 2.
3.6.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
2.6.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
27.5.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
20.5.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Mařák Oto
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
13.5.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
12.5.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
7.5.16 Regionální Master - dvojice muži
Březnice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Brůna Pavel
Dvojice
Muži
13 4.
7.5.16 Regionální Master - muži
Březnice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
40 25. - 32.
6.5.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
5.5.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
29.4.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
28.4.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
27.4.16 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
22.4.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
21.4.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
18.4.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
15.4.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Mařák Oto
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
14.4.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
13.4.16 Open Oblasti - muži
Louky
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
31 17. - 24.
8.4.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
7.4.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
6.4.16 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 4.
4.4.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
19 13. - 16.
1.4.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
31.3.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
28.3.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
25.3.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
24.3.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 4.
19.3.16 Regionální Master - muži
Bzenec
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
39 17. - 24.
19.3.16 Regionální Master - dvojice muži
Bzenec
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Brůna Pavel
Dvojice
Muži
15 13. - 16.
18.3.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
11.3.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
10.3.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 4.
4.3.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
3.3.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
26.2.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
25.2.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 4.
19.2.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
18.2.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
17 5. - 6.
17.2.16 Open Oblasti - muži
Louka
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
27 17. - 24.
15.2.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Lehotský Petr
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
12.2.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
11.2.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
5.2.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 1.
4.2.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
29.1.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
28.1.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
23.1.16 Regionální Master - dvojice muži
U Plašilů
Holek David
Slza Malenovice
Malota Richard
Dvojice
Muži
15 9. - 12.
23.1.16 Regionální Master - muži
U Plašilů
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
34 13. - 16.
22.1.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
21.1.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
19.1.16 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
18.1.16 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
26 13. - 16.
15.1.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
14.1.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
8.1.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
17 13. - 16.
7.1.16 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
1.1.16 Open U Plašilů
U Plašilů
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
22.12.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
22 9. - 12.
21.12.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Lehotský Petr
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
29 17. - 24.
16.12.15 Open Oblasti - muži
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
25 13. - 16.
15.12.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
11.12.15 Open U Plašilů
U Plašilů
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
10.12.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 3.
4.12.15 Open U Plašilů
U Plašilů
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
3.12.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
27.11.15 Open U Plašilů
U Plašilů
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
26.11.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
18 3.
20.11.15 Open U Plašilů
U Plašilů
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
19.11.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 4.
13.11.15 Open U Plašilů
U Plašilů
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
12.11.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
11.11.15 Open Oblasti - muži
U Plašilů
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
25 5. - 6.
10.11.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
9.11.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 13. - 16.
5.11.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
3.11.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 4.
2.11.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
29.10.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 2.
23.10.15 Open Louka
Louka
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
22.10.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
20 17. - 24.
21.10.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Lehotský Petr
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
20.10.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
19.10.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
17.10.15 Regionální Master - dvojice
Slušovice
Holek David
Slza Malenovice
Malota Richard
Dvojice
Smíšené
12 7. - 8.
17.10.15 Regionální Master - muži
Slušovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
30 17. - 24.
16.10.15 Open Louka
Louka
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
15.10.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
13.10.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
12.10.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
8.10.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 4.
1.10.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 4.
24.9.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
22.9.15 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
19.9.15 Regionální Master - muži
Biskupice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
20 13. - 16.
17.9.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
10.9.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
7.9.15 Open Modrý strom Zlín
Modrý strom Zlín
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
3.9.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 13. - 16.
25.5.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
21.5.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
19 3.
14.5.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
9.5.15 Regionální Master - dvojice muži
Val. Klobouky - Koliba
Holek David
Slza Malenovice
Březovják Michal
Rebels Bulls
Dvojice
Muži
13 9. - 12.
9.5.15 Regionální Master - muži
Val. Klobouky - Koliba
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
31 13. - 16.
6.5.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Lehotský Petr
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
4.5.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
30.4.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
27.4.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
23.4.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
22.4.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Lehotský Petr
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
15.4.15 Open Oblasti - muži
U Šneka Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
24 13. - 16.
9.4.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
20 13. - 16.
2.4.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
22 3.
30.3.15 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Hejtmánek Jan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
26.3.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
21.3.15 Regionální Master - muži
U Kolegy Biskupice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
35 17. - 24.
21.3.15 Regionální Master - dvojice muži
U Kolegy Biskupice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Brůna Pavel
Dvojice
Muži
15 3.
19.3.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
18.3.15 Open U Huberta Zlín
U Huberta Zlín
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
13.3.15 Open Lavazza Louka
Lavazza Louka
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
21 7. - 8.
12.3.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 3.
5.3.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
26.2.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
19.2.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
18.2.15 Open Oblasti - muži
Louky
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
17 9. - 12.
12.2.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
5.2.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 4.
29.1.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
18 3.
24.1.15 Regionální Master - dvojice muži
Hospoda U Plašilů
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Brůna Pavel
Dvojice
Muži
13 5. - 6.
24.1.15 Regionální Master - muži
Hospoda U Plašilů
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
38 17. - 24.
15.1.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
8.1.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Kulenda Václav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
1.1.15 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
18.12.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
11.12.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
4.12.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
27.11.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
19.11.14 Open Oblasti - muži
U Šneka Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
21 13. - 16.
17.11.14 Open Modrý strom Zlín
Bar u Modrého stromu Zlín
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
13.11.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
30.10.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
18.10.14 Regionální Master - dvojice muži
U Kolegy Biskupice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Brůna Pavel
Dvojice
Muži
15 5. - 6.
18.10.14 Regionální Master - muži
U Kolegy Biskupice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
36 25. - 32.
16.10.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
9.10.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
2.10.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
24.9.14 Open Gool Bar
Gool bar Zlín
Lehotský Petr
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
18.9.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 2.
13.9.14 Regionální Master - dvojice muži
U dvou tygrů Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Fegut Jiří ml.
* DC Black Panthers
Dvojice
Muži
13 9. - 12.
13.9.14 Regionální Master - muži
U dvou tygrů Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
37 17. - 24.
11.9.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
4.9.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Kulenda Václav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
11.6.14 Open Oblasti - muži
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
20 9. - 12.
5.6.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
29.5.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
22.5.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
17.5.14 Regionální Master - muži
rest Přerovská
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
25 17. - 24.
17.5.14 Regionální Master - dvojice muži
rest Přerovská
Novák Oleg
Slza Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Dvojice
Muži
8 7. - 8.
15.5.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
8.5.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
1.5.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
17.4.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
16.4.14 Open Oblasti - muži
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
20 9. - 12.
10.4.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
3.4.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
27.3.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
20.3.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
13.3.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
8.3.14 Regionální Master - dvojice muži
U dvou tygrů Malenivice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Dvojice
Muži
9 5. - 6.
8.3.14 Regionální Master - muži
U dvou tygrů Malenivice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
32 17. - 24.
6.3.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
27.2.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
20.2.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
13.2.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
6.2.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
30.1.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
23.1.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
16.1.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 2.
11.1.14 Regionální Master - dvojice
U Kolegy Biskupice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Dvojice
Smíšené
20 13. - 16.
11.1.14 Regionální Master - muži
U Kolegy Biskupice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
46 25. - 32.
9.1.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
2.1.14 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
26.12.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
19.12.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
12.12.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
11.12.13 Open Oblasti - muži
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
27 4.
5.12.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
28.11.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
23.11.13 Regionální Master - dvojice muži
U dvou tygrů Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Dvojice
Muži
9 7. - 8.
23.11.13 Regionální Master - muži
U dvou tygrů Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
36 17. - 24.
21.11.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
19.11.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
14.11.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
7.11.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
6.11.13 Open Biskupice
U Kolegy Biskupice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
5.11.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
31.10.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 3.
24.10.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
23.10.13 Open Biskupice
U Kolegy Biskupice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
22.10.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
17.10.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
10.10.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
8.10.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
3.10.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
26.9.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
25.9.13 Open Biskupice
U Kolegy Biskupice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
24.9.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
21.9.13 Vložený turnaj
Přerovská
Číhal Milan
Slza Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Dvojice
Smíšené
6 5. - 6.
21.9.13 Regionální masters
Rest. Přerovská Slušovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
24 9. - 12.
21.9.13 Regionální Master - dvojice
Rest. Přerovská Slušovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Dvojice
Smíšené
10 3.
19.9.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
12.9.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
29.5.13 Open Oblasti - muži
Na hřišti Louky
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
17 13. - 16.
23.5.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 4.
16.5.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 4.
11.5.13 Regionální Master - muži
U Kolegy Biskupice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
32 17. - 24.
11.5.13 Regionální Master - dvojice muži
U Kolegy Biskupice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Ondrašík Radek
Modré rakety
Dvojice
Muži
12 9. - 12.
9.5.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
25.4.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
18.4.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
17.4.13 Open Oblasti - muži
Zbrojbar Kostelec
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
20 13. - 16.
11.4.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
10.4.13 Open Louky
Na hřišti Louky
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
4.4.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
2.4.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
28.3.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
20.3.13 Open Louky
Na hřišti Louky
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
16.3.13 Regionální Master - muži
U dvou tygrů Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
35 25. - 32.
16.3.13 Regionální Master - dvojice muži
U dvou tygrů Malenovice
Kulenda Václav
Slza Malenovice
Ilčík Petr
Dvojice
Muži
13 9. - 12.
14.3.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
13.3.13 Open Louky
Na hřišti Louky
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
7.3.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
6.3.13 Open Louky
Na hřišti Louky
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
5.3.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 13. - 16.
28.2.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
27.2.13 Open Louky
Na hřišti Louky
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
21.2.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
19.2.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
14.2.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
7.2.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
30.1.13 Open Louky
Na hřišti Louky
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
24.1.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
22 17. - 24.
19.1.13 Regionální Master - dvojice
U dvou tygrů Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Ondrašík Radek
Modré rakety
Dvojice
Smíšené
17 13. - 16.
19.1.13 Regionální Master - muži
U dvou tygrů Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
42 25. - 32.
17.1.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
16.1.13 Open Louky
Na hřišti Louky
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
10.1.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
3.1.13 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Kulenda Václav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
1.1.13 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
27.12.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
20.12.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Kulenda Václav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 3.
18.12.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
17 9. - 12.
13.12.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
6.12.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
29.11.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
27.11.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
17 3.
22.11.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
15.11.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Kulenda Václav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
14.11.12 Open Oblasti - muži
U Šneka Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
27 9. - 12.
13.11.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
18 13. - 16.
8.11.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 4.
1.11.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 7. - 8.
30.10.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
25.10.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
17 13. - 16.
23.10.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
20.10.12 Regionální Master - muži
Restaurace Přerovská - Slušovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
33 25. - 32.
20.10.12 Regionální Master - dvojice muži
Restaurace Přerovská - Slušovice
Kulenda Václav
Slza Malenovice
Ilčík Petr
Dvojice
Muži
13 2.
18.10.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Kulenda Václav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 1.
16.10.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
19 7. - 8.
11.10.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
9.10.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
4.10.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
2.10.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
27.9.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
18 7. - 8.
25.9.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
20.9.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
13.9.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
11.9.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
8.9.12 Regionální Master - dvojice
Restaurace Družba Uh. Brod
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Ondrašík Radek
Modré rakety
Dvojice
Smíšené
11 3.
8.9.12 Regionální Master - muži
Restaurace Družba Uh. Brod
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
23 9. - 12.
17.6.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
9.6.12 Regionální Master - dvojice muži
Rest. Přerovská Slušovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Dvojice
Muži
14 13. - 16.
9.6.12 Regionální Master - muži
Rest. Přerovská Slušovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
34 17. - 24.
7.6.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
31.5.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
24.5.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
17.5.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
16.5.12 Open Oblasti - muži
rest. Myslivna Bzenec
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
28 25. - 32.
15.5.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
10.5.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
3.5.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
17 5. - 6.
1.5.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
26.4.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
19.4.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
19 9. - 12.
14.4.12 Regionální Master - dvojice muži
U Kolegy Biskupice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Ondrašík Radek
Modré rakety
Dvojice
Muži
14 5. - 6.
14.4.12 Regionální Master - muži
U Kolegy Biskupice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
37 17. - 24.
12.4.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
5.4.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
17 17. - 24.
3.4.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
29.3.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
22.3.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
21.3.12 Open Oblasti - muži
Louky rest. na hřišti
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
20 7. - 8.
15.3.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 1.
8.3.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
6.3.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
1.3.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
22.2.12 Open Oblasti - muži
U Šneka Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
39 17. - 24.
21.2.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
16.2.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
11.2.12 Regionální Master - dvojice muži
Bowling Club Zlechov
Číhal Milan
Slza Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Dvojice
Muži
19 9. - 12.
11.2.12 Regionální Master - muži
Bowling Club Zlechov
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
47 25. - 32.
9.2.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
2.2.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
26.1.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
19.1.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 7. - 8.
18.1.12 Open Oblasti - muži
Osmek Uh. Ostroh
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
31 25. - 32.
13.1.12 Open Korál
Hospůdka Korál
Kulenda Václav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
12.1.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
10.1.12 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
5.1.12 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
19 9. - 12.
31.12.11 Open Korál
Hospůdka Korál
Kulenda Václav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
19 2.
29.12.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
27.12.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 7. - 8.
23.12.11 Open Korál
Hospůdka Korál
Kulenda Václav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 1.
22.12.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Kulenda Václav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
20 1.
15.12.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
13.12.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
20 5. - 6.
10.12.11 Regionální Master - dvojice muži
U Kolegy Biskupice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Ondrašík Radek
Modré rakety
Dvojice
Muži
16 9. - 12.
10.12.11 Regionální Master - muži
U Kolegy Biskupice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
42 9. - 12.
8.12.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Kulenda Václav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
18 3.
6.12.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
1.12.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
29.11.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
24.11.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 2.
22.11.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
17.11.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 4.
16.11.11 Open Oblasti - muži
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
33 25. - 32.
15.11.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
10.11.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
17 13. - 16.
8.11.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
18 9. - 12.
3.11.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
25 17. - 24.
1.11.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
27.10.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
19 9. - 12.
25.10.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
20.10.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
18.10.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
13.10.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
11.10.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 7. - 8.
8.10.11 Regionální Master - muži
Restaurace Přerovská - Slušovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
39 25. - 32.
8.10.11 Regionální Master - dvojice muži
Restaurace Přerovská - Slušovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Dvojice
Muži
18 17. - 24.
6.10.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
4.10.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
29.9.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
22.9.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 2.
21.9.11 Open Podhoří
Restaurace Podhoří
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
15.9.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 4.
14.9.11 Open Podhoří
Restaurace Podhoří
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
8.9.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
1.9.11 Open Malenovice
U Šneka Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
31.5.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
26.5.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
24.5.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
19.5.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
17.5.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 4.
12.5.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 13. - 16.
10.5.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
5.5.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
3.5.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
28.4.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Kulenda Václav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
26.4.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
21.4.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
19.4.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
14.4.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
12.4.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
17 9. - 12.
7.4.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Kulenda Václav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 1.
5.4.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
31.3.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Kulenda Václav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
21 1.
29.3.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
24.3.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
22.3.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
17.3.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
17 5. - 6.
15.3.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
10.3.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
18 13. - 16.
8.3.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
3.3.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 13. - 16.
1.3.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 2.
24.2.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
22.2.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
17.2.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
15.2.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
12.2.11 Regionální Master - muži
U Kolegy Biskupice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
46 33. - 48.
12.2.11 Regionální Master - dvojice muži
U Kolegy Biskupice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Dvojice
Muži
21 13. - 16.
10.2.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
18 13. - 16.
8.2.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
19 9. - 12.
3.2.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
19 9. - 12.
2.2.11 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 3.
1.2.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 4.
27.1.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
17 9. - 12.
25.1.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
20.1.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
19 4.
18.1.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
15.1.11 Regionální Master - dvojice muži
Rest. BELVEDER Malenovice
Holek David
Slza Malenovice
Borovec Dalibor
Dvojice
Muži
17 5. - 6.
15.1.11 Regionální Master - muži
Rest. BELVEDER Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
52 33. - 48.
13.1.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
18 5. - 6.
11.1.11 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
17 5. - 6.
6.1.11 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
20 4.
30.12.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
28.12.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
23.12.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
19 7. - 8.
21.12.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
16.12.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
18 17. - 24.
14.12.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 13. - 16.
11.12.10 Regionální Master - dvojice muži
U Kolegy Biskupice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Dvojice
Muži
19 13. - 16.
11.12.10 Regionální Master - muži
U Kolegy Biskupice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
51 25. - 32.
9.12.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
7.12.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
2.12.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
30.11.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
25.11.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
23.11.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
18.11.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
16.11.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
21 9. - 12.
13.11.10 Regionální Master - muži
Rest. BELVEDER Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
49 33. - 48.
13.11.10 Regionální Master - dvojice muži
Rest. BELVEDER Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Dvojice
Muži
14 13. - 16.
11.11.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
9.11.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
4.11.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
2.11.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
28.10.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
26.10.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
20 13. - 16.
21.10.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
20.10.10 Open Na hřišti Jaroslavice
Na hřišti Jaroslavice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
19.10.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
17.10.10 Muži Finále Trophy Cup 20100
U Kolegy Biskupice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
26 13. - 16.
16.10.10 Regionální Master - dvojice muži
U Kolegy Biskupice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Dvojice
Muži
20 17. - 24.
16.10.10 Regionální Master - muži
U Kolegy Biskupice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
55 49. - 64.
14.10.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
18 17. - 24.
12.10.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
18 13. - 16.
7.10.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
5.10.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
17 17. - 24.
30.9.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
19 9. - 12.
28.9.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
23.9.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
21.9.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
16.9.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
17 5. - 6.
14.9.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
9.9.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
31.8.10 Zbrojbar Cup 2010
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
24.8.10 Zbrojbar Cup 2010
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 4.
20.7.10 Zbrojbar Cup 2010
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
31.5.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
27.5.10 Open U Černého Býka
Hostinec U Černého Býka
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
25.5.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
24.5.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
20.5.10 Open U Černého Býka
Hostinec U Černého Býka
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
17.5.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
13.5.10 Open U Černého Býka
Hostinec U Černého Býka
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
5.5.10 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 1.
4.5.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
3.5.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
29.4.10 Open U Černého Býka
Hostinec U Černého Býka
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
28.4.10 Open Bratřejov
Rest. "Na hřišti" Bratřejov
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
26.4.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
19.4.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 4.
15.4.10 Open U Černého Býka
Hostinec U Černého Býka
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
13.4.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
12.4.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
10.4.10 Regionální Master - muži
Rest. BELVEDER Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
36 13. - 16.
10.4.10 Regionální Master - dvojice muži
Rest. BELVEDER Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Dvojice
Muži
9 7. - 8.
8.4.10 Open U Černého Býka
Hostinec U Černého Býka
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
5.4.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
1.4.10 Open U Černého Býka
Hostinec U Černého Býka
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
29.3.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
22.3.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
15.3.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
11.3.10 Open U Černého Býka
Hostinec U Černého Býka
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
8.3.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
17 7. - 8.
6.3.10 Regionální Master - dvojice muži
restaurace U Barcuchů
Číhal Milan
Slza Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Dvojice
Muži
17 7. - 8.
6.3.10 Regionální Master - muži
restaurace U Barcuchů
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
56 25. - 32.
4.3.10 Open U Černého Býka
Hostinec U Černého Býka
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
1.3.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
25.2.10 Open U Černého Býka
Hostinec U Černého Býka
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
23.2.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
22.2.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
18.2.10 Open U Černého Býka
Hostinec U Černého Býka
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
16.2.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
19 17. - 24.
15.2.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
11.2.10 Open U Černého Býka
Hostinec U Černého Býka
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
9.2.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
8.2.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
4.2.10 Open U Černého Býka
Hostinec U Černého Býka
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
2.2.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
19 17. - 24.
1.2.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
28.1.10 Open U Černého Býka
Hostinec U Černého Býka
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
25.1.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
21.1.10 Open U Černého Býka
Hostinec U Černého Býka
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
19.1.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
18.1.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
16.1.10 Regionální Master - muži
Rest. BELVEDER Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
56 49. - 64.
16.1.10 Regionální Master - dvojice muži
Rest. BELVEDER Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Dvojice
Muži
20 17. - 24.
14.1.10 Open U Černého Býka
Hostinec U Černého Býka
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
12.1.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
11.1.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
19 17. - 24.
5.1.10 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
4.1.10 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Kulenda Václav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
29.12.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 4.
28.12.09 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
22.12.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
21.12.09 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Kulenda Václav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
18.12.09 Open Biskupice
U Kolegy Biskupice
Kulenda Václav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
16.12.09 Open Na hřišti Jaroslavice
Na hřišti Jaroslavice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
14.12.09 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Kulenda Václav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
8.12.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
17 9. - 12.
7.12.09 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
30.11.09 Open Malenovice
Rest. "U Šneka" Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
25.11.09 Open Na hřišti Jaroslavice
Na hřišti Jaroslavice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 4.
23.11.09 Open Malenovice
Rest. BELVEDER Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 3.
17.11.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
21 17. - 24.
16.11.09 Open Malenovice
Rest. BELVEDER Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
18 9. - 12.
11.11.09 Open Na hřišti Jaroslavice
Na hřišti Jaroslavice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
10.11.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
9.11.09 Open Malenovice
Rest. BELVEDER Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
7.11.09 Velká cena Muži
KD Želiv
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
53 33. - 48.
4.11.09 Open Na hřišti Jaroslavice
Na hřišti Jaroslavice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
2.11.09 Open Malenovice
Rest. BELVEDER Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
26.10.09 Open Malenovice
Rest. BELVEDER Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
21.10.09 Open Na hřišti Jaroslavice
Na hřišti Jaroslavice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
20.10.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
19.10.09 Open Malenovice
Rest. BELVEDER Malenovice
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
14.10.09 Open Na hřišti Jaroslavice
Na hřišti Jaroslavice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
12.10.09 Open Malenovice
Rest. BELVEDER Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
23 9. - 12.
10.10.09 Regionální Master - muži
Rest. Přerovská Slušovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
43 33. - 48.
10.10.09 Regionální Master - dvojice muži
Rest. Přerovská Slušovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Dvojice
Muži
14 9. - 12.
7.10.09 Open Na hřišti Jaroslavice
Na hřišti Jaroslavice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
5.10.09 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
30.9.09 Open Na hřišti Jaroslavice
Na hřišti Jaroslavice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
29.9.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
28.9.09 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
21.9.09 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
17.9.09 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
15.9.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
14.9.09 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
10.9.09 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
7.9.09 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Kulenda Václav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
5.9.09 Regionální Master - dvojice muži
Rest. BELVEDER Malenovice
Novák Oleg
Slza Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Dvojice
Muži
12 5. - 6.
5.9.09 Regionální Master - muži
Rest. BELVEDER Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
45 25. - 32.
1.9.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
18.8.09 Zbrojar Cup 2009
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
17 4.
28.5.09 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
25.5.09 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
18 9. - 12.
18.5.09 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 2.
14.5.09 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 2.
11.5.09 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
7.5.09 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
4.5.09 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
27.4.09 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
23.4.09 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
20.4.09 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
16.4.09 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
14.4.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 5. - 6.
9.4.09 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Novák Oleg
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
5.4.09 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 13. - 16.
31.3.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
21 17. - 24.
30.3.09 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
28.3.09 Regionální Master - dvojice
Rest. BELVEDER Malenovice
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Vraj Miroslav
Dvojice
Smíšené
24 17. - 24.
28.3.09 Regionální Master - muži
Rest. BELVEDER Malenovice
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
49 33. - 48.
23.3.09 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 9. - 12.
19.3.09 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
16.3.09 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
18 17. - 24.
10.3.09 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
9.3.09 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
20 13. - 16.
5.3.09 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
17 9. - 12.
2.3.09 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 2.
26.2.09 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 3.
23.2.09 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
19.2.09 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
16.2.09 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 4.
9.2.09 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 4.
7.2.09 Velká cena MUŽI
Pizzerie Střížkov - Praha 9
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
38 33. - 48.
2.2.09 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
29.1.09 Open U Krtka Zlín
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
26.1.09 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
22.1.09 Open U Krtka Zlín
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
19.1.09 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
17.1.09 Regionální Master - muži
Rest. BELVEDER Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
64 33. - 48.
17.1.09 Regionální Master - dvojice
Rest. BELVEDER Malenovice
Kulenda Václav
Slza Malenovice
Trávníček Jaroslav
Modré rakety
Dvojice
Smíšené
23 7. - 8.
15.1.09 Open U Krtka Zlín
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
12.1.09 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 3.
8.1.09 Open U Krtka Zlín
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
22 13. - 16.
5.1.09 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 4.
30.12.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
20 3.
29.12.08 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
24 13. - 16.
25.12.08 Open U Krtka Zlín
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
24 9. - 12.
22.12.08 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 7. - 8.
18.12.08 Open U Krtka Zlín
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
15.12.08 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 3.
13.12.08 Regionální Master - muži
Rest. BELVEDER Malenovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
58 33. - 48.
11.12.08 Open U Krtka Zlín
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
19 7. - 8.
8.12.08 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
17 7. - 8.
2.12.08 Open Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
19 5. - 6.
1.12.08 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 1.
27.11.08 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 13. - 16.
24.11.08 Open Malenovice
Hokej bar Malenovice
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 7. - 8.
20.11.08 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 5. - 6.
13.11.08 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
17 13. - 16.
6.11.08 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
30.10.08 Open U Krtka Zlín
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 9. - 12.
25.10.08 Regionální Master - muži
U Kolegy Biskupice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
42 33. - 48.
23.10.08 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 4.
16.10.08 Open U Krtka Zlín
Číhal Milan
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
2.10.08 Open U Krtka Zlín
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 7. - 8.
25.9.08 Open U Krtka Zlín
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
18.9.08 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 9. - 12.
13.9.08 Regionální Master - muži
Rest. Přerovská Slušovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
35 25. - 32.
14.6.08 Regionální Master - muži
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
37 25. - 32.
12.4.08 Regionální Master muži
U Kolegy Biskupice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
40 9. - 12.
2.4.08 Open Na hřišti Jaroslavice
Na hřišti Jaroslavice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 4.
19.3.08 Open Na hřišti Jaroslavice
Na hřišti Jaroslavice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 5. - 6.
10.3.08 Open U Krtka Zlín
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
25.2.08 Open U Krtka Zlín
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
16.2.08 Regionální Master muži
Ludslavice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
49 17. - 24.
17.12.07 Open U Krtka Zlín
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 9. - 12.
15.12.07 Regionální Master muži
Rest. Přerovská Slušovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
39 17. - 24.
3.12.07 Open U Krtka Zlín
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
21.11.07 Open Oblasti Muži
Zbrojbar Kostelec
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
26 17. - 24.
19.11.07 Open U Krtka Zlín
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 7. - 8.
5.11.07 Open U Krtka Zlín
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
27.10.07 Regionální Master muži
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
44 13. - 16.
15.10.07 Open U Krtka Zlín
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 3.
1.10.07 Open U Krtka Zlín
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 9. - 12.
17.9.07 Open U Krtka Zlín
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
7.5.07 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
17.2.07 Reg.Master muži
Rest. Přerovská Slušovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
56 49. - 64.
5.2.07 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 5. - 6.
29.1.07 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
20.1.07 1.GP Trutnov
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
288 193. - 256.
18.1.07 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
25.12.06 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
21 17. - 24.
18.12.06 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
7.12.06 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 7. - 8.
27.11.06 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 7. - 8.
23.11.06 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
21.9.06 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
13 4.
16.9.06 Reg.Master muži
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
33 25. - 32.
17.6.06 Reg.Master muži
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
28 9. - 12.
8.6.06 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
20 9. - 12.
5.6.06 Open U Krtka Zlín
Pivní bar U Krtka
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 2.
25.5.06 Open Billiard Slušovice
Billiard Slušovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 7. - 8.
8.5.06 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 9. - 12.
1.5.06 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
24.4.06 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 4.
22.4.06 Grand muži Valdice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
172 97. - 128.
17.4.06 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
13.4.06 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
18 7. - 8.
10.4.06 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 5. - 6.
3.4.06 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 5. - 6.
25.3.06 Masters Muži
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
42 17. - 24.
16.3.06 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
27 13. - 16.
18.2.06 Grand muži Tišnov
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
269 97. - 128.
21.1.06 Masters Muži
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
58 9. - 12.
17.1.06 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
18 9. - 12.
9.1.06 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
11 3.
23.11.05 Góól Bar
Křižan Daniel
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
15 7. - 8.
1.11.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
22 4.
27.10.05 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
23 5. - 6.
15.10.05 Masters Muži 15.10.2005
Zbrojbar Kostelec
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
42 17. - 24.
20.8.05 Masters Muži 20.8.2005
Zbrojbar Kostelec
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
24 17. - 24.
4.5.05 Góól Bar
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
12 4.
19.4.05 Zbrojbar Kostelec
Zbrojbar Kostelec
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
16 5. - 6.
12.2.05 Masters
Billiard Slušovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
51 33. - 48.
22.1.05 3. Velká cena Zlína
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
122 97. - 128.
20.1.05 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
22 7. - 8.
19.1.05 Góól Bar
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
19 5. - 6.
17.1.05 Bar U Krtka
Pivní bar U Krtka
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
10 7. - 8.
9.12.04 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
26 9. - 12.
24.11.04 Góól Bar
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
14 9. - 12.
20.11.04 2.Velká cena Kopřivnice
Holek David
Slza Malenovice
Jednotlivci
Muži
107 65. - 96.
4.11.04 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
21 7. - 8.
14.10.04 Billiard herna Bar Slušovice
Billiard Slušovice
Gawlas Jaroslav
Slza Malenovice
Jednotlivci
Smíšené
30 13. - 16.

Jak jsem hrál?

TIP: Napište své jméno, nebo jeho část a stiskněte enter. Po načtení stránky uvidíte všechny turnaje, kterých jste se účastnil.